Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Urodziny "chłopaka" :)

01 wrz 2013 - 18:05:21

Sytuacja dość nagła i skomplikowana, spotykam się z chłopakiem 1,5 miesiąca, oficjalnie nie jesteśmy parą, ale na dniach będzie miał urodziny. Kompletnie nie wiem jak to zorganizować. Ciężko mi coś wybrać coś z typowych materialnych rzeczy na prezent, gdyż nie wiem za bardzo co :D Dodam jeszcze, że 2 tyg temu miałam urodziny i przywiózł mi kwiaty. Więc może coś doradzicie, bo ja nie mam pomysłu kompletnie :(

Urodziny "chłopaka" :)

01 wrz 2013 - 18:07:50

kup mu koszulke, bluze czy coś do ubioru;) albo płyte ulubionego zespołu

Urodziny "chłopaka" :)

01 wrz 2013 - 18:11:07

ja nie kupowałabym nic do ubrania, uważam, że fajne czekoladki załatwią sprawę :) polecam te z kawiarni Karmello, bardzo duży wybór, ładnie zapakowane i w dodatku przepyszne :D

Urodziny "chłopaka" :)

01 wrz 2013 - 18:18:12

Jeśli on kupił Ci tylko kwiaty, to Ty też powinnaś kupić coś symbolicznego. Popieram pomysł z czekoladkami:)

Urodziny "chłopaka" :)

01 wrz 2013 - 18:19:37

a jak chłopak nie lubi słodyczy? np. tak jak mój:p to odda czekoladki mamie/ siostrze

Urodziny "chłopaka" :)

01 wrz 2013 - 18:21:55

Cytat
margaretka1985
Jeśli on kupił Ci tylko kwiaty, to Ty też powinnaś kupić coś symbolicznego. Popieram pomysł z czekoladkami:)


Też tak myśle, bo słodycze i ciasta baardzo lubi :) tylko chciałabym kupić coś niebanalnego, nie jakieś czekoladki za 10 które sa w kazdym sklepie :P a Karmello nie ma w moim miescie :(

Urodziny "chłopaka" :)

01 wrz 2013 - 18:22:26

to już lepsza płyta a nie ubranie, to bardziej osobisty prezent a nie są jeszcze razem

Urodziny "chłopaka" :)

01 wrz 2013 - 18:25:15

Cytat
CzerwoneObcasy
Cytat
margaretka1985
Jeśli on kupił Ci tylko kwiaty, to Ty też powinnaś kupić coś symbolicznego. Popieram pomysł z czekoladkami:)


Też tak myśle, bo słodycze i ciasta baardzo lubi :) tylko chciałabym kupić coś niebanalnego, nie jakieś czekoladki za 10 które sa w kazdym sklepie :P a Karmello nie ma w moim miescie :(

czekoladowy telegram czy jak to sie zwie ;p

Urodziny "chłopaka" :)

01 wrz 2013 - 18:30:01

może w jakiejś cukierni Panie mogłyby Ci jakieś słodkości ładnie zapakować?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Suknia ślubna rybka/syrenka