Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ślub 2015

09 sty 2015 - 13:20:32

Cytat
bieniaga91
A my już mamy kupiony garnitur, czekamy tylko na odbiór, bo było kilka rzeczy do przeróbki ;) Kupiliśmy czarny garnitur, taliowany;) W Giacomo Conti. Cenowo bardzo fajnie to wyszło bo 630zł z koszulą i muszką, skorzystaliśmy z promocji :) Na początku bardzo chciałabym, żeby mój narzeczony miał granatowy garnitur ale niestety gdzie nie poszliśmy to na niego w tym kolorze garnituru nie ma, same czarne. Jest po prostu na tyle niski, że z tym jest problem :D Ale w tym wyglądał naprawdę dobrze, więc myślę, że będzie się dobrze prezentował :)

Mój też do wysokich nie należy, ale przecież mozna dokonać przeróbek i dopasować:) Ja nie zrezygnuję z granatu:) Ile Twój narzeczony ma wzrostu jesli można spytać? Swoją drogą dobra cena nie dziwię się, że skorzystaliście.

nurhia to podwiązka? wygląda na szeroką chyba, że tak na zdjęciu tylko:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-09 13:21 przez Magduss.

Ślub 2015

09 sty 2015 - 13:23:54

Cytat
Magduss
Cytat
bieniaga91
A my już mamy kupiony garnitur, czekamy tylko na odbiór, bo było kilka rzeczy do przeróbki ;) Kupiliśmy czarny garnitur, taliowany;) W Giacomo Conti. Cenowo bardzo fajnie to wyszło bo 630zł z koszulą i muszką, skorzystaliśmy z promocji :) Na początku bardzo chciałabym, żeby mój narzeczony miał granatowy garnitur ale niestety gdzie nie poszliśmy to na niego w tym kolorze garnituru nie ma, same czarne. Jest po prostu na tyle niski, że z tym jest problem :D Ale w tym wyglądał naprawdę dobrze, więc myślę, że będzie się dobrze prezentował :)

Mój też do wysokich nie należy, ale przecież mozna dokonać przeróbek i dopasować:) Ja nie zrezygnuję z granatu:) Ile Twój narzeczony ma wzrostu jesli można spytać? Swoją drogą dobra cena nie dziwię się, że skorzystaliście.

nurhia to podwiązka? wygląda na szeroką chyba, że tak na zdjęciu tylko:)

Tak to podwiązka, jeszcze zostawiona na plastikowej podstawce, na zdjęciu wydaje się szeroka. Narzeczonemu wpadła w oko i kazał kupic:D Najgorsze jest to, że nie mam jeszcze butów, a przymiarka sukienki już za miesiąc i mam się stawić z butami;/ na boso pójdę;/ Zaproszenia już zamówiliśmy, czekamy tylko na personalizacje i w lutym jak będę 4 dni w Polsce, to komu mogę wręczę osobiście, niestety bez narzeczonego, bo lecę sama.

zweryfikowana
Posty: 667
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub 2015

09 sty 2015 - 13:40:41

Skarbek2012 tak masz rację, są dopasowywane w cenie zakupu i my tak właśnie robimy. Ale gdy byliśmy w innych sklepach i pytaliśmy o granatowy garnitur na narzeczonego to od razu mówili, że nie ma i to wszystko. Nic o możliwości przeróbki czy coś podobnego. Więc albo tego nie robili, albo się nie dało albo po prostu im się nie chciało...;)

MagdussNarzeczony ma tylko 167cm wzrostu, także ciężko z tym :) No ja ogólnie nie żałuję, że kupiliśmy, bo cena okazyjna, a wygląda w nim dobrze :) Poza tym i tak będziemy jeszcze kupowac garnitur na poprawiny, kto wie, może wtedy trafimy na granat i jeśli będzie w nim wyglądał jeszcze lepiej to się je wtedy zamieni :D

Skarbek2012 tak masz rację, są dopasowywane w cenie zakupu i my tak właśnie robimy. Ale gdy byliśmy w innych sklepach i pytaliśmy o granatowy garnitur na narzeczonego to od razu mówili, że nie ma i to wszystko. Nic o możliwości przeróbki czy coś podobnego. Więc albo tego nie robili, albo się nie dało albo po prostu im się nie chciało...;)

MagdussNarzeczony ma tylko 167cm wzrostu, także ciężko z tym :) No ja ogólnie nie żałuję, że kupiliśmy, bo cena okazyjna, a wygląda w nim dobrze :) Poza tym i tak będziemy jeszcze kupowac garnitur na poprawiny, kto wie, może wtedy trafimy na granat i jeśli będzie w nim wyglądał jeszcze lepiej to się je wtedy zamieni :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-09 13:40 przez bieniaga91.

Ślub 2015

09 sty 2015 - 13:48:51

nurhia ojojoj to faktycznie jak narzeczonemu się spodobała to trzeba było:D Ja zamówiłam 2 bardzo delikatne i przyległe do nogi, bo mam przyległą suknię i taka by była widoczna:D
bieniaga91 eeee nie jest taki niski;) Mój jest kilka cm wyższy:D Szkoda ze nie pytaliście, bo niektóre ekspedientki to porażka to samo jest w salonach ja pytam o suknie, a kobieta "no to co widać" i tyle... Więc pewnie nawet nie chciało im się gadać trzeba o wszystko pytać:)

Ślub 2015

09 sty 2015 - 13:54:54

Tak się zastanawiamy nad tortem...Ślub bierzemy w sierpniu, wiec będzie ciepło, wpadliśmy na pomysł, aby z racji pory roku tort był lekki, rześki.
Co myślicie o takim? Salę mamy w pensjonacie przy lasku i rzece, cały klimat wesela jest taki, hm, lekko wiejski, nie elegancki. Chcemy, zeby wszytsko grało, oto kilka rzeczy, które wybraliśmy:
tort:

zaproszenia: bukiet:

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Ślub 2015

09 sty 2015 - 13:55:15

Wątek ma już ponad 500 stron, zamykam :)

Druga część tutaj: http://forum.szafa.pl/46/8010398/slub-2015-cz-ii.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub 2015 cz. II