Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
aguuusia4
Proponuję zrobić zeszyt z waszymi wspólnymi zdjęciami, z rysunkami tego co lubi- w twoim przypadku autobusów itd, tekstów ulubionych piosenek etc. ;)

Wydaje mi się, że faceci nie lubią takich pierdółek. uśmiechnie się, obejrzy raz i rzuci w kąt.
Ja właśnie wymyśliłam coś ciekawego, co na pewno zapamięta. Nie napiszę tutaj o tym, bo zna mój nick na szafie i boje się, że jakimś cudem może to przeczytać . w razie czego pisać na priv, powiem co wymyśliłam - może którejś się spodoba ;)

To moze wybierzcie sie na wycieczke do Zakopanego, mozna tam skoczyc na bungee, nie wiem jaki teraz jest tego koszt, ale z tego co sie orientowalam, taki skok kosztowal w granicach 120 zl od osoby :)

Cytat
naturally
Cytat
aguuusia4
Proponuję zrobić zeszyt z waszymi wspólnymi zdjęciami, z rysunkami tego co lubi- w twoim przypadku autobusów itd, tekstów ulubionych piosenek etc. ;)

Wydaje mi się, że faceci nie lubią takich pierdółek. uśmiechnie się, obejrzy raz i rzuci w kąt.
Ja właśnie wymyśliłam coś ciekawego, co na pewno zapamięta. Nie napiszę tutaj o tym, bo zna mój nick na szafie i boje się, że jakimś cudem może to przeczytać . w razie czego pisać na priv, powiem co wymyśliłam - może którejś się spodoba ;)

tez mi się tak wydaje. u mojego na pewno tylko by się to kurzyło.
ale Twój pomysł jest bardzo ciekawy. Na pewno wezmę go pod uwagę, dzieęki. Mimo wszystko czekam na kolejne inspiracje! ;)

Nie ma za co ;)
PS. czekam na dalsze pomysły, może któryś wyda mi się lepszy od mojego ;)

ecri16 ale ja też sobie żartuje. Chodzi mi o fakt, że trudno wymyślić co może się spodobać obcej osobie ;)
Możesz go zabrać na przejażdżkę autobusem w jakieś urokliwe miejsce, masz wtedy 2 w 1 :D

ktoś jeszcze się wypowie?:)

Tak naprawdę jest to bardzo ważne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że bardzo istotną opcją jest to aby wiedzieć jaki prezent na urodziny faceta będzie tym najlepszym. Od siebie chcę wam polecić bardzo dobry materiał https://zamowprezent.pl/prezent-na-urodziny-dla-faceta gdyż jak dla mnie to właśnie tam doskonale o tym napisano.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z allegro...