Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co kupić facetowi na rocznicę?

09 wrz 2013 - 14:29:38

Serio nie macie pomyslow na prezenty dla faceta? Dla swojego faceta? Ja rozumiem, obcy, ale dla goscia, którego się zna kilka lat... Mi okazji brakuje, funduszy, ale pomysłów? Tego to ja mam do końca życia, a lista rośnie z biegiem czasu. Wystarczy posluchac, zainteresowac się, poznać człowieka. Naprawdę, dziwie się, że kobieta może nie znać własnego mężczyzny do tego stopnia, żeby nie wiedziec co mu sprawi radosc.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Co kupić facetowi na rocznicę?

09 wrz 2013 - 14:34:36

Cytat
Synthia1
Mój do dzisiaj mi dziękuje za trójgłowicową golarkę - wreszcie mu kupiłam porządną, bo nigdy nie miał czasu tego załatwić i chodził ze szramami po porannym goleniu jednorazówkami.
taki bajer do goleni jest dobry. Mój też ceni. Każdy twardziel ma delikatna buźkę
Cytat
Asztarte
Serio nie macie pomyslow na prezenty dla faceta? Dla swojego faceta? Ja rozumiem, obcy, ale dla goscia, którego się zna kilka lat... Mi okazji brakuje, funduszy, ale pomysłów? Tego to ja mam do końca życia, a lista rośnie z biegiem czasu. Wystarczy posluchac, zainteresowac się, poznać człowieka. Naprawdę, dziwie się, że kobieta może nie znać własnego mężczyzny do tego stopnia, żeby nie wiedziec co mu sprawi radosc.
no weź, swojego znam na wylot a zawsze mam problem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-09 14:35 przez roksolana83.

Co kupić facetowi na rocznicę?

09 wrz 2013 - 14:53:20

Cytat
roksolana83
Cytat
Asztarte
Serio nie macie pomyslow na prezenty dla faceta? Dla swojego faceta? Ja rozumiem, obcy, ale dla goscia, którego się zna kilka lat... Mi okazji brakuje, funduszy, ale pomysłów? Tego to ja mam do końca życia, a lista rośnie z biegiem czasu. Wystarczy posluchac, zainteresowac się, poznać człowieka. Naprawdę, dziwie się, że kobieta może nie znać własnego mężczyzny do tego stopnia, żeby nie wiedziec co mu sprawi radosc.
no weź, swojego znam na wylot a zawsze mam problem.
No weź, ja swojego na wylot nie znam (w ogóle uważam, że np po 4latach nie zna się poznać na wylot człowieka, poznaje się go całe życie). A mimo to problemów nie mam. Wystarczy sluchac i obssrwowac. Jego ulubiona kapela wydała płytę, ale szkoda mu kasy/nie ma/jest typem, który sam sobie nie kupi- masz prezent. Pokazal w internecie coś interesujacego, zapamietaj, interesuje się np wedkarstwem, a zbliza się początek sezonu- spraw mu zestaw nowych splawikow, jakiś bajer, nową bajerancka czapke, albo torbe. Zawsze chciał zrobić albo pójść gdzieś ale nie było okazji- zafunduj mu te gokarty. Nie stać Cię na drogie prezenty? O okazjach typu urodziny, czy rocznica to nie spontan, można zaczac zbierac wcześniej kasę, nawet dzień po poprzednich urodzinach ;) Dlatego też nie wiem jak można twierdzic, że się zna swojego faceta na wylot i nie wiedziec co lubi robić/ co sprawia mu przyjemnosc, radosc i co zapamieta na długo .

zweryfikowana
Posty: 538
Ostrzeżenia: 1/5

Co kupić facetowi na rocznicę?

09 wrz 2013 - 14:53:51

Ty sama najlepiej powinnaś wiedzieć co Twój ukochany chciałby dostać. Chociaż tez uważam, że takie droższe, "praktyczne" prezenty to lepiej na urodziny albo gwiazdkę. Na rocznicę preferuję albo romantyczny wieczór, albo jaki fajny prezent DIY coś w ten deseń:
- media-cache-ak0.pinimg.com/736x/40/68/f1/4068f15bf97d4b4c8455441fa8c930b8.jpg
- media-cache-ec0.pinimg.com/736x/2f/9c/5b/2f9c5bd89d84ee7ca2ba157cf25c98ed.jpg
- media-cache-ak0.pinimg.com/736x/67/cf/5f/67cf5fc199972d167c19c59a59abc8b2.jpg
No, ale kto co lubi:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sala na wesele Zamość