Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suknia ślubna rybka/syrenka

01 wrz 2013 - 19:40:44

Za niecałe dwa lata biorę ślub. Jestem perfekcjonistką i wszystko musi być tak jak chce:) Wiadomo, że nie wszystko będzie idealne...no cóż sala już jest moja wymarzona, zespół też i problem...no właśnie suknia. Zakochana jestem w sukniach typu syrenka/rybka wiem, że to kwestia gustu wieć proszę mi tu nie wypisywać "fuj nie podobają mi się bla bla" Mnie niedobrze robi się jak każda panna młoda przynajmniej w moim otoczeniu miały typ księżniczka, ale ja nie wyobrażam sobie założyć innego kroju jak rybka/syrenka i tu sie zaczyna problem...Nie ma wogole ładnych tego typu sukienek w salonach. W internecie natrafiam na multum zdjęć pieknych rybek, zapisuję zdjęcia, bo w najgorszym wypadku zarzyczę sobie uszycie u krawcowej wymarzonego modelu. I teraz pytanie czy znacie moze jakies strony internetowe jakies salony na podkarpaciu, gdzie znajdę ładne suknie typu rybka bądź syrenka. Jesli, któraś z Was taką miała to chętnie obejżę zdjęcie tu lub na pw:) Po prostu jestem załamana tym co widzę w salonach;/ Nie założyłabym żadnej sukni stamtąd, nic mi się nie podoba, jedynie co w maximie mi sie podobają, choć to nie jest to, ale ceny tam sa wysokie i modele, które mi się podobają kosztują około 6 tysiecy i w góre;/ Dziewczyny pomóżcie;( Wiem, że w każdym salonie jakieś rybki sa, ale są okropne, a ja szukam czegoś naprawdę zjawiskowego...Dodaję zdjecia, które znalazłam w internecie jako inspiracje, żeby pokazać co mniej więcej mnie interesuje:)



Suknia ślubna rybka/syrenka

01 wrz 2013 - 19:43:21

Ja nie wiem jak się w tym swobodnie poruszać,tańczyć itd o.O a czemu w najgorszym przypadku krawcowa?

Suknia ślubna rybka/syrenka

01 wrz 2013 - 19:49:19

to zalezy ile chcesz wydac na suknie. bo jesli nowa w podanych przez Ciebie typach, to nie dziw sie za moga byc za 6 tysiecy i w gore

Suknia ślubna rybka/syrenka

01 wrz 2013 - 19:51:27

Niby tak druga ładna. 2 tygodnie temu moja siostra cioteczna wychodziła za mąż i miała sukienkę tego typu. Nie podobała się ani mnie, ani nikomu, ponieważ pupa jest w niej duża :) sukienka nie może być zbyt dopasowana, bo inaczej nawet w niej swobodnie nie usiądziesz.

Suknia ślubna rybka/syrenka

01 wrz 2013 - 19:53:02

przez 2 lata jeszcze będzie kilka kolekcji sukien... wiec nie spinaj sie tak jeszcze, cos znajdziesz:P

Suknia ślubna rybka/syrenka

01 wrz 2013 - 19:57:38

Suknia ma sie podobac mnie a nie innym;p poza tym mialam wąską suknie na studniówce i nie miałam problemu z poruszaniem sie, a pupe mam małą wiec nic sie nie stanie jak mi powiększy... z reszta można dopasowac tak zeby było mi wygodnie. A cena cóż jak trzeba będzie dac 6tys to dam, ale tylko na taką jaka mnie oczaruje...Jak nie znajdę w salonie juz naprawdę bedę zdesperowana pójdę do krawcowej:)

Suknia ślubna rybka/syrenka

01 wrz 2013 - 19:59:24

Piękne są te suknie

Suknia ślubna rybka/syrenka

01 wrz 2013 - 20:03:13

Cytat
nuuutella
przez 2 lata jeszcze będzie kilka kolekcji sukien... wiec nie spinaj sie tak jeszcze, cos znajdziesz:P

Nie spinam się! ale lubię wszystko mieć dobrze zrobione. Narazie się rozglądam bo jesli w rok czegos nie znajdę w salonach to pojdę do krawcowej wiadomo, że ona tez bedzie potrzebowala czasu zeby uszyc suknię, a ja zebym sie nie martwiła tym czy zdązy...Rok temu moja siostra brała ślub chodziłam z nią po salonach i stwierdziłam "masakra" nic dla mnie nie było i do tej pory nie ma...Przeglądnełam wszystkie możliwe salony jakie poleciły mi znajome i nie ma ani jednej, która trafia w me gusta;p

Suknia ślubna rybka/syrenka

01 wrz 2013 - 20:11:22

Ja bym krawcowej nie zaufala chyba... wiadomo, ze nie do konca wyglada to tak jak ze wzoru :) Skoro piszesz, ze widzialas w maximie ladne to moze wydaj te 6 tysiecy...

Suknia ślubna rybka/syrenka

01 wrz 2013 - 20:12:08

Cytat
moreloweucho
Niby tak druga ładna.
Według mnie jest najgorsza z tych wszystkich,straszne są te falbany. Autorko,jeszcze masz trochę czasu,może coś ciekawego wejdzie.
Jestem z drugiego końca Polski,więc niestety nie znam fajnych salonów z Podkarpacia:P No i zgadzam się,księżniczkowate suknie są brzydkie.

Suknia ślubna rybka/syrenka

01 wrz 2013 - 20:15:47

sprawdz priv i daj znac co Ci wpadlo w oko;)

Suknia ślubna rybka/syrenka

01 wrz 2013 - 20:18:37

Na marginesie-oglądnęłam z ciekawości katalog tego salonu,Maxima i strasznie się cenią. Kiecki są pospolite i niezbyt ładne.

Suknia ślubna rybka/syrenka

01 wrz 2013 - 20:25:45

Cytat
keyy
Na marginesie-oglądnęłam z ciekawości katalog tego salonu,Maxima i strasznie się cenią. Kiecki są pospolite i niezbyt ładne.

W maximie byłam z siostra mierzyła tam kilka sukien, ale fakt drogie, a nic specjalnego. Jak mi sie jedna spodobala nic specjalnego w sumie, żeby jakas zdobiona była a kobita, że te kroje od 6tys w gore ;/ Jak juz pisałam ładne, ale nie piękne, a moja suknia musi mieć to coś:) a ksieżniczki moze i nie sa brzydkie, ale nie mój gust to samo muślin;/ W tym roku wsystkie panny młode w w okolicy nie dosc ze każda miała ksieżniczkę to jeszcze 3 miały tą samą z tego samego salonu;/

Suknia ślubna rybka/syrenka

01 wrz 2013 - 20:27:04

Witam, dokładnie miałam ten sam problem ;) również nie kręciły mnie księżniczki! A jeżeli chodzi o rybki to ciężko było znaleźć tą jedyną! Ja wybrałam podobną do tej drugiej ;)i żadnych problemów w tańcu nie miałam! Mam wystawioną na szafie wiec możesz podejrzeć fotki.

Suknia ślubna rybka/syrenka

01 wrz 2013 - 20:29:13

jak jestes taka perfekcyjna to sobie sama perfekcyjnie uszyj. przez 2 lata zdążysz. nawet bez maszyny :D hehe
a podkarpacie to zadupie wiec wiadomo ze tam nic nie ma.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

iśc czy nie?