Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ślub 2015

10 lut 2014 - 19:03:20

Cytat
biedroneczka44
W szoku jestem że terminy na 2015 już w niektórych miejscach już są zarezerwowane. Mi bardzo podoba się sala w tym hotelu http://www.hotelponiatowski.pl/ i widzę że terminy też jeszcze mają. Mamy zamiar z narzeczonym od kwietnia jeździć i rozglądać się za salą.
Dopiero od kwietnia? wow podziwiam, ja bym się bała chyba, że nie będzie miejsc:D tam gdzie ja rezerwowałam (co prawda była to moja wymarzona sala i dość oblegana) w sierpniu na 15go sierpnia 2015 był jeszcze tylko 8 sierpień zajęty, a jak 2 dni później chciałam zmienić datę, bo 15 to święto i mi nie pasowało to okazało się, że wolny został już tylko 22.08. Reszta porezerwowana i w lipcu jeden temin wolny jeszcze był reszta zajęta:D

Dziewczyny ile wcześniej macie zamiar rezerwować fryzjera i kosmetyczkę?

Niewiem czy tylko ja tak mam, ale zaczynam się martwić różnymi rzeczami typu czy mój zespół to dobry wybór (choć wiem, ze są świetni) ale tak się zastanawiam, czy coś nie pójdzie nie tak, albo czy ludzie się bedą dobrze bawić, do tego suknie, w których byłam zakochana przestały mi się podobać;p Jedyne czego jestem pewna to przyszły mąż i sala:D Co do degustacji dań, to w tym roku w maju mam komunię brata i mamy katering właśnie z tej restauracji, co moje wesele więc popróbuję dań przynajmniej ogólnie czy dobre jedzenie. Opinie znam od strony moich rodziców i znajomych, którzy bardzo chwalili, a ja zakochałam się jak pojechałam zobaczyć:D

Ślub 2015

10 lut 2014 - 22:36:59

Rozmawiałam z makijażystką, która mnie będzie malować, mówiła, żeby się zapisać jakoś wrzesień-listopad. Tylko z fryzjerem mam problem...

Ślub 2015

10 lut 2014 - 23:24:56

Ja pojęcia nie mam kiedy zapisywać się do fryzjera i kosmetyczki bo nawet nie wiem jeszcze na kogo się zdecyduje i czy będę chcieć w domu fryzurę i makijaz czy będę jechać;)
Kurcze mnie też jakieś głupie wątpliwości dopadają np. odnośnie zespołu, jest świetny sprawdzony ale ostatnio usłyszałam taki jeden który mnie zauroczył no i teraz myślę czy za szybko nie podjęliśmy decyzji:D
Kwestia sukni zmienia mi się ciągle więc aż się boję pomyśleć co wymyślę jeszcze do czasu ślubu:D

Ślub 2015

11 lut 2014 - 12:27:10

Cytat
skarbek2012
Ja pojęcia nie mam kiedy zapisywać się do fryzjera i kosmetyczki bo nawet nie wiem jeszcze na kogo się zdecyduje i czy będę chcieć w domu fryzurę i makijaz czy będę jechać;)
Kurcze mnie też jakieś głupie wątpliwości dopadają np. odnośnie zespołu, jest świetny sprawdzony ale ostatnio usłyszałam taki jeden który mnie zauroczył no i teraz myślę czy za szybko nie podjęliśmy decyzji:D
Kwestia sukni zmienia mi się ciągle więc aż się boję pomyśleć co wymyślę jeszcze do czasu ślubu:D
Dlatego właśnie ja czekam z suknią pewnie do stycznia/lutego z kupnem:D nawet jak coś mnie urzeknie to pewnie poczekam, zeby zobaczyć nowe kolekcje i potem nie żałować, a jestem bardzo wybredna:D No właśnie te wątpliwości, co chwile wchodzę i słucham demo na stronie i niby jest super nagrania są na żywo, świetne wokale, ludzie młodzi, repertuar dla młodych i starych no niby super, ale i tak wątpliwości gdzies tam są. Chciałam kiedyś inny zespół, ale cena - zawołali 5,5 tys;/
Ja już wiem, gdzie chcę iść do fryzjera mam już sprawdzonego, chodzimy tam całą rodziną, czesałam się tam cała moja rodzina i pana młodego na wesele siostry. Moja siostra tam sie czesała i malowała na ślub i wyglądała pięknie. Fryzjer i kosmetyczka na miejscu:) JUtro tam idę więc w sumie najlepiej jak zapytam ile wcześniej trzeba rezerwować:)
jak teraz mnie dopadają takie wątpliwości to co będzie przed samym ślubem:D

Ślub 2015

11 lut 2014 - 19:15:20

Ja już mam koszmary związane z ślubem. Mama mówi, że za dużo o tym wszystkim myślę :D

