Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

iśc czy nie?

02 wrz 2013 - 09:41:50

witam, zakladam nowy watek ponieważ nie wiem co robic;
otoz jestem z chlopakiem od niedawna wrocilismy do siebie po bardzo dlugiej przerwie w sobote mi powiedział ze chciałbym isc ze mna na wesele do swojej kuzynki. dzis o tym powiedzialam mojej mamie a ona na to ze bez zaproszenia mam nie isc? no haloooo- to nie wystraczy jak chlopak mi to powiie? musi mi pokazac zaproszenie ,moim rodzicom?
blagam was pomozcie co ja mam teraz zrobic? mam mu powiedziec "kochanie pokaz mi zaproszenie bo ja nie wiem czy naprawde jest to wesele bo rodzice mi nie wierzą i chca widziec zaproszenie";/

iśc czy nie?

02 wrz 2013 - 09:43:55

Lepiej od kłamstw nie zaczynać,powiedz mu wprost co usłyszałaś od rodziców,powinien zrozumieć że to nie Twój wymysł.

iśc czy nie?

02 wrz 2013 - 09:44:28

z tego, co się orientuje to jest tak, że ktoś może wziąć ze sobą osobę towarzyszącą której nazwisko nie musi widnieć na zaproszeniu .
dziwna sytuacja :P

iśc czy nie?

02 wrz 2013 - 09:46:53

no wlasnie dziwna;/
glupio mi jest nawet o tym mu mówic.
przeciez skoro on dostal zaproszenie i jest napisane z partnerką-i ja jestem jego dziewczyną to to jest logiczne ze ide. nie wiem tylko czemu moi rodzice tego nie pojmuja

iśc czy nie?

02 wrz 2013 - 09:47:45

Jesteście parą a nie dzieciakami z podwórka więc pogadaj z nim o tym wprost i z pewnością nie będzie to dla niego problemem.

iśc czy nie?

02 wrz 2013 - 09:48:51

Może powiedz mu o tym i idźcie razem do Twoich rodziców i niech on powie że chciałby Cie zabrać jako swoją partnerkę, może wtedy zaczną inaczej patrzeć na tą sytuację.

iśc czy nie?

02 wrz 2013 - 09:54:41

Błagam. Przecież to normalne, że najczęściej dostaje się zaproszenie po prostu, na którym widnieje "z osobą towarzyszącą". Imiennie tylko wtedy, gdy para jest ze sobą dłużej i Państwo Młodzi wiedzą kogo mają na zaproszeniu wymienic. Dziwne podejście ma ta Twoja mama :) Nawet chłopakowi o tym nie mów, powiedz za to mamie, że on dostał zaproszenie z osobą towarzyszącą, bo kuzynka nie wiedziała z kim on przyjdzie. Nie będzie przecież obdzwaniac wszystkich gości przed wypisaniem zaproszeń :)

iśc czy nie?

02 wrz 2013 - 09:58:43

Weź się nie wygłupiaj, jak Ci rodzice nie wierzą to przyprowadź go do domu i w żartobliwy sposób powiedz o tym chłopakowi, przynajmniej ja bym tak zrobiła.

iśc czy nie?

02 wrz 2013 - 10:05:45

Pogadaj normalnie z chłopakiem, nie będzie problemu ;) A czy iść czy nie, przecież to normalne, że Twój chłopak dostał zaproszenie z osoba towarzyszącą. Skoro jesteście parą, to oczywiste, że powinnaś pójść.
Z rodzicami też pogadaj, wiem jak to jest z rodzicami, którzy zawsze maja jakieś "ale" :D ale pamiętaj, że to Twoje życie i decyzje, nie ich ;)

iśc czy nie?

02 wrz 2013 - 10:06:57

to śmieszne co piszesz.. (a raczej co powiedzieli Twoi rodzice)

ja mimo, że byłam od roku z chłopakiem to na zaproszeniu napisano, że jestem zaproszona z osobą towarzyszącą i oczywistym było, że idzie ze mną. zatem nie ośmieszaj się prosząc o pokazanie zaproszenia, a po prostu idź z nim ;)

iśc czy nie?

02 wrz 2013 - 10:17:31

Ja tak miałam na studniówce hihi chłopak mi po prostu powiedział pół żartem, pół serio "zaprosić mnie zaprosiłaś, a oficjalne zaproszenie kiedy dostanę? ;)"

iśc czy nie?

02 wrz 2013 - 10:18:11

A może rodzicom chodzi o to, że wy kłamiecie i nie macie tego wesela, tylko chcecie się gdzieś razem wyrwać na całą noc? Ile masz lat? Może tu tkwi problem? Powiedz chłopakowi normalnie o co chodzi i pokażcie im to zaproszenie

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

iśc czy nie?

02 wrz 2013 - 10:29:39

Dziwna sytuacja. Poproś chłopaka o to zaproszenie i wytłumacz, że to fanaberia rodziców.

iśc czy nie?

02 wrz 2013 - 11:53:53

Cytat
fajnakropka
A może rodzicom chodzi o to, że wy kłamiecie i nie macie tego wesela, tylko chcecie się gdzieś razem wyrwać na całą noc? Ile masz lat? Może tu tkwi problem? Powiedz chłopakowi normalnie o co chodzi i pokażcie im to zaproszenie

mamy po 23 lata;/ wierze mu i nie klamie z tym slubem
macie racje co piszecie
dziekuje wszystkim za cenne rady i opinie
nie bede sie przed nim wyglupiała proszac go o zaproszenie

iśc czy nie?

02 wrz 2013 - 13:52:15

Cytat
aga341212
Cytat
fajnakropka
A może rodzicom chodzi o to, że wy kłamiecie i nie macie tego wesela, tylko chcecie się gdzieś razem wyrwać na całą noc? Ile masz lat? Może tu tkwi problem? Powiedz chłopakowi normalnie o co chodzi i pokażcie im to zaproszenie

mamy po 23 lata;/ wierze mu i nie klamie z tym slubem
macie racje co piszecie
dziekuje wszystkim za cenne rady i opinie
nie bede sie przed nim wyglupiała proszac go o zaproszenie

Byłam przekonana że jakieś 15... Grunt, że zrozumiałaś, że ten problem jest za przeproszeniem z du*y ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub - piosenki na płyte!