Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Urodzinowy prezent dla chłopaka

17 sie 2013 - 00:50:10

Witam.

Za miesiąc mój chłopak ma urodziny. Jest fanem gwiezdnych wojen ;) Kiedyś na dzień chłopaka nawet mu kupiłam bokserki z Yodą i się cieszył. Znalazłam na allegro bardzo ładną, dobrej jakości pościel z motywem Star Wars i zastanawiam się czy pościel to dobry prezent dla chłopaka, czy nie uzna, że to głupie - nie wiem jak faceci reagują na takie prezenty. W zeszłym roku dostał nową ładną torbę (wiedziałam jakie lubi, a na jego starą nie mogłam już patrzeć), na święta dostał raz perfumy i raz skórzany portfel. Na drobniejsze okazje kupiłam mu koszulkę, piwo i inne takie ;). Dodam, że ma 21 lat.
Może któraś z was sprezentowała swojemu facetowi pościel. Jaka była ich reakcja?
Dziękuję za każdą pomoc :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-17 01:10 przez jovita.

Urodzinowy prezent dla chłopaka

17 sie 2013 - 00:54:13

Hm... moim zdaniem faceci lubią praktyczne prezenty :P
Nie musisz mu co roku kupować czegoś z tym motywem przeciez :P

Lubi coś poza "Star warsami" ? :P

Urodzinowy prezent dla chłopaka

17 sie 2013 - 00:55:16

Mój były chłopak dostał na święta pościel z logo swojego ukochanego klubu piłkarskiego, cieszył się jak gwizdek :P Faceci to jednak duzi chłopcy :D Myślę, ze mu sie spodoba :D

Urodzinowy prezent dla chłopaka

17 sie 2013 - 00:57:49

Cytat
klaudiii_6
Hm... moim zdaniem faceci lubią praktyczne prezenty :P
Nie musisz mu co roku kupować czegoś z tym motywem przeciez :P

Lubi coś poza "Star warsami" ? :P

Dlatego takie wybieram. Do tej pory z motywem kupiłam tylko mu te bokserki (na dzien chlopaka). Portfel byl prosty, czarny, torba tez prosta i praktyczna ;)

Lubi też Taekwon-do. Trenuje od kilkunastu lat. Ale jakoś nie widzę sensu w kupowaniu mu sprzętu do treningów czy doboku bądź pasu. ma tego dużo, poza tym z rozmiarami bywa różnie (sam kiedyś zamówił rękawice, taki rozmiar jak zawsze, a potem się okazało, że za małe).

Urodzinowy prezent dla chłopaka

17 sie 2013 - 01:00:04

PERFUMY a nie "perfum"!!! Moim zdaniem pościel to kiepski pomysł - to za bardzo 'praktyczne' jak na prezent od dziewczyny. Chyba, że wymyślisz jakiś fajny motyw - ładnie ją zapakujesz i dodasz jakąś karteczkę z dobrym tekstem jak jakieś "na nasze nieziemskie noce" czy coś w tym stylu. Ja jedyne co podobnego to dawałam swoim facetom poduszki, ale takie ręcznie robione i bardzo się cieszyli, więc nie wiem - wszystko zależy w jakich stosunkach jesteście - jak bardzo blisko to, to może być fajne gdy dasz mu taką pościel:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-17 01:05 przez zulekzul2.

Urodzinowy prezent dla chłopaka

17 sie 2013 - 01:02:33

Ja kupiłam swojemu już wiele rzeczy (może coś Cię natchnie) :

- zegarek
- perfumy
- ubrania
- sziszę :D
- łańcuszek
- coś do auta
- okulary
- kosmetki
- maszynkę do golenia

i już nie pamiętam :P

Ale teraz zamierzam kupić Mu jakiś karnet (coś w rodzaju gruppona) - na przejazd fajną furą etc :P

Urodzinowy prezent dla chłopaka

17 sie 2013 - 01:03:35

"perfum"? lepiej walnij się w czoło...

pościel kojarzy mi się trochę jak dobry prezent dla dziecka, jakoś nie mogę wyobrazić sobie dorosłego faceta śpiącego w pościeli ze motywem swojego ulubionego filmu :P
Miecz świetlny mu kup

