Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 478
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny, jutro wybieramy się na wieczór panieńsko-kawalerski. Mam problem bo niewiem co kupić na prezent?? Może macie jakieś pomysły? Kupiliśmy wódkę i wino. Od razu piszę że odpada bielizna, kajdanki itp. Doradźcie proszę co kupić??

Jak odpada to odpada, chociaż to fajne pomysły na taką okazję. To może coś do zabawy, jaki komplet zadań, np. coś w tym guście? Ale jest tam sporo innych rzeczy na tę okazję, to może coś jeszcze by się znalazło? Chociaż z drugiej strony masz tylko dzień :/

No to może jakaś super posciel?? Ws sumie nie wiem ...... coś fajnego dla nich 2.. albo może wstep do jakiegos fajnego miejsca gdzie oboje będą mogli fajnie spędzic chwile??

zweryfikowana
Posty: 478
Ostrzeżenia: 1/5

macie jeszcze jakies pomysły?

coś co przyda się obojgu bądź ucieszy moze jakies kosmetyki don kąpieli do masazu dla dwojga..

no na masaz kupon super;-) albo wejscie do takiego basenu dla dwojga gdzie jest jacuzzi i szampan ahh moje marzenie ;-(

Przecież jakakolwiek impreza bez piwa to nie impreza. Jeśli tego typu prezenty odpadają, a uważam je za bzdurne wydanie kasy, to może kup poprostu dodatkowo trochę piw ja bym kupiła Perłe bo to najlepsze piwko ever

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Na panieńsko-kawalerski moim zdaniem warto postawić na śmieszne gadżety, które całe towarzystwo wprawią w dobry humor. Takie możecie znaleźć tutaj - https://pannaikawaler.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Doradca/konsultant ślubny - korzystałyście?