Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Myślę, że przydałoby się kupić jakiś inny prezent. Proponowałabym coś praktycznego. Nie ma sensu silić się tak bardzo na oryginalność. Nie wiem jak Ciebie ale mnie osobiście najbardziej cieszą właśnie take praktyczne upominki. Możesz na przykład wybrać się do rtv Euro agd . Obecnie jest tam spora wyprzedaz na małe agd tak wiec możesz kupić wiele rzeczy w lepszej cenie. Prezentem może być na przykład prostownica w włosów albo depilator. Jeśli macie mniejsze fundusze to na przykład pendrive :)

Z moją przyjaciółką znamy się już od 15 lat, więc trochę tych okazji do dawania prezentów już było i dużo pomysłów zostało wyczerpanych. Postanowiłam ją w jakiś sposób zaskoczyć. Zabrałam ją więc na dwuminutowy lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. Czy była zadowolona? Nawet nie wiecie jak bardzo. Już obiecałyśmy sobie, że wrócimy do tego miejsca.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Miałam ostatnio ten sam problem.Ogólnie nie lubię kupować prezentów, bo zawsze brakuje mi inspiracji.Tak więc w poszukiwaniu pomysłu ruszyłam do szukania w sieci.Wyczytałam gdzieś, że przecież każda kobieta lubi się stroić. Przyszła mi wtedy do głowy myśl,że może faktycznie ciuch będzie dobrym pomysłem. Postawiłam na taką sukienkę : <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-24 10:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

Zajrzyj na avans.pl i tam zamów jej jakiś gadżet do komputera, może nową kamerkę to będziecie mogły sobie rozmawiac :) Oczywiście podaj jej adres to wyslą tam i bedzie niespodzianka :)

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Zawsze daję kartę podarunkową albo voucher. Sporo pomysłów jest tutaj <moderacja-spam>Nigdy sama bym ich nie wymyśliła, a wszyscy są zachwyceni.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-24 10:44 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Ja zamawiałam dla przyjaciółki cienie do powiek mineralne - Alilla, bardzo zadowolona była, może też kup? :) są fajne bo trwałe no i skład mają super, bez parabenów, i są hipoalergiczne

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

Jak dla mnie cienie są ok, ale to jednak większy wydatek. Ja chyba zdecyduję się na ręcznie robioną biżuterię, znalazłam śliczne bransoletki na <moderacja> tylko nie mogę się zdecydować :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 09:55 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 3/5

ja lubię dawać koleżanką biżuterię. szczególnie jak wiem,że one też lubią małe świecidełka :) dla mojej przyjaciółki Asi zamówiłam noc kairu - tak nazywają się te kolczyki <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-25 22:12 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
elomelo320
ja lubię dawać koleżanką biżuterię. szczególnie jak wiem,że one też lubią małe świecidełka :) dla mojej przyjaciółki Asi zamówiłam noc kairu - tak nazywają się te kolczyki

Biżuteria jest ok ale bardziej jako dodatek. Co myślicie o fotoksiążce? :) Widziałam na <moderacja> bardzo fajne szablony dla przyjaciółek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-20 12:05 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Jakieś fajne czekoladki w ładnym opakowaniu
portfel
albo coś takiego:

Czy z jakimś innym wzorkiem ;)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Kubeczek bardzo fajny, chociaż jeśli chodzi o mnie to wolę zdecydowanie kubeczki bez napisów, ale z jakims ładnym wzorem. Czy też kubeczki retro:


Zreszta w sklepach obecnie jest taki duży wybór kubeczków, że nie ma problemu z dobraniem czegoś pod gust drugiej osoby. O <moderacja> zobacz sobie.

Co do wcześniejszych wpisów, to moim zdaniem dawanie drugiej osobie kosmetyków nie jest dobrym rozwiązaniem. Każdy ma inną cerę oraz inne potrzeby i baaaardzo łatwo jest nie trafić w coś odpowiedniego.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-15 19:27 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

A może Pandora? Bransoletka ewentualnie charms jeśli koleżanka taką bransoletkę posiada? Sama prawie rok temu podarowalam bransoletkę swojej siostrze rodzonej. Akurat natrafiłam na promocję w Pandorze, w ramach której była druga bransoletka w podobnej cenie gratis, tak wiec postanowiłam kupić dwie. Dla siebie oraz dla niej. Dla siebie wybrałam bransoletkę tradycyjną ze złotym zapięciem, dla siostry z cekinowym srebrną z uwagi na to, że nie nosi złota.

Teraz gdy zbliża się jakaś okazja dajemy sobie po prostu charmsy do bransoletek. Ja jej , ona mi, Dzięki temu znacznie ułatwiłam kwestię prezentową :)

Poza tym lubię cała ideę zbierania charmsów, bo każdy z nich przypomina mi o jakimś waznym wydarzeniu w moim życiu.

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

łańcuszek lub bransoletka z grawerem :)

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 3/5

Ja wam polecam na prezent kupić kosmetyki. Ja sama często daje a również lubie je dostawać. Ja posiadam <moderacja> skóra tłusta i dużo osób mnie w rodzinie taka posiada więc używamy tych samych kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-12-03 17:01 przez moderator.

Też myślę że bransoletka z grawerem jest najlepsza na taki wyjątkowy prezent

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studniówka problem