Urodzinowy prezent dla chłopaka

17 sie 2013 - 01:05:12

Cytat
zulekzul2
PERFUMY a nie "perfum"!!! Moim zdaniem pościel to kiepski pomysł - to za bardzo 'praktyczne' jak na prezent od dziewczyny. Chyba, że wymyślisz jakiś fajny motyw - ładnie ją zapakujesz i dodasz jakąś karteczkę z dobrym tekstem jak jakieś "na nasze nieziemskie noce" czy coś w tym stylu. Ja jedyne co podobnego to dawałam swoim facetom poduszki, ale takie ręcznie robione i bardzo się cieszyli, więc nie wiem - wszystko zależy w jakich stosunkach jesteście - jak bardzo blisko to, to może być fajne gdy dasz mu taką pościel:)

Dzięki za poprawkę, nigdy nie pamiętam jak się odmienia ;)

Nie lubię dawać prezentów niepraktycznych. Dla dziewczyny to co innego, nawet jak kupisz świeczkę czy coś to będzie się cieszyć, bo baby lubią takie pierdy (ja sama również). Moim zdaniem odpadają też pomysły na prezent takie typowo związkowe typu zdjęcie, ramki ze zdjęciem, album ze zdjęciem inne wariacje na temat. Od tego są rocznice i walentynki.
Jesteśmy razem prawie 2 lata (we wrześniu miną) więc znamy się już dobrze ;) Jak zobaczyłam tę pościel to od razu pomyślałam o niej jako o prezencie.

Cytat
klaudiii_6
Ja kupiłam swojemu już wiele rzeczy (może coś Cię natchnie) :

- zegarek
- perfumy
- ubrania
- sziszę :D
- łańcuszek
- coś do auta
- okulary
- kosmetki
- maszynkę do golenia

i już nie pamiętam :P

Ale teraz zamierzam kupić Mu jakiś karnet (coś w rodzaju gruppona) - na przejazd fajną furą etc :P

O zegarku też myślałam, ale przez wakacje mam ukrócony budżet i na jego wymarzony zegarek (biały Casio G-Shock) średnio mnie będzie stać do końca września :(
Łańcuszek odpada - nie nosi.
Okulary to średni pomysł na urodziny, chyba, że jakiejś dobrej firmy np. Ray Bany, ale teraz znów nie wiem czy będę miała na nie fundusz.
Jakbym mu kupiła kosmetyki to by mnie zabił wzrokiem - jak to u mężczyzn bywa, uznaje jedynie podstawowe środki higieny takie jak szampon, pasta do zebów, żel pod prysznic, krem do twarzy (i też nie zawsze) apteczny, żel do mycia twarzy i przybory do golenia ;). Co do maszynki - elektrycznej nie lubi o ile pamiętam, a co z tego, że mu kupię jakąś dobrą z wymiennymi ostrzami jak on sobie potem pewnie ostrzy nie dokupi ;P

Cytat
xxkasia
"perfum"? lepiej walnij się w czoło...

pościel kojarzy mi się trochę jak dobry prezent dla dziecka, jakoś nie mogę wyobrazić sobie dorosłego faceta śpiącego w pościeli ze motywem swojego ulubionego filmu :P
Miecz świetlny mu kup

Dziękuję, na pewno nie zapomnę walnąć czołem o ścianę na dobranoc.

Miecz świetlny nie jest prezentem praktycznym chyba... No, o ile w nocy nie przeżywa się częstych awarii prądu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-17 01:11 przez jovita.

Urodzinowy prezent dla chłopaka

17 sie 2013 - 01:12:43

Cytat
jovita
Cytat
zulekzul2
PERFUMY a nie "perfum"!!! Moim zdaniem pościel to kiepski pomysł - to za bardzo 'praktyczne' jak na prezent od dziewczyny. Chyba, że wymyślisz jakiś fajny motyw - ładnie ją zapakujesz i dodasz jakąś karteczkę z dobrym tekstem jak jakieś "na nasze nieziemskie noce" czy coś w tym stylu. Ja jedyne co podobnego to dawałam swoim facetom poduszki, ale takie ręcznie robione i bardzo się cieszyli, więc nie wiem - wszystko zależy w jakich stosunkach jesteście - jak bardzo blisko to, to może być fajne gdy dasz mu taką pościel:)

Dzięki za poprawkę, nigdy nie pamiętam jak się odmienia ;)

Nie lubię dawać prezentów niepraktycznych. Dla dziewczyny to co innego, nawet jak kupisz świeczkę czy coś to będzie się cieszyć, bo baby lubią takie pierdy (ja sama również). Moim zdaniem odpadają też pomysły na prezent takie typowo związkowe typu zdjęcie, ramki ze zdjęciem, album ze zdjęciem inne wariacje na temat. Od tego są rocznice i walentynki.
Jesteśmy razem prawie 2 lata (we wrześniu miną) więc znamy się już dobrze ;) Jak zobaczyłam tę pościel to od razu pomyślałam o niej jako o prezencie.

