Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ślub ZIMĄ?

29 lip 2013 - 17:11:44

ja miałam zimą. nie było źle, miałam ładne futerko i na sali nie było gorąco, ale mimo to wolała bym latem.
pleneru nie miałam, część gości spóźniło się na msze bo nie dojechali przez zaspy, ja sama spóźniłam się do fryzjera. są plusy i minusy ale jednak wolałabym lato.

Ślub ZIMĄ?

30 lip 2013 - 14:50:21

Cytat
Olajjka
Cytat
Gosiek00
Wiesz co... Jzawsze chciałam mieć ślub w sierpniu i sesję na ściernisku... Do czasu aż nie zobaczyłam w necie jednego fimliku z pleneru z zimie... Noo i moja kuzynka miała w zimie.
1.No bo tak, na sesję można założyć spodne i futerko, do tego biała czapka, taka długa futrzana słodko wygląda do sukni...
2.Takie śluby są mniej oklapane, mniej nudne..wszyscy mają w lecie.
3. W lecie, nie wyobrazam sobie dia jak dzis 40 stopni i wytrzymaj w sukni a Twj ma w garniturze...o zgrozo, nawet klima niedaje rady. Ludziom się mniej chce bawić w takie upały i schodzi wiecej napojów0 czyli wiecej musisz kupić.
4. NAJWAZNIEJSZE!!Sala, fotograf, muzyka są tansze nawet o 60%, bo to poza sezonem, więc oszczednosć ogrooooooooooomna:)

Ja od jakiegoś czasu marze o weselu w zimie. Przekonały mnie głownie różnice w cenie pomiędzy latem a zimą. a juz szczególnie marze o slubie w Boże Narodzenie. Ten nastój, te światełka a choince, ten plener, wiecej gości, bo ludzie na święta zjeżdzaja... Booooskie!

Ile argumentów;-p




No oczywiście, że tak!;D
Po przeczytaniu kilku stron tego wątku, na chwile zaczęłam się wahać..jednak nadal obstaje przy swoim.
Co prawda wcześniej nie pomyślałam, o tym, że może zasypać..Ale na Boga, nie mieszkamy na Grenlandii, żeby było aż tyle śniegu.
Nie pomyslałam, też o opłatach dodatkowych za ogrzewanie. Jednak biorąc pod uwagę, że i tak dużo się zyskuje kaski na tym, ze wszystko jest taniej, to nawet jak się dopłaci zato ogrzewanie, to i tak wychodzi się na plus..

Nie mówcie mi o tym, że w zime ciężej, bo róznie ferie. Ferie w styczniu/lutym- owszem- ale wolne na święta, wszyscy mają tak samo. Ja np w lutym też by, tak średnio chciała.. Ale mnie rajcuje w Boże Narodzenie. I to wtedy bym chciała. Tak magicznie. same świeta w sobie i ten czas..a jeszcze jak się wtedy bierze ślub, to już w ogóle tak cuuuuudownie;) A sporo ludzi i tak przyjeżdza na śięta wieć z ,,feriami" rczej nie ma problemu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hawajskie urodziny! Proszę o pomoc!