Ślub 2015

13 lut 2014 - 12:42:03

ja też mam fajną fryzjerkę, ale ona ma zawsze pelno ludzi w soboty i raczej do domu mi nie przyjedzie...
a co do kosmetyczki - tez nie mam

Ślub 2015

13 lut 2014 - 12:56:15

Ja pytałam ostatnio mojej ulubionej fryzjerki i kosmetyczki i nie ma szans na przyjazd do domu więc nie wiem czy nie będę szukać kogoś innego:(
Fryzjerkę chce mieć koniecznie w domu bo na pewno będę mieć dopinane włosy bo swoje mam za cienkie na wymarzoną fryzurkę i wolałabym żeby to jednak było w domu zrobione.
A co sądzicie o nagrywaniu przez kamerzystę podczas robienia fryzury i makijażu? Ja będę chciała chyba tylko takie urywki ale już pod koniec jak np. maluję usta czy mi włoski lakieruje, bo ostatnio oglądałam płytę kuzynki i ona miała nagrany prawie cały makijaż i fryzurę i nie wyglądało to zbyt ciekawie. Tak samo jak np. zakładanie sukni, czy ubieranie koszuli przez Młodego, ja tam wolę jednak pokazać się już w efekcie końcowym, co kogo obchodzi jak ja się ubierałam;) Całe szczęście mój kamerzysta jest tego samego zdania i sam mówił że niektórzy chcą na siłę żeby im wszystko szczegółowo ponagrywał a wcale to dobrze nie wygląda.

Ślub 2015

13 lut 2014 - 14:37:53

aniusia49 ja właśnie dziś w nocy miałam pierwszy koszmar ślubny :D Ale ja też bardzo dużo o tym wszystkim myślę, stresuję się, więc takie mamy efekty później. :D

A macie już jakieś typy fryzurek ślubnych? Bo ja kompletnie nie mam pomysłu, jedyne co, to chciałabym mieć raczej jakieś upięcia, żeby nie było mi za gorąco. :)

Ślub 2015

14 lut 2014 - 13:06:55

ja upatrzylam narazie taka;) Agdzie bedziecie zamawiac zaproszenia, winietki i menu?;) i kiedy?



Ślub 2015

14 lut 2014 - 15:10:38

Cytat
skarbek2012
Ja pytałam ostatnio mojej ulubionej fryzjerki i kosmetyczki i nie ma szans na przyjazd do domu więc nie wiem czy nie będę szukać kogoś innego:(
Fryzjerkę chce mieć koniecznie w domu bo na pewno będę mieć dopinane włosy bo swoje mam za cienkie na wymarzoną fryzurkę i wolałabym żeby to jednak było w domu zrobione.
A co sądzicie o nagrywaniu przez kamerzystę podczas robienia fryzury i makijażu? Ja będę chciała chyba tylko takie urywki ale już pod koniec jak np. maluję usta czy mi włoski lakieruje, bo ostatnio oglądałam płytę kuzynki i ona miała nagrany prawie cały makijaż i fryzurę i nie wyglądało to zbyt ciekawie. Tak samo jak np. zakładanie sukni, czy ubieranie koszuli przez Młodego, ja tam wolę jednak pokazać się już w efekcie końcowym, co kogo obchodzi jak ja się ubierałam;) Całe szczęście mój kamerzysta jest tego samego zdania i sam mówił że niektórzy chcą na siłę żeby im wszystko szczegółowo ponagrywał a wcale to dobrze nie wygląda.



mi tez sie to wydaje bez sensu wszystko nagrywać

Ślub 2015

14 lut 2014 - 20:40:45

Ja chciałam mieć loki;) i zrobić sobie farbę przedtem na złocisty blond( mój kuzyn jest fryzjerem i wiem już jaki kolor wyjdzie, więc tu bez strachu;)sama mam blond włosy więc będzie to raczej naturalnie wyglądać;)

W ogóle uświadomiłam sobie że musze już zacząć zapuszczać włosy!;) bo inaczej fryzjer nie będzie miał zbyt dużego pola manewru...

kolega mojego N. szukał fryzjera dzień przed ślubem...to dopiero hardcore;p



Ślub 2015

15 lut 2014 - 16:11:44

Moja wymarzona tylko nie wiem skąd ja tyle włosów wezmę:DD



Ślub 2015

16 lut 2014 - 13:49:31

emilia512 piękna jest :))

Ślub 2015

16 lut 2014 - 15:02:07

ja ostatnio obcięłam 40 cm włosów:( żebym na ślub miała ładne i zdrowe;) już nie mogę się doczekać aż trochę odrosną :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chrzciny - chrzestna