Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej Dziewczyny!
Piszę do Was z prośbą o poratowanie pomysłami na prezent dla przyjaciółki. Przyjaźnimy się nieprzerwanie od 23 lat. W tym roku obie obchodzimy 30 urodziny. Z racji okrągłej rocznicy zależy mi na wyjątkowym prezencie. Ja od niej dostałam album wypełniony moimi zdjęciami z różnych etapów życia opatrzony sentencjami plus torebkę. Chciałabym żeby mój prezent również był taki symboliczny i pokazujący moje zaangażowanie. Niestety, kompletnie nie mam pomysłu co mogłoby to być. Gdy szukam w sieci pojawiają się propozycje w postaci masażu, różnego rodzaju kursy, loty balonem itp. Wolałabym jednak coś bardziej "rzeczowego", coś, co będzie stanowiło swoistego rodzaju pamiątkę, po którą będzie mogła w każdej chwili sięgnąć. Odpadają raczej też wszelkie jajcarskie prezenty, nie ten wiek i klimat :) Może któraś z Was jest bardziej kreatywna ode mnie i podpowie mi co robić. Będę wdzięczna za wszelkie porady.

wymyśl coś podobnego do tego, co dała ci przyjaciólka. wasze zdjecia, wasze smieszne przejezyczenia, smieszne dialogi, sytuacje, sentencje, zyczenia..

Może jakieś wasze wspólne zdjęcia w albumie i opis jakiś fajnych sytuacji, jakieś wspomnienia?

hmm koleżanka opowiadała mi że w jej parafii ulubionemu klerykowi młodzież nakręciła filmik z życzeniami od różnych, czasami nawet nieznajomych osób, tak na pamiątkę. Jeśli macie sporo przyjaciół to można coś takiego zrobic.

Jeśli jednak chciałabyś coś innego to hmm... na razie nie mam żadnego pomysłu, ale jak coś mi wpadnie to napiszę:)

Właśnie o tym myślałam, ale nie chciałabym dawać jej czegoś bardzo podobnego, co sama dostałam.

Przepraszam, ale skoro chcesz prezent, który pokaże Twoja zaangazowanie to wymysl cos a nie pytasz na forum, zamknij oczy i keiruj sie tym co koajarzy Ci sie z przyjaciolka, jaka jest, co lubi, jakie wspomnienia wspolne macie..

Cytat
meggi92
hmm koleżanka opowiadała mi że w jej parafii ulubionemu klerykowi młodzież nakręciła filmik z życzeniami od różnych, czasami nawet nieznajomych osób, tak na pamiątkę. Jeśli macie sporo przyjaciół to można coś takiego zrobic.

Jeśli jednak chciałabyś coś innego to hmm... na razie nie mam żadnego pomysłu, ale jak coś mi wpadnie to napiszę:)

dziękuję za propozycję, ale raczej mamy wąski krąg znajomych :)

Kup jej bransoletkę z wygrawerowaną datą Waszego poznania (jeśli pamiętasz :) Ja z przyjaciółką mamy srebrne obrączki z takim grawerem - może to trochę dziecinne, ale uśmiecham się kiedy patrzę na palec :D

ja swoim przyjaciółką z kilku filmików naszych wspólnych zrobiłam jeden film (teledysk) efekt extra!!! a ich zaskoczenie nie było małe ;)))

Cytat
wiktoria1606
Przepraszam, ale skoro chcesz prezent, który pokaże Twoja zaangazowanie to wymysl cos a nie pytasz na forum, zamknij oczy i keiruj sie tym co koajarzy Ci sie z przyjaciolka, jaka jest, co lubi, jakie wspomnienia wspolne macie..

Gdyby to było takie proste, coś ot tak sobie wymyślić, nie pytałabym. Nie proszę o kupno prezentu, tylko o jakieś sugestie i porady, a to chyba nic złego...
Cytat
Carnaa
ja swoim przyjaciółką z kilku filmików naszych wspólnych zrobiłam jeden film (teledysk) efekt extra!!! a ich zaskoczenie nie było małe ;)))

Pomysł fajny, tylko takowych filmików nie mamy. My to jesteśmy to "stare pokolenie" ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-25 18:55 przez anna_schmitt.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Jeśli tylko budżet ci pozwala to śmiało - http://prezentmarzen.com/wyprawa-na-quadach-w-olsztynie/ Wszystko kwestia finansowych możliwości, bo naprawdę można znaleźć wspaniałe rzeczy, wydając na to niewielką kasę ;-)

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

biżuteria z kamieni szlachetnych :) w końcu każda z nas uwielbia drobne prezenty i najlepiej by były niepowtarzalne, a w sklepie Jubilea, właśnie mają dużo nietuzinkowych wzorów, np takie kolczyki ważki są śliczne



Świetny pomysł z bransoletką i wygrawerowaniem daty waszego pierwszego spotkania, waszych inicjałów itp. ja swojej przyjaciółce dałam bransoletkę firmy Lilou najtańsza kosztuje 60zł więc myślę że to nie jest aż taki duży koszt jeśli chodzi o prezent na 30 urodziny

Ja swojej przyjaciółce zrobiłam antyramę z naszymi zdjęciami z różnych wypadów, imprez itp. Fajnie to zrobiłam powklejałam napisałam sentencję. Ale ona chyba za bardzo się nie ucieszyła nawet nie powiedziała dziękuję wiecie jak mi było przykro? A jeżeli ona Ci dała już zdjęcia to nie mam pojęcia za bardzo co można wymyślić...

1. A może jakiś wspólny wypad w miejsce gdzie się poznałyście?
2. Wspólny masaż?
3. Na jakiś striptiz?... w domu tylko dla Was?
4. Wino jak lubi jakieś drogie + ekstra lampki do kompletu?
5. Wspólny wypad np...do Zakopanego, albo nad morze....
6. Rysunek ołówkiem ..ty i przyjaciółka...dla ciebie i dla niej takie same w ramce...z podpisem niech żyje przyjaźń albo jakiś inny....
7. Wspólne zakupy i kupujesz jej to co jej sie podoba...zależy jaki masz budżet?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wypada czy nie wypada?