Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

2 WESELA 2 SUKIENKI

24 lip 2013 - 13:34:53

Hej dziewczyny!
Tak jak w tytule mam 2 wesela 10 i 17 sierpnia i mam problem z sukienkami. 1 miętowa kupiona w zeszłym roku druga kupiona kilka dni temu. Nic specjalnego domyslam sie że nie każdemu sie będzie podobac ale nie chodzi mi tu o to żebyście je oceniały tylko doradzily mi jakie dodatki do nich... Czy do tej mietowej bedzie pasował ten żakiet i jakie dodatki wtedy, myślałam o biżuteri sutach tylko jak wtedy z kolorystyka?? W obu przypadkach włosy będe miała lekko upiete coś w stylu tego na zdjęciu.



2 WESELA 2 SUKIENKI

24 lip 2013 - 13:39:44

Ten kolor marynarki mi nie pasuje :/

2 WESELA 2 SUKIENKI

24 lip 2013 - 13:42:49

moim zdaniem też żakiet nie pasuje , lepiej bez niego niż z nim :) do 1 sukienki złote dodatki jak najbardziej jakiś cieniutki łańcuszek i jedna bransoletka wystarczy. Mała Torebka czarna i buty też czarne , bądź buty cieliste i czarna torebka jeśli masz ciemne włosy :D

2 sukienka , mała torebka różowa bądź czarna tak samo z butami w tych kolorach , małe błyszczące kolczyki i jedna bransoletka , już bez łańcuszka:)

2 WESELA 2 SUKIENKI

24 lip 2013 - 13:44:53

Ta 2 bardzo ciekawa :D

2 WESELA 2 SUKIENKI

24 lip 2013 - 13:50:19

do miętowej ten żakiet nie pasuje moim zdaniem "gryzie się" lepiej coś stonowanego.
natomiast fryzura bardzo fajna

2 WESELA 2 SUKIENKI

24 lip 2013 - 13:52:57

Ja też mysle ze ten żakiet odpada, do tej miętowej to tylko jakies skromne kolczyki(nie długie) bo na szyi masz te ćwieki.
hmm, a co do tej drugiej to cięzko, sądze ze na pewno zaden łancuszek czy wisiorek, moze jakies małe srebrne kolczyki i we włosy wtedy mozesz dać jakąś ładną spineczkę.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-24 13:54 przez Malwinkowa.

2 WESELA 2 SUKIENKI

24 lip 2013 - 13:54:22

Co do pierwszej sukienki,myślę,że najlepsze by były złote dodatki, nie ubieraj tego żakietu. Nie masz może jakiegoś beżowego? Co do drugiej kiecki to nie mam pojęcia, jest oryginalna, trochę pstrokata,to może postaw na jakiś jeden kolor,co ją uspokoi? Czerń, beż?
Fryzura świetna.

2 WESELA 2 SUKIENKI

24 lip 2013 - 13:56:29

Jeżeli te ćwieki są srebrne, a tak wyglądają na zdjęciu to moim zdaniem złota biżuteria odpada. Najlepszy żakiet byłby biały, tylko potem jakie buty do tego :>

2 WESELA 2 SUKIENKI

24 lip 2013 - 14:00:29

Cytat
Malwinkowa
Jeżeli te ćwieki są srebrne
U mnie są złote o.O

2 WESELA 2 SUKIENKI

24 lip 2013 - 14:03:32

2 sukienka super...jak będziesz sprzedawac odezwij się.... ;) jaki rozmiar?

2 WESELA 2 SUKIENKI

24 lip 2013 - 14:04:59

Wow, skąd masz drugą sukienkę?

2 WESELA 2 SUKIENKI

24 lip 2013 - 14:05:56

Odpusc marynarke, jest gorąco. Dodatki wybrałabym złote, szpilki nude i kopertowke tez.

Druga mi sie kompletnie nie podoba, bazarkowa i raczej srtednia na wesele.. Ale jak juz musisz to pasowac bedzie srebro.

2 WESELA 2 SUKIENKI

24 lip 2013 - 14:09:22

Cytat
avalershop
Odpusc marynarke, jest gorąco. Dodatki wybrałabym złote, szpilki nude i kopertowke tez.

Druga mi sie kompletnie nie podoba, bazarkowa i raczej srtednia na wesele.. Ale jak juz musisz to pasowac bedzie srebro.
U mnie to jest zimno ;)
2 bazarkowa? Chyba 1 (przynajmniej wg mnie)

2 WESELA 2 SUKIENKI

24 lip 2013 - 14:11:42

Cytat
keyy
Co do pierwszej sukienki,myślę,że najlepsze by były złote dodatki, nie ubieraj tego żakietu. Nie masz może jakiegoś beżowego? Co do drugiej kiecki to nie mam pojęcia, jest oryginalna, trochę pstrokata,to może postaw na jakiś jeden kolor,co ją uspokoi? Czerń, beż?
Fryzura świetna.

Zazwyczaj właśnie wybierałam jednokolorowe sukienki a ta jakos tak mi sie spodobała w sumie nawet nie wiem czemu :) Wiem że nie mogę przesadzić z dodatkami bo wtedy bedzie tandeta :):) na szyje nic nie bede zakładać do tej drugiej na 100%
Cytat
Malwinkowa
Jeżeli te ćwieki są srebrne, a tak wyglądają na zdjęciu to moim zdaniem złota biżuteria odpada. Najlepszy żakiet byłby biały, tylko potem jakie buty do tego :>

Ćwieki są złote :)
Sukienka rozmiar 38 kupiona w sumie przez przypadek przy okazji wizyty u rodziny w górach nie jet to żadna "sieciówka" :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-24 14:15 przez karolkaaa88.

2 WESELA 2 SUKIENKI

24 lip 2013 - 14:14:05

zakochałam się w drugiej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ślub, podziekowanie dla rodziców