Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 2/5

Panienski....

08 kwi 2013 - 09:05:56

Organizuje wieczór panienski dla koleżanki, chcialabym zeby byl niezapomniany, ale trochę brak mi pomysłu... Może ktoś pomoze?? Opowiecie o waszych doswiadczeniach z tym tematem :)

Panienski....

08 kwi 2013 - 09:09:00

Jak dla mnie wieczór panieński to to jeden wielki żal... za każdym razem jak oglądam na facebooku zdjęcia koleżanek z takich wieczorów przebrane za diabełki, czarownice itd to nie wiem czy się śmiać czy płakać :D

Panienski....

08 kwi 2013 - 09:11:18

no ja jak byłam na panieńskim to się nie przebierałyśmy. Było jedzenie, alkohol, potańczyłyśmy, pośmiałyśmy się, było kilka 'wyzwań' dla panny młodej - tyle. Było bardzo fajnie :)

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 2/5

Panienski....

08 kwi 2013 - 09:15:02

żadnych przebieranek....tylko nie to... :) i najlepiej bez opcji... wyjscie do klubu.... do klubu to ja moge sobie pójsc tak normalnie, a tu zalezy mi na czyms fajnym, niestandardowym i niezapomnianym... tak żeby poczuła, że ten wieczór jest jakis wyjatkowy

Panienski....

08 kwi 2013 - 09:16:37

Tez ide na panienski w sobote.. ale jakos nie mam ochoty bo wydaje mi sie, ze bedzie to kolejna imprezka z tortem w ksztalcie penisa:) co mnie niestety w ogole nie kreci :P


ja swoj wieczor panienski chcialabym np w jakims SPA serce

Panienski....

08 kwi 2013 - 09:19:31

ja byłam na ŚWIETNYM panieńskim, w stylu rozhukanego klasycznego Rzymu, utopionego w rozpuście :D ale to było bardzo hermetyczne, bo panna młoda studiowała filologię klasyczną :D ale było bardzo zabawnie, wraz z nadawaniem imion rzymskich (ja byłam Konkordianą :D ) i przedstawianiem scenek z blogów erotycznych językiem migowym :D czad, ale trzeba mieć oryginalny pomysł, podpasowany pod pannę młodą!

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

Panienski....

08 kwi 2013 - 09:19:34

haha aj dziewczyny:P to wy wszystkie widze takie świetooszki:P
ja bylam na panieńskim,gdzie panna mloda zazyczyla sobie striptizera.Pochodzimy z malej wiochy takze ciezko bylo:( ale swiadkowa ogarnieta miala fajnych kolegow i zalatwial jednego:P
mial boskie cialo wiec sie nadawal.Swietnie tanczyl i rozbujal znudzone dziewczynky,ale nie wiem czy moge opowiadac co bylo dalej*** :P

Panienski....

08 kwi 2013 - 09:29:55

Cytat
Innaczana
haha aj dziewczyny:P to wy wszystkie widze takie świetooszki:P
ja bylam na panieńskim,gdzie panna mloda zazyczyla sobie striptizera.Pochodzimy z malej wiochy takze ciezko bylo:( ale swiadkowa ogarnieta miala fajnych kolegow i zalatwial jednego:P
mial boskie cialo wiec sie nadawal.Swietnie tanczyl i rozbujal znudzone dziewczynky,ale nie wiem czy moge opowiadac co bylo dalej*** :P

dla mnie to okropne...

no ale kazdy jest inny:)

Panienski....

08 kwi 2013 - 09:31:04

Cytat
ckin2u
Cytat
Innaczana
haha aj dziewczyny:P to wy wszystkie widze takie świetooszki:P
ja bylam na panieńskim,gdzie panna mloda zazyczyla sobie striptizera.Pochodzimy z malej wiochy takze ciezko bylo:( ale swiadkowa ogarnieta miala fajnych kolegow i zalatwial jednego:P
mial boskie cialo wiec sie nadawal.Swietnie tanczyl i rozbujal znudzone dziewczynky,ale nie wiem czy moge opowiadac co bylo dalej*** :P

dla mnie to okropne...

no ale kazdy jest inny:)

skoro panna młoda sobie zażyczyła... ;) dobrze, że się dobrze bawiły : i o tym mówię, nie o wyświechtanych schematach, a dopasowaniu wszystkiego do najważniejszej osoby tego dnia!

