Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla chłopaka :)

12 maj 2013 - 22:20:53

Mój chłopak wyjeżdża za granice do pracy, nie będzie go w jego urodziny, pomimo to i tak chciałabym dać mu coś wyjątkowego. Wymyśliłam że zrobie mu prezentacje multimedialną. I właśnie tu kieruję do Was pomoc :) co w niej mogłabym zawrzeć ? Zrobiłam 3 slajdy jak dotąd :) pierwszy to napis : Kochanie Ty moje ! ♥, drugie to nasze zdjęcie, a trzeci to napis : nie moge być z Tobą teraz a więc chociaż w ten sposób chcę złożyć Ci życzenia :* dalej wymyśliłam ze może bym nagrała sie jak mówię mu te życzenia, chociaż jeszcze nie wiem co powiem, i moze jego najlepszego kolegi też jak by sie zgodził bym nagrała go i wrzuciła do tego :) Czekam na Waszą kreatywność bo chcę żeby była długa i zaskakująca :*

Prezent dla chłopaka :)

12 maj 2013 - 22:24:11

Jak masz jakieś jego zdjęcia z młodości, swoje zdjęcia, jak jesteście razem to też możesz umieścic + fajny podkład. Zależy ile sie znacie :)

Prezent dla chłopaka :)

12 maj 2013 - 22:24:39

Nagraj filmik moim zdnaniem i mu wyslij.. jak wiesz siedzisz sobie i gadasz do niego .. zeby to bylo realne a nie wyuzdane no i wygladaj pięknie :p napewno zrobi mu sie miło :)

Prezent dla chłopaka :)

12 maj 2013 - 22:26:45

No własnie tak też chciałam zrobić, nagrać jak mówię, i umieścić do tego :)
a niestety znamy się niedługo, bo dopiero pół roku, ale zdjęć i tak już mamy masę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-12 22:27 przez olucha1910.

Prezent dla chłopaka :)

12 maj 2013 - 22:27:13

Trochę mało masz. Ty go znasz i Ty powinnaś wiedzieć co dalej. To powinno płynąć z Twojego serca, a nie obcych dziewczyn.

Prezent dla chłopaka :)

12 maj 2013 - 22:29:08

No mało, mało ale zaczęłam pare minut temu :) tak ale może jakiś pomysł mnie natchnie i coś wymyślę, przecież to nic złego korzystać z pomocy innych :)

zweryfikowana
Posty: 733
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla chłopaka :)

12 maj 2013 - 22:30:11

Cytat
nonis33
Nagraj filmik moim zdnaniem i mu wyslij.. jak wiesz siedzisz sobie i gadasz do niego .. zeby to bylo realne a nie wyuzdane no i wygladaj pięknie :p napewno zrobi mu sie miło :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ODSTĄPIE TERMIN WESELA 10.08.2013 Rybnik Ochojec