Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Myslalam o tym samym co julia ka antyrama to suoer pomysl ja tez tak kiedys zrobilam kumpeli smieszne zdjecia i mysl zlota lub fajny tekst i podpisy najblizszych ludzi i jak powiesi to na sciane to zakazdym razem gdy spojrzy na nie zrobi sie jej cieple na sercu:-)

FAKTYCZNIE!!!! Rysunek ze zdjęcia portret. Ja swojemu chłopakowi dałam na rocznice, rodzicom na święta. Później koleżanki ściągnęły pomysł dały swoim chłopakom. Świetny prezent chłopak nie mógł się naprzeć. Dam nawet namiary na super dziewczynę, która naprawdę świetnie rysuje:)

Prezentacja w power-poincie (banalna obsługa) z waszymi zdjęciami. Możesz dodać muzykę, efekty, dźwięki, nawet poprzerabiać zdjęcia, zrobić fotomontaże itp. Nagrać to na płytkę, wydrukować fajną okładkę.


Siostra zrobiła takie coś dla swojej przyjaciółki - wyszło fantastycznie :)

Może taka książka ze zdjęciami, ale tworząca jedną historię, tylko będziesz musiała nad tym posiedzieć... Chodzi mi o coś w stylu "-data- spotkały się (tu Twoje zdjęcie z czasów kiedy się poznałyście i jej), od razu się polubiły (zdjęcie z jednej z pierwszych wspólnych imprez), często zaśmiewały się do rozpuku (jakaś fotka Was, śmiejących się)" itd. z fajną puentą, że prawdziwa przyjaźń jest na całe życie i oczywiście na końcu "to be continued".

ja z moją przyjaciółką mamy identyczny tatuaż w tym samym miejscu, robiony tego samego dnia. może banalne bo jest to nutka za uchem, ale maleńka i dla nas ma pewne powiązane z nami znaczenie :)

Jak byś chciała zrobić szkic ołówkiem to dam ci fajne namiary na priv :)

Fajny pomysł z tym tatuażam. Ja to swojej koleżance wybrałam wisior z My Way Jewellery piękne pozłacane serduszko, myślę że też będzie zadowolona.

A może coś co uwieczni Wasze wspomnienia? Ja bym postawiła na taki prezent, gdyż kiedyś dostałam od przyjaciółek tablicę ze wspólnymi zdjęciami z różnych okresów czasu i do dzisiaj na Nią spoglądam i łezka kręci się w oku.
http://www.gazetomania.pl/#opening

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Sama wiesz najlepiej czym jara się Twoja przyjaciółka. Moja by dostała to - http://prezentmarzen.com/jazda-off-road-4x4/ :D Jak widzisz każda laska jest inna - jedna czeka na kosmetyk, inna na coś ekstremalnego ;-)

Ja bym zrobiła kalendarz, i do poszczególnych miesięcy postarała się pododawać zdjęcia z takim właśnie okresów, np. wasze wspólne świąteczne zdjęcia w grudniu, jakieś fajne wakacyjne na lipie i sierpień etc. :) i oczywiście w kalendarzu musiałyby być pozaznaczane Wasze ważne daty, urodziny, imieniny, "rocznica" jeśli taką macie, np. ukończenia szkoły czy coś :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

koleżanka kiedyś dostała świetny albu właśnie od kumpeli. Pamiętacie może (osoby starszej daty) te pamiętniki do których wpisywało się sobie nawzajem w szkole? dziewczyna wykleiła tam historię przyjaźni - zdjecia, wpisała ważne daty, zdjęcia idoli, w których sie kochało w czasach dzieciństwa (typu młody Justin Timberlake z jego kręconą fryzurką, zdjęcie tej koleżanki, jak próbuje się lansować na Britney, bilet na niezapomniany koncert i td, wszytko to w otoczeniu komentarzy, wspomnień, z poczuciem humoru. Otwierasz taki album i wracasz myślami do starych dobrych czasów. koleżanka aż sie popłakała



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-19 09:57 przez roksolana83.

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

Ja dałam swojej przyjaciółce bransoletkę, ze srebrną przywieszką i grawerem, który tylko my rozumiałyśmy bo to było nasze wspólne słowo z którym wiązała się oczywiście cała historia :) Miałam przywieszkę z Apartu :)
Dodałam do tego oczywiście piękny szalik, bo wiedziałam że chciała by dostać i się jej spodoba..;)

A może Wasze ulubione wspólne zdjęcie w ramce jako obraz?

zrob na kompie prezentacje do ktorej wkleich nagrane swoje zyczenia i prezentacje waszych wspolnych zdjec ,+ podobnie jakis fajny prezent

Mój mąż kiedyś na naszą rocznicę chodzenia zrobił mi filmik, w którym było po kolei np. przykładowo zdjęcie miejsca gdzie się poznaliśmy i coś napisane od Niego, później nasze pierwsze wspólne wakacje, zdjęcia i napisane wspomnienia z tych miejsc, itd.:) może coś w tym stylu? Taki przegląd historii Waszej przyjaźni:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wuł heyah