Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zaproszenie tylko na ślub???

31 sie 2013 - 17:05:13

Wypada według Was wręczyć zaproszenie tylko na ślub, robimy małe przyjęcie po ślubie tylko dla najbliższych, ale z miłą chęcią na ślub zaprosiłabym również koleżanki z pracy. Czy może to nie wypada?

zaproszenie tylko na ślub???

31 sie 2013 - 17:07:40

poinformuj po prostu gdzie odbywa sie ceremonia bez zaproszenia na pismie - to jest równoznaczne z tym ,ze do koscioła sie przychodzi tylko , na wesele juz nie .

zaproszenie tylko na ślub???

31 sie 2013 - 17:08:28

moim zdaniem wypada, o ile faktycznie robicie male przyjecie dla najblizszych.
Kolezanka ostatnio dostala zaproszenie na slub, a nie na wesele, chociaz bylo na 150 osob. Tym bardziej ze ta mloda 2 miesiace wczesniej bawila sie na jej weselu :P
takze glpia sytuacja :P

zaproszenie tylko na ślub???

31 sie 2013 - 17:08:59

no wiesz... jak zapraszasz na slub to i na przyjecie tez pasuje zaprosic, bo w przeciwnym wypadku bedzie to wyglądalo jak: "przyniescie kase w kopercie i mykajcie do domu, bo was nie potrzebuje". Nie jest to najlepsze rozwiazanie, aby zapraszac na sam slub, skoro wiadomo, ze gosc nie moze liczyc na przyjecie

zaproszenie tylko na ślub???

31 sie 2013 - 17:12:03

Cytat
aguska9216
no wiesz... jak zapraszasz na slub to i na przyjecie tez pasuje zaprosic, bo w przeciwnym wypadku bedzie to wyglądalo jak: "przyniescie kase w kopercie i mykajcie do domu, bo was nie potrzebuje". Nie jest to najlepsze rozwiazanie, aby zapraszac na sam slub, skoro wiadomo, ze gosc nie moze liczyc na przyjecie
nie chodzi mi o kasę, tylko miło by mi było jak byłyby na uroczystości

zaproszenie tylko na ślub???

31 sie 2013 - 17:13:01

wypada, tym bardziej, że są to zwykłe koleżanki z pracy

sama byłam na takich ślubach, gdzie na wesele nie szłam, np. sąsiadek, córki znajomych rodziców itp.

a zaproszenie to raczej tylko ustne

możesz powiedzieć im coś w stylu, że było by Ci miło, gdyby uczestniczyły w ceremonii ślubu i dodac na koniec, żeby nie fatygowały się jakimiś prezentami



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-31 17:15 przez pauli05.

zaproszenie tylko na ślub???

31 sie 2013 - 17:14:56

to nie jest zaproszenie tylko zawiadomienie o ceremoni, wtedy jak beda mial ochote przyjda. Ta się robi.

zaproszenie tylko na ślub???

31 sie 2013 - 17:15:40

Cytat
pyrielka
Cytat
aguska9216
no wiesz... jak zapraszasz na slub to i na przyjecie tez pasuje zaprosic, bo w przeciwnym wypadku bedzie to wyglądalo jak: "przyniescie kase w kopercie i mykajcie do domu, bo was nie potrzebuje". Nie jest to najlepsze rozwiazanie, aby zapraszac na sam slub, skoro wiadomo, ze gosc nie moze liczyc na przyjecie
nie chodzi mi o kasę, tylko miło by mi było jak byłyby na uroczystości
wiem, rozumiem Cie doskonale, ale niestety tak to wygląda. Sama zadecydujesz, ale jesli juz zapraszasz to lepiej od razu poinformuj ze nie robisz przyjecia, tylko najblizsza rodzina sie zjedzie , zeby zrozumialy sytyacje

zaproszenie tylko na ślub???

31 sie 2013 - 17:17:17

moim zdaniem nie wypada

zaproszenie tylko na ślub???

31 sie 2013 - 17:21:21

Cytat
truskawka92
to nie jest zaproszenie tylko zawiadomienie o ceremoni, wtedy jak beda mial ochote przyjda. Ta się robi.

Dokładnie tak.
Daj im zawiadomienie , i wtedy przyjdą tylko na ceremonię.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

zaproszenie tylko na ślub???

31 sie 2013 - 17:25:23

robisz zaproszenie z adresem kościoła i tyle. A dla zaproszonych na przyjęcie dodajesz adres lokalu na zaproszeniu. i Wszystko jasne. Tak się normalnie robi, wiec nic złego w tym nie ma

zaproszenie tylko na ślub???

31 sie 2013 - 17:26:57

pewnie, nie raz się z czymś takim spotkałam. w moim regionie to nic niezwykłego, wręcz norma ;)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

zaproszenie tylko na ślub???

31 sie 2013 - 17:28:10

Cytat
aguska9216
no wiesz... jak zapraszasz na slub to i na przyjecie tez pasuje zaprosic, bo w przeciwnym wypadku bedzie to wyglądalo jak: "przyniescie kase w kopercie i mykajcie do domu, bo was nie potrzebuje". Nie jest to najlepsze rozwiazanie, aby zapraszac na sam slub, skoro wiadomo, ze gosc nie moze liczyc na przyjecie
o jakiej kasie ty mówisz, kasy sie nei wręcza pod kościołem... litości. Prezenty sie wręcza po przywitaniu gości w lokalu

zaproszenie tylko na ślub???

31 sie 2013 - 17:28:26

Ja dostałam takie zaproszenie, od kolezanki, w dziecinstwie bylysmy najlepszymi przyjaciolkami. Wpadła i wesele było na szybko, a ze rodzice nie pozwolili jej zaprosic wszystkich kolezanek to dostałąm zaproszenie tylko na slub:)

zaproszenie tylko na ślub???

31 sie 2013 - 17:29:37

A zaprosiłaś te obie koleżanki o których pisałaś w innym wątku?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co kupić facetowi na rocznicę?