Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam. Nieubłaganie zbliżają się urodziny mojego chłopaka.
Chciałabym zrobić coś ciekawego. On w dniu moich urodzin zorganizował piękny dzień. Z samego rana porwał mnie na wycieczkę, nie mówiąc gdzie jedziemy. Cały dzień zwiedzania, spacerów, jedzenia pysznych przekąsek, a wieczorem kolacja. Wszystko było zorganizowane. Gdy weszliśmy do restauracji wszystko już czekało na nas. Było mi naprawdę szalenie miło.
Teraz chciałabym się zrewanżować.

Chciałabym przynajmniej choć trochę dorównać jego prezentowi.

Myślę co zrobić, i nie mam pojęcia. Na pikniki - niespodzianki już go zabierałam. Romantyczne kolacje to u nas chleb powszedni. W najbliższym czasie nie ma też żadnych koncertów, które mogłyby go zainteresować. Pomóżcie, może Wy kiedyś przygotowałyście coś wyjątkowego?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-05 22:30 przez anoku.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

skoczcie razem ze spadochronem :D

Mam ten sam problem, chętnie znajdę jakąś inspirację ;)

Ach Ci faceci, postarają się, a potem weź to przebij.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-05 09:22 przez naturally.

Cytat
marciaa0407
skoczcie razem ze spadochronem :D

Pomysł bardzo fajny, jednak to trochę przekracza moje możliwości finansowe. ;) Obecnie studiujemy zaocznie i wynajmujemy mieszkanie. W tygodniu pracujemy, głównie to co zarobimy idzie na opłaty i wyżywienie. Mogę przeznaczyć na ten dzień ok 300 zł ;)

Za miesiąc mój chłopak ma urodziny (20ste) i też mam podobny problem :D

A może zasugeruj się tym co naprawdę lubi Twój facet? Macie jakieś wspólne pasje?

Nie znamy Waszych facetów ( ecri i autorko), więc ciężko ocenić co im się będzie podobać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-05 09:33 przez Alicja098.

A skąd jesteś? Może wtedy dziewczynom będzie łatwiej poszukać jakieś atrakcje w waszej okolicy czy coś?

Cytat
Alicja098
A może zasugeruj się tym co naprawdę lubi Twój facet? Macie jakieś wspólne pasje?

Nie znamy Waszych facetów ( ecri i autorko), więc ciężko ocenić co im się będzie podobać.

Haha mój chłopak lubi autobusy i straże pożarne,to co,mam mu autobus kupić? :P
A tak na serio to na pewno coś wymyślę,jeszcze dużo czasu ;)
W ten dzień ma egzamin zawodowy,więc na pewno pójdziemy gdzieś się odstresować wieczorem.

ecri16 a czy ja powiedziałam,że masz mu kupić to co lubi? Proszę Cię. Czytaj ze zrozumieniem ;) Przykładowo ktoś lubi Włochy - można mu zorganizować włoski dzień w Polsce ;) Albo facet interesuję się szybkimi, sportowymi autami - można zorganizować przejazd jakimś fajnym Porsche. Bardziej chodziło mi o tą konwencję. Ale jak Cię stać kup mu autobus :D

lot szybowcem

w moim gronie popularne jest: paintball, gokarty, quady. moja koleżanka zabrała faceta na wycieczkę rowerem, po drodze zatrzymywali się i ww róznych miejscach wcześniej pochowała wspólne zdjęcia, wspomnienia ładne spisane na karteczkach, jakieś polecenia, taka mapa skarbów :D

Cytat
Alicja098
ecri16 a czy ja powiedziałam,że masz mu kupić to co lubi? Proszę Cię. Czytaj ze zrozumieniem ;) Przykładowo ktoś lubi Włochy - można mu zorganizować włoski dzień w Polsce ;) Albo facet interesuję się szybkimi, sportowymi autami - można zorganizować przejazd jakimś fajnym Porsche. Bardziej chodziło mi o tą konwencję. Ale jak Cię stać kup mu autobus :D

Już się tak nie obruszaj ;) To z autobusem to był żart.
W sumie mogę go zabrać na przejazd autobusem,nie ma problemu :D

tez bym go wzięla na gokarty ;) fajna sprawa.

w Rzeszowie jest jeszcze pantball laserowy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-05 10:13 przez claudyn.

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

Proponuję zrobić zeszyt z waszymi wspólnymi zdjęciami, z rysunkami tego co lubi- w twoim przypadku autobusów itd, tekstów ulubionych piosenek etc. ;)

facet zrobił Ci świetny prezent, ale kurcze sama miałabym problem żeby się w podobny sposob zrewanzowac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z allegro...