Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suknia ślubna rybka/syrenka

02 wrz 2013 - 09:22:10

Magduss druga jest sliczna, zawsze marzyłam o takim kroju! a w Wielkopolsce faktycznie-suknia marzenie!!!!haha

Suknia ślubna rybka/syrenka

02 wrz 2013 - 09:27:05

Piękne są, ale moim zdaniem, żeby dobrze wyglądać w takiej sukience, to trzeba być 100% klepsydrą. Dziewczyny o wąskich biodrach brzydko w takich wyglądają, jak chłopak. To samo z biustem - jeśli nie masz dużego, to daruj sobie. Te suknie bardzo eksponują wcięcie w talli więc trzeba mieć szersze biodra i piersi.

Suknia ślubna rybka/syrenka

02 wrz 2013 - 09:51:45

Cytat
MuchaKolorowa
Piękne są, ale moim zdaniem, żeby dobrze wyglądać w takiej sukience, to trzeba być 100% klepsydrą. Dziewczyny o wąskich biodrach brzydko w takich wyglądają, jak chłopak. To samo z biustem - jeśli nie masz dużego, to daruj sobie. Te suknie bardzo eksponują wcięcie w talli więc trzeba mieć szersze biodra i piersi.
Nic sie nie martw jestem klepsydrą;)Jedna pani mi kiedys powiedziała, że mam idelną figurę do tego typu sukni. Z reszta i tak zawsze mi się takie podobały. Jedynie co to nie jestem zbyt wysoka, ale to juz mój problem. Chcę podkreślić figurę na swoim ślubie a nie ukryć. Suknie typu ksieżniczka sa dobre do maskowania miała taka moja siostra ktora nosi rozmiar 42. Wszystko scisniete gorsetem wyglądała od razu na 38 a dól ukryty był pod tiulem:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-02 09:53 przez Magduss.

Suknia ślubna rybka/syrenka

02 wrz 2013 - 09:59:00

Mnie oczarowała taka, bez zbędnego pitu-pitu



Suknia ślubna rybka/syrenka

02 wrz 2013 - 10:07:10

druga całkiem całkiem

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna rybka/syrenka

02 wrz 2013 - 10:27:23

Moim zdaniem tego typu suknia nie nadaje się do chodzenia/tańczenia/wszelkiego ruchu. Przynajmniej jako tako ładnie wygląda ;)

Suknia ślubna rybka/syrenka

02 wrz 2013 - 22:12:57

Cytat
Magduss
Cytat
PauLuSia_a
naprawde mogę polecić tą suknię wygląda pięknie :) jeszcze piękniej niż na zdjęciu :)jestem w niej zakochana:D
Napewno:) Wgl oglądałam suknie na stronie tej firmy i są przepiękne:) A to Twoja suknia mierzyłas ja?

Tak jest piękna :D zakochałam się w niej:) jeszcze jej nie kupilam,bo ślub dopiero w sierpniu, chce przymierzyć rózne kroje by wiedziec że to ta jedyna:D nie miec poczucia że wybralam pierwszą którą zobaczyłam:D

Suknia ślubna rybka/syrenka

02 wrz 2013 - 22:14:58

Ta druga jest cudowna, ja bym nie ryzykowała szyciem u krawcowej, bo zawsze wydaję mi się, że coś i tak będzie inaczej ;)

Suknia ślubna rybka/syrenka

02 wrz 2013 - 22:30:05

ja tez mialam rybke w dodatku smietankowa... jesli ktos jest zainteresowany to prosze prv



Suknia ślubna rybka/syrenka

04 wrz 2013 - 15:28:22

Suknia średnia, alena Tobie ładnie leży:) A ostatnie zdjęcie jest śliczne nie mogę się napatrzeć:) Dobry fotograf:)

Suknia ślubna rybka/syrenka

04 wrz 2013 - 15:52:51

byłaś może w Rzeszowie? fajne suknie były na targowej (tess) i jeszcze koło galerii center park (la belle)i na Gałęzowskiego fhu trendy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

iśc czy nie?