Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Aktywne użytkowniczki

zaproszenie bez os. towarzyszącej

19 mar 2013 - 10:07:07

Hej, zwracam się do was z prośbą o radę. Dostałam zaproszenie na ślub i wesele. Mam 21 lat, ok może nie mam oficjalnie kogoś, ale toć nie pójdę bawić się sama. Dostałam zaproszenie bez osoby towarzyszącej. Moja siostra starsza 3 lata już tak. Kuzynka młodsza o 2 lata również dostała. Iść samej? Odrazu mówie, że nie istnieje możliwość pójścia na sam ślub, mam do niego 300 km.
CO zrobić?

zaproszenie bez os. towarzyszącej

19 mar 2013 - 10:11:21

Nie idź sama na wesele, tyle Ci powiem. Ja byłam raz i niby było z kim się bawić, ale czułam się okropnie, gdy inni byli z kimś. Pewnie osoba zapraszająca wiedziała, że jesteś samotna, a Twoja siostra i kuzynka nie są? Ja bym na Twoim miejscu po prostu zdzwoniła do tej osoby i spytała, czy możesz przyjść z osobą towarzyszącą. Poza tym moim zdaniem to nieładne, że dostałaś zaproszenie sama.

zaproszenie bez os. towarzyszącej

19 mar 2013 - 10:12:50

hmmm, dziwna sprawa. Ja poprostu na Twoim miejscu skontaktowalabym sie z narzeczonymi i spytala wprost czy moge kogos zabrac. chyba ze zakladasz ze nawet nie poszlabys z nikim gdyby nawet prosili z os. tow. to wtedy nie ma co, robic zamieszania... Powiem Ci ze troche dziwna sprawa. Ja w rodzinie zapraszalam z os. towarz. od 18+ chyba ze wiedzialam ze jakas mlodsza dziewczyna z rodziny lub chlopiec ma kogos itp. przeprowadzalam wywiad. ale od 18+ prosilam bez wzgledu czy ktos kogos mial itp itd

zaproszenie bez os. towarzyszącej

19 mar 2013 - 10:15:19

Dziwnie,osobom w takim wieku zwykle wysyła się zaproszenia z osobą towarzyszącą.

zaproszenie bez os. towarzyszącej

19 mar 2013 - 10:16:11

Wg mnie powinno zawsze się pisać z osobą towarzysząca na zaproszeniu i nie ważne czy ktoś jest w związku czy nie.
Przecież można zabrać kolegę, sąsiada a tak z góry jesteś skazana na pójście solo.
Nie fajnie postąpiła młoda para...

zaproszenie bez os. towarzyszącej

19 mar 2013 - 10:17:47

Ale jak może zabrać osobę towarzyszącą skoro nie ma dla niej zaproszenia? Może to niegrzeczne ze strony zapraszających ale ostatecznie ich sprawa - zaprosili dziewczynę samą, więc jakby kogoś zabrała to byłby z jeje strony olbrzymi nietakt, gdyby kogoś zabrała, w końcu na weselu jest określona ilość miejsc, nie?

zaproszenie bez os. towarzyszącej

19 mar 2013 - 10:17:52

Może to zwykła pomyłka, po prostu zadzwoń i zapytaj;) Sama na wesele w tym wieku to dziwne trochę:)

zaproszenie bez os. towarzyszącej

19 mar 2013 - 10:18:38

Dziwnie trochę. Ja chyba bym w takiej sytuacji nie poszła wcale.

zaproszenie bez os. towarzyszącej

19 mar 2013 - 10:19:03

ja bym nie poszła.

zaproszenie bez os. towarzyszącej

19 mar 2013 - 10:19:55

po prostu zadzown do pary młodej i spytaj,czy mozesz pojsc z osoba towarzyszaca. Bo tak, czy siak trzeba potwierdzic przyjazd, prawda? Zadzwon od razy i zapytaj, to nie kosztuje a bedziesz miec pewnosc co i jak i mysle, za para mloda nie odmówi

zaproszenie bez os. towarzyszącej

19 mar 2013 - 10:20:18

A czy twoja siostra, oraz kuzynka mają kogoś oficjalnie? jak tak a ty nie masz to pewnie brali to na koszty, obiad dla jednej osoby i alkohol to średnio 200zł.
Jeżeli one nie mają kogoś oficjalnie chłopaka/męża to jak bym na twoim miejscu zadzwoniła do panśtwa młodych

zaproszenie bez os. towarzyszącej

19 mar 2013 - 10:20:57

pewnie wiedzieli, że nie masz nikogo i zaprosili Cię samą.
Też tak miałam i nie poszłam wcale.

zaproszenie bez os. towarzyszącej

19 mar 2013 - 10:21:57

Może poprostu ja nie afiszuję się tym, iż kogoś mam, chodzi chociazby o zdjecia ca portalach typu faceebook. Zadzwonić i pytać? czułabym się jakbym się wpraszała ..

zaproszenie bez os. towarzyszącej

19 mar 2013 - 10:22:10

Cytat
dziefczynka
Wg mnie powinno zawsze się pisać z osobą towarzysząca na zaproszeniu i nie ważne czy ktoś jest w związku czy nie.
Przecież można zabrać kolegę, sąsiada a tak z góry jesteś skazana na pójście solo.
Nie fajnie postąpiła młoda para...

No właśnie,dziwne to trochę:/ Na Twoim miejscu raczej bym nie poszła.
A ten pomysł z dzwonieniem chyba nie jest dobry,tak trochę jakbyś się wpraszała na siłę z chłopakiem.. Nie wiem:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-19 10:23 przez Amelia_25.

zaproszenie bez os. towarzyszącej

19 mar 2013 - 10:22:23

Cytat
Mee1990
Dziwnie,osobom w takim wieku zwykle wysyła się zaproszenia z osobą towarzyszącą.

dokładnie! sądzę,że sama wynudzisz się, ponieważ każdy będzie z kimś a Ty co? ja bym nie poszła,albo bym zadzwoniła do narzeczonych i tyle. Lepiej iść z kimś, zawsze raźniej :) tym bardziej,że nie masz 10lat i chciałabyś się pobawić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Komis sukien ślubnych