Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 2/5

A myślałaś może o fotoksiążce np. z Waszymi wspólnymi zdjęciami? Przykład takich realizacji możesz znaleźć tu <moderacja - spam>. Moim zdaniem jest to bardzo oryginalny pomysł na spersonalizowany prezent. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-23 08:49 przez moderator.

Jeśli masz jakieś nagrania wideo z Waszych wspólnych wypadów itd. to stwórz całościowy filmik jakiś :) dorzuć fajną muzyczkę ;d i prezent jak talala ;d no i dokup cos już od siebie ;)

Świetne są obrazy ze zięcia, szczególnie jakiegoś własnego z wakacji, dekorują wnętrze i wzbudzają wspomnienia, ostatnio znalazłam niezłe obrazy na modneobrazy.pl :)

moze zabierz ja do spa? albo kup karte upominkowa do jej ulubionego sklepu ;) albo stworz film, parodia gdzie bedziesz ja grac i przedstawoisz jakas charakterystyczna scene dla was ;)

Może obraz przedstawiający Wasz portret?

Wisiorek z Waszymi odciskami palców. Może jakiś tekst do tego.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, dziewczyny, ale temat pochodzi z ubiegłego roku i jest już nieaktualny a sprawa zamknięta :) Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Np. <moderacja - spam> Ale to tak na prawdę jest kwestia tego, z jaką osobą mamy do czynienia. Wiadomo, że niektórzy mają np. lęk wysokości ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-23 08:49 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Tak jak pisała laska wyżej - to są już fajne prezenty i jak widać coś pozytywnie zaskakującego można zdobyć bez wydawania wielkiej kasy. Moim zdaniem to świetny typ prezentu - dochodzi jednak kwestia tego, jaki chce się na ten cel przeznaczyć budżet. To dopiero ma kluczowe znaczenie.

obraz z wspólnego zdjęcia, albo sesja zdjęciowa - taka z fotografem z prawdziwego zdarzenia. Biżuteria z jakimś ładnym kamieniem, np. lapis lazuli - bo to podobno kamień przyjaźni. Bransoletka z charmsami symbolizującymi wasze wspólne przeżycia. Jedwabny szal, ręcznie malowany.Albo jakieś inne fajne rękodzieło;)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Nie wierzę, że takie wspaniałe miasteczko jakim jest Pińczów zostało wspomniane na forum :o ale w sumie paralotnia tam jest dość popularna.. Temat sprzed roku ale zawsze ktoś zainteresowany tematem prezentu dla przyjaciółki może się zainteresować. Dobrym pomysłem jest ten z filmem. Tak oryginalne prezenty i to samodzielnie wykonane są mega. Jeśli nie masz nagrań, stwórz filmik sama, możesz zaangażować znajomych w składanie życzeń, nie muszą być mowione, tylko napisane na kartkach, do tego podkład muzyczny i wpleść wasze wspólne zdjęcia. W windows movie maker bardzo latwo taki filmik stworzyć, pamiątka na całe życie i zawsze wzruszy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-23 08:50 przez moderator.

ja dla swojej zrobiłam 365 powodów dla której jest najlepsza przyjaciółką + z dopiskiem jakiegoś wspomnienia.powiem szczerze, że nawet pomysłów nie zabrakło :-) można ładnie w pudełeczko włożyć, wykonanie dowolne. moja się bardzo ucieszyła no i pamiętała żeby codziennie odczytywać kartkę :)
plus prezent jakiś.

Biżuteria lub wypad do Spa?

moze puzzle 2000 elementow do lozenia apo zlozeniu wyjdzie wasze wspolne zdjecie? mozna potem powiesic sobie jako obraz po oprawieniu......a do tego tez cos rzeczowego z galanterii lub perfumy itp....

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

wyjedzcie razem gdzieś ;) np na jkaiś babski wypad do spa ;) nad wodospadem masz taka możliwośc a tam masaże, jakieś zabiegi, nic tylko leżeć i pachnieć ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolor przewodni.. I kwiaty ;) Co sądzicie?