Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 2/5

Szósta rocznica

19 mar 2013 - 13:51:35

Niedługo mamy szóstą rocznicę wspólnego pozycia

Jaki prezent kupic chlopakowi?

Co proponujecie?

Szósta rocznica

19 mar 2013 - 13:55:33

Proponuje zrobić romantyczną kolacje przy świecach i winie. Facetom zawsze jest problem co kupić ale do jedzenia za to możesz zrobić coś wyjątkowego:)

Szósta rocznica

19 mar 2013 - 13:55:43

coś co na przykład kojarzy wam się z jakimś miło spędzonym czasem, lub rzecz która jest dla was jakas ważna.

Szósta rocznica

19 mar 2013 - 13:56:17

o jacie my mamy szóstą rocznicę w lipcu i nic nie szykujemy bo wg nas to dziecinada. Pierwsza czy druga rocznica - no okej młodzi byliśmy ale teraz po co jakieś szopki urządzać? Macie się kochać i obdarowywać na codzień, z zaskoczenia, a nie że 'data tak każe'

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 2/5

Szósta rocznica

19 mar 2013 - 13:57:42

Cytat
Anka045
Proponuje zrobić romantyczną kolacje przy świecach i winie. Facetom zawsze jest problem co kupić ale do jedzenia za to możesz zrobić coś wyjątkowego:)

kilka rocznicz już tak spędziliśmy, więc teraz chciałabym czegoś oryginalnego

Szósta rocznica

19 mar 2013 - 13:59:03

Cytat
aadzia
o jacie my mamy szóstą rocznicę w lipcu i nic nie szykujemy bo wg nas to dziecinada. Pierwsza czy druga rocznica - no okej młodzi byliśmy ale teraz po co jakieś szopki urządzać? Macie się kochać i obdarowywać na codzień, z zaskoczenia, a nie że 'data tak każe'

A może oni się kochają, szanują i obdarowują na co dzień, ale chcę jeszcze bardziej w ten jeden dzień? Taki dzień odsapnięcia od życia codziennego jest świetny, bo nie zawsze praca i inne obowiązki pozwalają na takie wyluzowanie się i powspominanie całego toku miłosnej historii... Jest okazja, czemu mają nie skorzystać...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-19 13:59 przez Cholerka.

Szósta rocznica

19 mar 2013 - 14:00:00

Wybierzcie się gdzieś na weekend :) Wspólnie spędzony czas jest cenniejszy niż jakikolwiek prezent :)

Szósta rocznica

19 mar 2013 - 14:01:53

Cytat
Cholerka
Cytat
aadzia
o jacie my mamy szóstą rocznicę w lipcu i nic nie szykujemy bo wg nas to dziecinada. Pierwsza czy druga rocznica - no okej młodzi byliśmy ale teraz po co jakieś szopki urządzać? Macie się kochać i obdarowywać na codzień, z zaskoczenia, a nie że 'data tak każe'

A może oni się kochają, szanują i obdarowują na co dzień, ale chcę jeszcze bardziej w ten jeden dzień? Taki dzień odsapnięcia od życia codziennego jest świetny, bo nie zawsze praca i inne obowiązki pozwalają na takie wyluzowanie się i powspominanie całego toku miłosnej historii... Jest okazja, czemu mają nie skorzystać...

A to my mamy wiedzieć co ten chłopak lubi? Jak lubi spędzać czas? To ona jest z nim 6 lat i to ona powinna wiedzieć co by sprawiło mu przyjemność ;-)

Szósta rocznica

19 mar 2013 - 14:02:55

Ty znasz swojego chłopaka, wiesz co lubi, więc sama trochę pomyśl co mu kupić. Żadna z nas go nie zna i niewie co by chciał dostać. Mojemu wystarczyłaby wspólna kolacja, pyszne jedzonko i tyle, a że ty tego już nie chcesz to kup może zegarek, skórzany portfel.

Szósta rocznica

19 mar 2013 - 14:04:28

Cytat
aadzia
Cytat
Cholerka
Cytat
aadzia
o jacie my mamy szóstą rocznicę w lipcu i nic nie szykujemy bo wg nas to dziecinada. Pierwsza czy druga rocznica - no okej młodzi byliśmy ale teraz po co jakieś szopki urządzać? Macie się kochać i obdarowywać na codzień, z zaskoczenia, a nie że 'data tak każe'

A może oni się kochają, szanują i obdarowują na co dzień, ale chcę jeszcze bardziej w ten jeden dzień? Taki dzień odsapnięcia od życia codziennego jest świetny, bo nie zawsze praca i inne obowiązki pozwalają na takie wyluzowanie się i powspominanie całego toku miłosnej historii... Jest okazja, czemu mają nie skorzystać...

A to my mamy wiedzieć co ten chłopak lubi? Jak lubi spędzać czas? To ona jest z nim 6 lat i to ona powinna wiedzieć co by sprawiło mu przyjemność ;-)

Gdyby chodziło o kobietę to bym się z Tobą zgodziła, ale z facetami jest trudno, żeby wynaleźć coś oprócz bokserek i skarpetek po latach... Czasem jakaś burza mózgów na forum, pozwala wykreować jakiś świetny pomysł na ten dzień...

Szósta rocznica

19 mar 2013 - 14:07:05

Cytat
caffeine00
Cytat
Anka045
Proponuje zrobić romantyczną kolacje przy świecach i winie. Facetom zawsze jest problem co kupić ale do jedzenia za to możesz zrobić coś wyjątkowego:)

kilka rocznicz już tak spędziliśmy, więc teraz chciałabym czegoś oryginalnego

Dla mnie najważniejsza jest pamięć.

Szósta rocznica

19 mar 2013 - 14:08:58

ja też mam w kwietniu 6 rocznice i szczerze to sama ie wiem własnie. Wszystko już było, a kochamy się i doceniamy i obdarowujemy na rożne sposoby codziennie. Mieszkamy razem, więc jakieś kolacje, obiady, wypady mamy na co dzień. I pewnie w sumie nie będzie to wyjątkowy dzień, będzie jak każdy, ale każdy z nim jest ważny i szczęśliwy.

Dlatego tez nie potrafię ci pomóc. Nie wiem czy chciałabyś żeby to było romantyczne(w stylu właśnie kolacji, wina itp), czy żeby sprawiło mu frajdę(w stylu skok na bungee, lot balonem etc). Albo chcesz upominek taki jak np. portfel, zegarek, płyta, ksiązka.
Kup kamasutrę, ja o tym myślę właśnie :) po tylu latach się przyda, może poznamy się dzięki temu jeszcze lepiej :)

Szósta rocznica

19 mar 2013 - 14:09:59

Kup pakiet do spa na weekend.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

Szósta rocznica

07 maj 2018 - 15:07:43

Koleżanka na szóstą rocznicę postanowiła zrobić 6 nietypowych rzeczy wspólnie. Wszystkich nie pamiętam, ale było to coś w stylu: poszli między innymi do kina gdzie byli na jednej z pierwszych randek, do kawiarni gdzie on się jej oświadczył, on jej kupił 6 jej ukochanych tulipanów, wieczorem miał być maraton filmowy i oczywiście 6 filmów, do maratonu 6 ulubionych dań w wersji mini. Ogólnie pomysł fajny, ale jedno trzeba przyznać, że trzeba się nieźle napracować :)) Można też podarować pudełko czekoladek ze zdjęciem pary i dużą "szóstką" :)) W stylu <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-09 12:07 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

obrączki