Rozumiem ;) dla mnie też takie ramki i inne bzdety to idiotyzm, ale rozumiesz, pościel to jednak coś mega praktycznego, wiesz, takie bez "jajec" ;) Jak jakoś ładnie taki prezent, tą pościel, przyozdobisz, do tego jakieś wino czy coś to wyjdzie fajnie, ale sama pościel to tak średnio :) ale w sumie dosyć długo się znacie, więc to wszystko zależy. Jak czujesz, że będzie mu się podobać to kupuj tą pościel!:)

Urodzinowy prezent dla chłopaka

17 sie 2013 - 01:14:45

Cytat
zulekzul2
Cytat
jovita
Cytat
zulekzul2
PERFUMY a nie "perfum"!!! Moim zdaniem pościel to kiepski pomysł - to za bardzo 'praktyczne' jak na prezent od dziewczyny. Chyba, że wymyślisz jakiś fajny motyw - ładnie ją zapakujesz i dodasz jakąś karteczkę z dobrym tekstem jak jakieś "na nasze nieziemskie noce" czy coś w tym stylu. Ja jedyne co podobnego to dawałam swoim facetom poduszki, ale takie ręcznie robione i bardzo się cieszyli, więc nie wiem - wszystko zależy w jakich stosunkach jesteście - jak bardzo blisko to, to może być fajne gdy dasz mu taką pościel:)

Dzięki za poprawkę, nigdy nie pamiętam jak się odmienia ;)

Nie lubię dawać prezentów niepraktycznych. Dla dziewczyny to co innego, nawet jak kupisz świeczkę czy coś to będzie się cieszyć, bo baby lubią takie pierdy (ja sama również). Moim zdaniem odpadają też pomysły na prezent takie typowo związkowe typu zdjęcie, ramki ze zdjęciem, album ze zdjęciem inne wariacje na temat. Od tego są rocznice i walentynki.
Jesteśmy razem prawie 2 lata (we wrześniu miną) więc znamy się już dobrze ;) Jak zobaczyłam tę pościel to od razu pomyślałam o niej jako o prezencie.

Rozumiem ;) dla mnie też takie ramki i inne bzdety to idiotyzm, ale rozumiesz, pościel to jednak coś mega praktycznego, wiesz, takie bez "jajec" ;) Jak jakoś ładnie taki prezent, tą pościel, przyozdobisz, do tego jakieś wino czy coś to wyjdzie fajnie, ale sama pościel to tak średnio :) ale w sumie dosyć długo się znacie, więc to wszystko zależy. Jak czujesz, że będzie mu się podobać to kupuj tą pościel!:)

No samej pościeli na pewno nie dam ;) Myślałam o dobrym whisky do tego, bo bardzo lubi.

Urodzinowy prezent dla chłopaka

17 sie 2013 - 01:16:08

Jak dla mnie to fajny pomysł ;) Moj znajomy tez dostał posciel z ulubionym klubem pilkarskim i był bardzo zadowolony, wiec jesli Twoj jest fanem star wars to czemu by nie ;)

Urodzinowy prezent dla chłopaka

24 kwi 2022 - 18:17:12

Faktycznie często jest tak, że właśnie prezent urodzinowy sprawia nam najwięcej kłopotów i ja muszę dodać, że właśnie także jakiś czas temu miałam takie dylematy. Na całe szczęście udało mi się znaleźć stronę https://zamowprezent.pl/uroczystosci gdzie bez najmniejszego problemu zamówiłam prezent urodzinowy z grawerem.

niezweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 1/5

Urodzinowy prezent dla chłopaka

26 kwi 2022 - 16:27:47

W sklepie https://www.edibutik.pl/ są fajne rzeczy i to w super cenach, zajrzyj do nich, a na pewno coś kupisz. Sklep dostępny dla każdego i są w nim co róż spore promocje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent na wieczór panieński-pomóżcie....