Panienski....

08 kwi 2013 - 09:37:20

Cytat
Innaczana
haha aj dziewczyny:P to wy wszystkie widze takie świetooszki:P
ja bylam na panieńskim,gdzie panna mloda zazyczyla sobie striptizera.Pochodzimy z malej wiochy takze ciezko bylo:( ale swiadkowa ogarnieta miala fajnych kolegow i zalatwial jednego:P
mial boskie cialo wiec sie nadawal.Swietnie tanczyl i rozbujal znudzone dziewczynky,ale nie wiem czy moge opowiadac co bylo dalej*** :P
Ty już lepiej nic nie mów , bo ostrzeżenie dostaniesz za gorszenie użytkowniczek na forum ;););)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-08 09:39 przez fajnakropka.

Panienski....

08 kwi 2013 - 09:37:42

my dla naszej Gwiazdy złożyłyśmy się po ok 100zł.
1. były uszka króliczka
2 słomki do drinków w kształcie narządu..... wiadomo, nie będę pisać bo dostane ostrzeżenie
3. alkohol, alkohol alkohol, i zagryzki ;) dostała też ona jako panna młoda zamiast tych uszek które my miałyśmy welon z różkami diabła,
4. dostała też prezent - kubeczek taki zez zdjęciem pana w bokserkach, jak wleje się gorącą wodę jest on naaagi :)

fajnym pomysłem jest striptiz ale kosztowny :(

zweryfikowana
Posty: 534
Ostrzeżenia: 3/5

Panienski....

08 kwi 2013 - 09:38:25

jak ja bym "dostała" striptizera na swój wieczór panieńki to chyba umarłabym, ale ze miechu ;) Koleś wijący się w stringach ... Ani to fajne, ani to męskie, ani to seksowne.

Panienski....

08 kwi 2013 - 09:38:49

panieński koleżanki: na początku domówka, był tort w kształcie "przyrodzenia", słomki w tym samym stylu, szampan, przystroiłyśmy mieszkanie (balony, konfetti itp), a potem pojechałyśmy na dyskotekę i tam już do rana :-) obowiązkowo rogi i ogonki (a'la diabołki), a panna młoda dodatkowo welon przy rogach :-)

Panienski....

08 kwi 2013 - 09:39:52

haha to ja mam hicior, zorganizowałyśmy panieński dla koleżanki,która na niego nie przyszła..olała nas po całości,bo stwierdziła, ze jest bardzo zmęczona po pracy (sic!), a przecież panienski ma sie raz w zyciu.. no ale stwierdzilysmy,ze nie po to sie narobilysmy,zeby to olac,wiec mialysmy panienski bez panny mlodej! zrobilysmy mase pysznego jedzonka,alkohol,najpierw posiedzialysmy u mnie na ogrodzie,takie male garden party,a potem bylysmy w klubie potanczyc;)

z kolei drugi panienski,drugiej kolezanki odbyl sie w hotelu gdzie wiekszosc z nas pracowala, zrobilysmy tam przedstart z alkoholem i jedzeniem,a pozniej impreza w klubie,gdzie zarezerwowalysmy loze; kolezanka musiala wykonywac zadania z takich specjalnych kart,ktore kupilysmy na allegro, ale tz odbylo sie bez przebieranek :)

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 2/5

Panienski....

08 kwi 2013 - 09:40:29

U nas problemem jest to, ze bedzie nas duzo... wielu dziewczyn nie znam... gdyby było to małe grono, pewnie zorganizowalybysmy jakis fajny wspólny wyjazd z atrakcjami, a tak to ciężko :)

Striptiz chyba odpada, niekoniecznie by chciała...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co kupić na 30-stą rocznice ślubu?