Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

23 minut temu

najtańsza apteka

44 minut temu

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ratunku panieński!

07 maj 2013 - 12:52:54

muszę szybko zorganizować oryginalny wieczór panieński dla przyjaciółki, poprzedni plan niestety nie wypalił bo jedna z dziewczyn stwierdziła że w długi weekend to ona wyjeżdża z mężusiem (plan był taki, żebyśmy powtórzyły nasz pomaturalny wyjazd, w to samo miejsce, tą samą pięcioosobową ekipą, powiedziała to teraz, mimo że o tym planie była informowana od dawna!). teraz mam zgryza, bo nie wiem co innego zorganizować, a w zdekompletowanym składzie nie ma co jechać, bo trochę niesmak. przyjaciółka nie jest imprezową osobą, nie pije (czasem piwko), wydaje mi się że nie pasuje do niej taka standardowa panieńska impreza z przebieraniem się głupio i głupimi zadaniami, zresztą byłyśmy już na takiej imprezie tej drugiej koleżanki i było strasznie nudno, muszę to przyznać. chciałabym zorganizować coś ciekawego, w dość kameralnym gronie, ale nie mam pomysłu :(
może pomożecie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-07 12:57 przez drugiekontobowstyd.

ratunku panieński!

07 maj 2013 - 20:12:12

Może SPA? Albo wypad do kosmetyczki, masażystki itp?

ratunku panieński!

07 maj 2013 - 20:14:54

Także uważam, że te typowe panieńskie z akcesoriami i darciem japy w barze to żenada. Euphoria dobry pomysł rzuciła :)

ratunku panieński!

07 maj 2013 - 20:15:47

Cytat
19BaMbOoChA90
Także uważam, że te typowe panieńskie z akcesoriami i darciem japy w barze to żenada. Euphoria dobry pomysł rzuciła :)

dokladnie

zweryfikowana
Posty: 534
Ostrzeżenia: 3/5

ratunku panieński!

07 maj 2013 - 20:16:23

kurs tańca na rurze ;) spa, wizyta u stylisty fryzur...

ratunku panieński!

07 maj 2013 - 20:17:24

Cytat
19BaMbOoChA90
Także uważam, że te typowe panieńskie z akcesoriami i darciem japy w barze to żenada. Euphoria dobry pomysł rzuciła :)
Ja też takich imprez nie lubię. Jak widzę w klubie te "panienki z panną młodą na czele" to wychodzę" bo wydaje im się że są gwiazdami parkietu

ratunku panieński!

07 maj 2013 - 20:19:04

wszystkie takie pomysły zupełnie do niej nie pasują, myślę, że nie czułaby się komfortowo w takich miejscach (nigdy nie chadza, jest jeszcze studentką i jest z biednej rodziny, nigdy nie przykładała wagi do wyglądu, to dość alternatywna dziewczyna). poza tym też zależy mi, żeby to nie było przesadnie drogie dla nas wszystkich jako że wciąż jesteśmy studentkami i kilka z nas nie pracuje

ratunku panieński!

07 maj 2013 - 20:19:22

Cytat
qvciorka
kurs tańca na rurze ;) spa, wizyta u stylisty fryzur...

Oo, fajny pomysł.

ratunku panieński!

07 maj 2013 - 20:19:37

wypad do aqua parku z samego rana :) gdzie takiego bardziej fajnego, przy hotelu najlepiej :)

ratunku panieński!

07 maj 2013 - 20:20:25

dzień w spa. :) na pewno się przyda i na pewno się spodoba.

ratunku panieński!

07 maj 2013 - 20:21:06

Skoro panna młoda nie lubi imprez i alkoholu to może rzeczywiście jakiś wyjazd . SPA czy wizyta w salonie masażu to bardzo dobry pomysł. A może coś ją szczególnie interesuje?

Cytat
19BaMbOoChA90
Także uważam, że te typowe panieńskie z akcesoriami i darciem japy w barze to żenada. Euphoria dobry pomysł rzuciła :)

Uwierz, że można zoorganizować fajny wieczór z "akcesoriami" i z głupimi zadaniami bez darcia japy i żenady :P

ratunku panieński!

07 maj 2013 - 20:30:20

Cytat
Euphoria330
Cytat
19BaMbOoChA90
Także uważam, że te typowe panieńskie z akcesoriami i darciem japy w barze to żenada. Euphoria dobry pomysł rzuciła :)
Ja też takich imprez nie lubię. Jak widzę w klubie te "panienki z panną młodą na czele" to wychodzę" bo wydaje im się że są gwiazdami parkietu

No to już zależy od kultury i obycia, bez panieńskiego też widzę panny w klubach, uważające się za gwiazdy.

ratunku panieński!

07 maj 2013 - 20:32:30

Otóż to Evans! Trochę Euphoria330 uogólniłaś temat panieńskich :P

ratunku panieński!

07 maj 2013 - 20:34:01

Cytat
19BaMbOoChA90
Także uważam, że te typowe panieńskie z akcesoriami i darciem japy w barze to żenada. Euphoria dobry pomysł rzuciła :)

Zgadzam się:)

zweryfikowana
Posty: 432
Ostrzeżenia: 1/5

ratunku panieński!

07 maj 2013 - 20:35:04

pomysł pierwotny jest najlepszy, brak jednej koleżanki nie jest powodem by wyjazd nie był udany:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie miejsca w Polsce polecacie na wyjazd??