Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

sukienka na komunię - -pomocy!!

25 kwi 2013 - 12:24:21

Znajoma poprosiła mnie o uszycie sukienki na komunię jej córki. Kasy ma dość mało, więc się zgodziłam, bo wiem, ze na kupno jej nie stać. Nie wiem tylko, w jakich sukienkach teraz występują dziewczynki. Wklejcie proszę parę zdjeć - z komunii swoich pociech lub znajomych. Proszę o pomoc, musze to zrobić w ten weekend a jeszcze nie mam materiału

sukienka na komunię - -pomocy!!

25 kwi 2013 - 12:27:05

Ja nie mam pojęcia, ale wydaję mi się, że teraz chyba wszystkie dzieci mają alby..

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

sukienka na komunię - -pomocy!!

25 kwi 2013 - 12:29:21

a czy taka może być? tiul jest tani, gładki materiał na spód mam...pasuje?
dzięki, ale na wysyłkę trzeba czekać no i dla mnie łatwiej jest uszyć niż przerobić



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-25 12:30 przez slodzonamysza.

sukienka na komunię - -pomocy!!

25 kwi 2013 - 12:31:15

piękna:)

sukienka na komunię - -pomocy!!

25 kwi 2013 - 12:32:42

Cytat
karoliiin
Ja nie mam pojęcia, ale wydaję mi się, że teraz chyba wszystkie dzieci mają alby..

Mi też się tak wydaje... Czasem jakaś dziewczynka ma sukienkę i wygląda jak taki odludek...


Może lepiej podpowiedz koleżance, żeby odkupiła od kogoś albę? Chyba że u was tak jest, że dziewczynki idą w sukienkach...

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

sukienka na komunię - -pomocy!!

25 kwi 2013 - 12:33:36

Cytat
izadroma
Cytat
karoliiin
Ja nie mam pojęcia, ale wydaję mi się, że teraz chyba wszystkie dzieci mają alby..

Mi też się tak wydaje... Czasem jakaś dziewczynka ma sukienkę i wygląda jak taki odludek...


Może lepiej podpowiedz koleżance, żeby odkupiła od kogoś albę? Chyba że u was tak jest, że dziewczynki idą w sukienkach...
wszystkie jej koleżanki będą w sukienkach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-25 12:35 przez slodzonamysza.

sukienka na komunię - -pomocy!!

25 kwi 2013 - 12:34:16

Cytat
izadroma
Cytat
karoliiin
Ja nie mam pojęcia, ale wydaję mi się, że teraz chyba wszystkie dzieci mają alby..

Mi też się tak wydaje... Czasem jakaś dziewczynka ma sukienkę i wygląda jak taki odludek...

quote]

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

sukienka na komunię - -pomocy!!

25 kwi 2013 - 12:37:00

Cytat
iLilka
Cytat
izadroma
Cytat
karoliiin
Ja nie mam pojęcia, ale wydaję mi się, że teraz chyba wszystkie dzieci mają alby..

Mi też się tak wydaje... Czasem jakaś dziewczynka ma sukienkę i wygląda jak taki odludek...

quote]



jak już pisałam - wszystkie dziewczynki będą w sukienkach. W albie będzie dopiero jak odludek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-25 12:37 przez slodzonamysza.

sukienka na komunię - -pomocy!!

25 kwi 2013 - 12:39:12

A to moja córcia, nie miała sukienki jak z bajki, ale dla mnie była slicznym aniołkiem i jest oczywiście. Musiałam pomalować twarzyczkę, ponieważ nie chciała byc pokazywana:)Sukienke mam w szafie jak coś.



niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

sukienka na komunię - -pomocy!!

25 kwi 2013 - 12:46:25

Cytat
aneta2210
A to moja córcia, nie miała sukienki jak z bajki, ale dla mnie była slicznym aniołkiem i jest oczywiście. Musiałam pomalować twarzyczkę, ponieważ nie chciała byc pokazywana:)Sukienke mam w szafie jak coś.
rozumiem. Też bym nie pokazała twarzy swojego dziecka nieznajomym. Bardzo ładnie wyglądała.

sukienka na komunię - -pomocy!!

25 kwi 2013 - 12:54:16

Cytat
slodzonamysza
a czy taka może być? tiul jest tani, gładki materiał na spód mam...pasuje?
dzięki, ale na wysyłkę trzeba czekać no i dla mnie łatwiej jest uszyć niż przerobić


ta która pokazałaś jest bardzo ładna, taka delikatna:)

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

sukienka na komunię - -pomocy!!

25 kwi 2013 - 13:09:04

Cytat
karolina221_2005
Cytat
slodzonamysza
a czy taka może być? tiul jest tani, gładki materiał na spód mam...pasuje?
dzięki, ale na wysyłkę trzeba czekać no i dla mnie łatwiej jest uszyć niż przerobić


ta która pokazałaś jest bardzo ładna, taka delikatna:)
dzięki. chyba przy tej zostanę. Krój ma prosty i mi isę też podoba. Muszę tylko dokupić tiul i białe wstążki

sukienka na komunię - -pomocy!!

31 sty 2021 - 19:15:40

Ja jestem fanką klasycznych i prostych, ale jednak sukienek... Sama dla córki chciałabym wybrać coś takiego https://www.sukienkikomunijne.emmimariage.pl/sukienki-komunijne/grupy-komunijne.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nie mam pojęcia