Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 932
Ostrzeżenia: 1/5

Czy wypada ?Proszę o poradę :)

24 cze 2013 - 21:36:57

Hej dziewczyny :) Zbliżają się imieniny mojej teściowej , i tak się zastanawiam z mężem co kupić , nie chce kupować kolejnych kwiatków i perfum, myślałam nad takim lepszym kremem odmładzającym (teściowa ma 60 lat i jest zadbana )ale nie wiem czy to wypada ,myślę że ona sama nie pozwoliła by sobie na to być kupić sobie krem za ponad stówe a tak może byłaby zadowolona ,sama nie wiem..
Co myślicie , kupić czy raczej nie bardzo ?:)

Czy wypada ?Proszę o poradę :)

24 cze 2013 - 21:39:06

A Ty chciałabyś krem na zmarszczki dostać?

Czy wypada ?Proszę o poradę :)

24 cze 2013 - 21:39:29

ja bym nie ryzykowała kremu bo może ją uczulić, a może wyjazd gdzieś ? ( spa, grota solna )

Czy wypada ?Proszę o poradę :)

24 cze 2013 - 21:42:42

No cóż... Moim zdaniem krem odmładzający to byłaby taka specyficzna aluzja, wiadomo do czego :D Ale jeśli masz z nią dobry kontakt i ogólnie teściowa jest osobą sympatyczną i otwartą, możesz spróbowac:) na wszelki wypadek ja bym na Twoim miejscu jednak poszukała jakiegoś innego, pewniejszego rozwiązania :)

Czy wypada ?Proszę o poradę :)

24 cze 2013 - 21:44:23

ja bym kupiła, jeśli babka ma poczucie humoru i nie jest nadęta. Niektóre mogłyby to odebrać jako sygnał, że mają wielkie zmarchy i w ogóle to najlepiej do grobu iść :D myślę, że przyda jej się, a nie jakieś kwiaty, które po 2 dniach zwiędną ;p

Czy wypada ?Proszę o poradę :)

24 cze 2013 - 21:44:47

ja bym sobie darowala krem odmladzajacy :)i kupila cos bezpieczniejszego, bo nie wiadomo jak teściowa moze do tego podejsc

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Czy wypada ?Proszę o poradę :)

24 cze 2013 - 21:44:51

a może jakiś bon podarunkowy do dobrej drogerii, wtedy teściowa sama mogłaby sobie coś wybrać :)

bo krem faktycznie może być odczytany jako aluzja do wieku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-24 21:46 przez Finka1988.

Czy wypada ?Proszę o poradę :)

24 cze 2013 - 21:45:20

Cytat
hannah99
No cóż... Moim zdaniem krem odmładzający to byłaby taka specyficzna aluzja, wiadomo do czego :D Ale jeśli masz z nią dobry kontakt i ogólnie teściowa jest osobą sympatyczną i otwartą, możesz spróbowac:) na wszelki wypadek ja bym na Twoim miejscu jednak poszukała jakiegoś innego, pewniejszego rozwiązania :)
no chyba 60-cio latce nie trzeba robic aluzji na ten temat heheh

ja tez bym krem kupiła.

Czy wypada ?Proszę o poradę :)

24 cze 2013 - 21:45:37

popieram komentarz na temat spa :) Zafunduj jej jakiś zabieg,albo bon do wykorzystania w jakimś spa pobliskim :) Skoro budżet masz ponad 100 zł to zamiast tego kremu lepiej wyślij ją na miły i relaksujący odpoczynek. Będzie zadowolona:)

Czy wypada ?Proszę o poradę :)

24 cze 2013 - 21:46:01

Never,no foch na calej linii

Czy wypada ?Proszę o poradę :)

24 cze 2013 - 21:46:24

ja zawszę się pytam co mam chce dostać i cały czas słyszę "dobry krem na zmarszczki" ;)

Czy wypada ?Proszę o poradę :)

24 cze 2013 - 21:51:32

ja bym jednak to jeszcze przemyślała i nie kupiła takiego kremu

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Czy wypada ?Proszę o poradę :)

24 cze 2013 - 21:55:45

moim zdaniem lepiej jakbyś dała kartę podarunkową np. do Sephory czy tego typu drogerii, żeby sama mogła sobie wybrać to co jej potrzebne i co jej pasuje. Krem też jest dość specyficznym kosmetykiem, który trzeba idealnie dobrać do skóry, bo może np. uczulać, mieć za gęstą lub zbyt maziatą konsystencję, czego ktoś może nie lubić..

zweryfikowana
Posty: 932
Ostrzeżenia: 1/5

Czy wypada ?Proszę o poradę :)

25 cze 2013 - 13:50:04

Dziękuję za podpowiedzi jednak daruje sobie ten krem :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent z okazji rocznicy!!!