Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kilka pytań co do ślubu?

06 sie 2013 - 08:52:50

Witajcie ,ja ślub mam za 24 dni czyli 31sierpnia i mam kilka pytań.
Jak to u was wygladało ze spowiedzia przed slubem?
czy dekaoracja sali czy kwiatami to dzien przed czy w tym samym dniu dekorowałyscie chodzi o zywe kwiaty,tak samo z butonierka i bukietem to pan młody odbiera to?

kilka pytań co do ślubu?

06 sie 2013 - 08:56:05

w moim przypadku sala dekorowana byla juz w czwartek, a zywe kwiaty przywiezli wczesnie rano w sobote. musielismy odbyc 2 spowiedzi. butonierkr i bukiet odbiera pan mlody w dniu slubu

kilka pytań co do ślubu?

06 sie 2013 - 08:57:25

u mnie było tak:2 razy spowiedz ,1 tydzien wczesniej,a 2 w piatek przed slubem.Kwiaty dekorowała mi kwiaciarka.Miałam 2 ogromne bukiety na ołtarzu i przyzdobione krzesła i to wszystko.Bukiet odebrał Młody rano w sobote.

kilka pytań co do ślubu?

06 sie 2013 - 09:00:56

no tak myslałąm,ja mam 1 spowiedz na szczescie tylko mi chodzi bardziej o jeje forme ze to czy długa czy jak?

kilka pytań co do ślubu?

06 sie 2013 - 09:02:55

na 2 powidziałam chyba jeden grzevh to wszystko.Dla mnie te 2 spowiedzi sa bez sensu.

kilka pytań co do ślubu?

06 sie 2013 - 09:12:38

Cytat
kamilcia400
ja mam 1 spowiedz na szczescie tylko mi chodzi bardziej o jeje forme ze to czy długa czy jak?
Jak nagrzeszyłaś to i godzinę możesz się spowiadać ;)
Ja miałam ślub ponad 10lat temu, więc wszystko wyglądało zupełnie inaczej :)

kilka pytań co do ślubu?

06 sie 2013 - 09:26:44

Cytat
wikijaja
Ja miałam ślub ponad 10lat temu

To może jakieś rady? Dużo się zmieniło w ciągu tych 10 lat? ;)

kilka pytań co do ślubu?

06 sie 2013 - 09:58:35

Cytat
madziaaad
Cytat
wikijaja
Ja miałam ślub ponad 10lat temu

To może jakieś rady? Dużo się zmieniło w ciągu tych 10 lat? ;)
"Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia" to znaczy, robisz tak na ile Cię stać.
My z mężem robiliśmy małe wesele, mieliśmy tylko 60osób. Nie przywiązywałam wagi do wystroju kościoła (akurat nasz kościół jest drewniany i sam w sobie bardzo ładnie się prezentuje - coś takiego jak w Janosiku)
Dekorowaliśmy sale wieczorem, dzień przed ślubem.
Nie panikowałam podczas wyboru zaproszeń - kupiłam w sklepiku.
Sukienkę miałam błękitną, co jak na tamte czasy wzbudziło ogromne zainteresowanie. :)

zweryfikowana
Posty: 1.206
Ostrzeżenia: 1/5

kilka pytań co do ślubu?

06 sie 2013 - 12:20:36

u nas była jedna spowiedź, miała być w piątek, ale, że 30 maja było święto to wtedy to załatwiliśmy. W piątek było i tak dużo latania bez spowedzi. Narzeczony w piątek w pracy był, więc na salę goniłam ja i wszystkiego pilnowałam. Na cale szczęście się udało bez tego całego latania z 2 spowiedziami, mieszkamy z narzeczonym razem, więc to by było bez sensu. aczkolwiek uważam, że za duże halo robią przy slubie kościelnym, nauki etc, niby księża tacy święci, a coraz częściej się słyszy co wyprawiają... ehhh, szkoda gadać.


Dekoracje Kosciola mielismy w sobotę rano robiona, bo były w tym dniu 3 śluby, mój ostatni, więc się składałysmy na dekoracje i dla wszystkich 3 ślubów była jedna :)

Bukiet odbierał Pan Mlody dla mnie ze świadkiem dla świadkowej:), butonierki nie mielismy, bo nie chcieliśmy.


Sala ubierana w czwartek, natomiast kwiaty przywiezione w piątek wieczorem :)

gdybym miała teraz ślub to bym zmienila kilka rzeczy:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-06 12:23 przez kozia18.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

kilka pytań co do ślubu?

06 sie 2013 - 12:26:04

kwiaty do sali odebrali nasi znajomi i zawieźli w dniu ślubu, dekoracją kościoła zajmowała sie dekoratorka. To nie kosztuje drogo. Sama tego nie zrobisz - muszą cię umalować, uczesać, musisz sie przygotować... Usługę dekoracji kościoła i td znajdziesz w każdej kwiaciarni,a ale nie wiem, czy nie za późno na zamawianie. Moga nie mieć terminu. Do spowiedzi byłam 2 dni przed ślubem z karteczką - ksiądz przybił pieczątkę i tyle

kilka pytań co do ślubu?

06 sie 2013 - 12:30:26

spowiedź miałam jedną, dzień przed ślubem - trwała jakąś minutę

żywe kwiaty na salę zawozi się w sobotę, można w piątek, ale sala musiałaby być klimatyzowana cały czas

dekoracje kościoła firmy robią w sobotę, bo często w sobotę rano są jeszcze jakieś msze, więc dopiero po nich robi się dekoracje

kilka pytań co do ślubu?

07 wrz 2013 - 17:33:44

Jesteśmy nową na rynku firmą zajmującą się organizacją ślubów. Poszukujemy Par planujących ślub, które byłyby chętne do zawarcia z nami współpracy. Zorganizujemy Wasz ślub bez żadnych kosztów. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na prv.

kilka pytań co do ślubu?

07 wrz 2013 - 17:41:01

ja swojego nie mialam ale na 9 weselach byłam. W zeszlym roku ja z młoda dekorowalyśmy kościół. W piątek pod wieczór. Żywe kwiaty kupiłyśmy na giełdzie, gąbki florystyczne i dodatki typu tiule,kwiatki sztuczne, wstążki w hurtowni. Same zrobiłyśmy wszystko:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wesele Lublin okolice