Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomysł na filmik! POMÓŻCIE

28 mar 2013 - 21:47:10

Hej , wraz z przyjaciółmi (8os.) chcemy nakręcić przyjaciółce filmik na 18 urodziny , tylko nie chcemy zwyczajnie tak jak zauważyłam że dużo osób robi czyli składają po kolei życzenia tylko coś ciekawego , by jakaś akcja się gdziała. Mamy w sumie pare pomysłów ale takie hymmm.
A może Wy dostaliście taką fajną pamiątke ? Albo macie ciekawe pomysły na niego ? Jakiś motyw ?
Z góry dziękuje :)

Pomysł na filmik! POMÓŻCIE

28 mar 2013 - 21:49:44

ja mam ! to był tez prezent ale był genialny :D pisz na priv

Pomysł na filmik! POMÓŻCIE

28 mar 2013 - 21:50:48

zatańcz breakdance nago składając przy tym życzenia
eh

Pomysł na filmik! POMÓŻCIE

28 mar 2013 - 21:54:59

Proponuję wybrać kilka najważniejszych momentów z jej życia i odegrać tak jakby scenki z tych chwil wcielając się w role osób które brały udział w tych wydarzeniach, począwszy od narodzin do dnia dzisiejszego, i skleić w jedną całość ;D

zweryfikowana
Posty: 450
Ostrzeżenia: 2/5

Pomysł na filmik! POMÓŻCIE

28 mar 2013 - 21:56:09

album ze zdjęciami ;)

Pomysł na filmik! POMÓŻCIE

28 mar 2013 - 21:57:53

tak, bo my wszystkie znamy Twoja przyjaciolke i wiemy, co Jej sie spodoba... ehhh

Pomysł na filmik! POMÓŻCIE

28 mar 2013 - 22:04:21

Cytat
ChocolateeStar
Proponuję wybrać kilka najważniejszych momentów z jej życia i odegrać tak jakby scenki z tych chwil wcielając się w role osób które brały udział w tych wydarzeniach, począwszy od narodzin do dnia dzisiejszego, i skleić w jedną całość ;D


Chodzi mi o takie właśnnie pomyśły jak ten i powiem , że mi się bardzo spodobał :) I wcale nie musiała znac mojej przyjaciółki by podsunąć pomysł, więc nie musicie od razu hejtować.

Pomysł na filmik! POMÓŻCIE

28 mar 2013 - 22:06:45

nikt tu nie hejtuje. chodzi o to, ze to jest bardzo odtwórcze i gdyby moja Przyjaciolka szukala pomyslow na prezent dla mnie na forum to by mnie lekko trafilo. Prosze Cię... jak ktoś zna osobe z ktora sie przyjazni to ma w sobie wystarczajaco duzo tworczosci by to zorganizowac. Takie jest moje zdanie. Powielane prezenty i pomysly to mega slaba rzecz. Zwlaszcza ze jest was osmioro...
mam nadzieje, ze jej powiesz o Twoim źrodle inspiracji:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-28 22:09 przez pulchersupernova.

Pomysł na filmik! POMÓŻCIE

28 mar 2013 - 22:10:36

moim zdaniem liczy się efekt :) Ja bym nie była zła gdyby szukała pomysłu by filmik wyszedł jak najlepiej, ale to wszystko zależy od tego jakich się ma przyjaciół :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-28 22:14 przez nimfakasia.

Pomysł na filmik! POMÓŻCIE

28 mar 2013 - 22:12:13

przyjaciół a nie przyjacieli jak już:D:D:D:D:D fakt, to zalezy jakie sie ma oczekiwania od 'przyjacieli' :D:D:D:D

Pomysł na filmik! POMÓŻCIE

28 mar 2013 - 22:15:32

Cytat
pulchersupernova
przyjaciół a nie przyjacieli jak już:D:D:D:D:D fakt, to zalezy jakie sie ma oczekiwania od 'przyjacieli' :D:D:D:D

a no pomyliłam się, ale już poprawiłam , dziex
;)

Pomysł na filmik! POMÓŻCIE

28 mar 2013 - 22:18:07

Cytat
nimfakasia
moim zdaniem liczy się efekt :) Ja bym nie była zła gdyby szukała pomysłu by filmik wyszedł jak najlepiej, ale to wszystko zależy od tego jakich się ma przyjaciół :)
wersja z 'przyjacieli' byla bardziej oryginalna, jak pomysl na szukanie prezentu;) powodzenia;)

Pomysł na filmik! POMÓŻCIE

28 mar 2013 - 22:28:40

Cytat
pulchersupernova
Cytat
nimfakasia
moim zdaniem liczy się efekt :) Ja bym nie była zła gdyby szukała pomysłu by filmik wyszedł jak najlepiej, ale to wszystko zależy od tego jakich się ma przyjaciół :)
wersja z 'przyjacieli' byla bardziej oryginalna, jak pomysl na szukanie prezentu;) powodzenia;)


jeeeeejciu , jestem człowiekiem mam 17 lat każdy się może pomylić, nie musisz się już tak czepiać, bez przesady...
to co, a dziś macie jeszcze jakieś pomysły ;>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-29 18:37 przez nimfakasia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kompromis?