Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

22 minut temu

dresy na ulice

32 minut temu

Studia online

45 minut temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Myslimy nad zespolem, ale totalnie nie wiem kogo wybrac.. jestem z Nowego Targu wiec prosze szafowiczki o opinie kogo wybrac a kogo odradzacie.. :)

ja bylam na weselu mojej przyjaciolki ktorej gral zespol SYSTEM z Tokarni. mi tak sie oni spodobali ze zamowilam ich na swoje wesele :) goraco ich polecam :)

Ja jestem z Tokarni i także ich polecam :)

zweryfikowana
Posty: 538
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
fiona2505
ja bylam na weselu mojej przyjaciolki ktorej gral zespol SYSTEM z Tokarni. mi tak sie oni spodobali ze zamowilam ich na swoje wesele :) goraco ich polecam :)
A ja wręcz przeciwnie:)

Najlepiej wybrać taki sprawdzony, ktory u kogoś już grał. Bo każdy ma inny gust i to co ktoś będzie ci polecał może tobie się nie podobać. Ja sporo chodzilam po weselach i ze wszystkich tak w 100% podobał mi się jeden i wiem że go wezmę na swoje wesele. Nie zamierzam szukać nic nowego bo po co ryzykować skoro wiem że ten zespół dobrze gra i fajnie bawi gości.

Jaki jest ten Twój sprawdzony zespół??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-11 08:39 przez jalah.

ja miałam Czerwone Koszule z Muszyny :) i Pana Romka z Sacza (Wodzireja ), I Powiem tak wszyscy są zachwyceni nimi jeszcze 3 miesieace po weselu słysze o nich , a Po weselu dałam 7 ososba numer do nich.

kochane podbijam temat, tez jestem z tych okolic i własnie zastanawiamy się nad zespołem

a zowiyrucha?
Podobno też fajny zwyk ;)

niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

trochę opinii o zespołach możesz znaleźć tutaj
mam nadzieję, że pomogłam;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla magager. Pomocy!