Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

operacja oczu

11 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
ygtsd
Cytat
claudyn
mi się zawsze podobało nie wiem jak to się zwie... powidzmy ręce i nogi ;) Pary tanczą na parkiecie i w pewnym momencie muzyka staje, a wodzirej podaje części ciała, które jako jedyne mogą w parze w tym momencie dotykać podłogi ;) np. głowa i dwie nogi, wtedy ktoś kogoś musi przekręcić do góry nogami :P może głupie, ale mi się podoba ;) na youtubie kiedys oglądałam bardzo łądnie kamerowane ale teraz nie mogę znaleźć ;/
to napewno bede miała tu link mam



pytania obowiązkowo beda,bo co to za wesele jesli tylko sie tanczy bez zadnej rozrywki?


Świetna zabawa!! Jej nie znałam :)

to obowiązkowo,odrazu sie sprawdza czy zgodni czy całkiem inni:)
cos takiego jeszcze



oraz słynna kareta




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-10 21:46 przez ygtsd.

no mnie aż bierze na samą myśl. nie byłam jeszcze na żadnym weselu na którym by nie było takiego cudowania. nie cierpię tego, tak samo jak jest to żebranie o kasę do welonu... no ludzie już przecież prezenty były więc po co ta zbiórka ?? to jest żenada...
--------------------------------------

już powiedziałam, że nie mam zamiaru zapraszać sąsiadów i Bóg wie kogo, bo po co??? ja z nimi jestem tylko na dzień dobry, a to, że ich córka zaprosiła moich rodziców na wesele (pewnie rodzice nakazali) to co mnie to obchodzi? nie będę ich zapraszać też bo oni nas zapraszali! ani z nimi nie rozmawiam ani nic (tylko rodzice) to po co mi ktoś obcy na moim ślubie??? no ale przecież tak WYPADA. jak ja słyszę od nich pytanie kiedy ślub to mi się rzygać chce.... -.-

zweryfikowana
Posty: 284
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
claudyn
Cytat
zambezi
lubie jak na weselu panna młoda trzyma tabliczki(cos jak w tancu z gwiazdami) z napisem ON i JA a pan z napisem ONA i JA. i wodzirej zadaje pytania np kto pierwszy pocałował, kto powiedział kocham cię, kto nada imie dzieciakom :) zabawnie wychodzi :)

heee super :) wszystko byłoby na mnie :< :P
O tym samym pomyślałam ;D

zabawy są fajne, o ile nie są zboczone i wulgarne. Fajne jest rzucanie welonem, mucha czy krawatem, ale jeśli 'nowa para mloda' ma potem tanczyć erotyczny taniec z wałkiem między nogami, no sorry.. na szczescie to zalezy od zepolu i mozna to uzgadniac z nimi. Na moim beda zabawy bo bez tego to dla mnie nie wesele, ale takie, że nikt nie bedzie zażenowany ani ni ebedzie uciekać.

ciezej jest wymyslec dla nowej pary młodej co łapia welon i krawat?:)

Cytat
andziul91
Dla mnie to super jest ;) wesele rządzi się swoimi prawami i tradycjami, można to zrobić na fajny sposób, aby coś się działo ;) ja też lubię jak para młoda siedzi tyłem do siebie i pokazują butami, albo cytrynę na język i trzeba śpiewać jakąś piosenkę itd sporo tego ;) trzeba umieć się śmiać z siebie ;) a potem za 20 lat włączy płytę i można się pośmiać, a nie tylko patrzeć kto jak tańczy ;) moje zdanie :)

ja również tak uważam :P Byłam dla porównania na jednym weselu właśnie z takimi zabawami a miesiąc potem na takim 'pełnym wdzięku,gustu i taktu', gdzie nie było ani jednej i cóż , może i jestem żenująca, ale to pierwsze lepiej będę wspominała ;)
wiadomo, że co kto lubi, ale trzeba mieć dystans do sytuacji i siebie ;)

no tak, niech państwo młodzi się źle czują na własnym weselu, niech będzie tak jak goście chcą

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
basia150609
no tak, niech państwo młodzi się źle czują na własnym weselu, niech będzie tak jak goście chcą
To Państwo Młodzi prowadzą rozmowy z wodzirejem czego chcą lub nie chcą na swoim weselu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-10 22:23 przez PaniGami.

basia150609, napisałam przecież, że co człowiek to inny charakter . Ja osobiście chciałabym mieć na swoim weselu jakąś formę dodatkowej rozrywki, ale jak już ktoraś pisała z dziewczyn wcześniej bez przesady - takie typowo wulgarne czy erotyczne zabawy też mnie nie śmieszą, szczególnie, że na weselach sa również dzieci . Ale te propozycje które podesłały dziewczyny wyżej uważam za w porządku ;)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Szukam pomysłu na oryginalne (nie wulgarne) zabawy weselne. Wszędzie jedno i to samo, a chciałabym zaskoczyć czymś nowym naszych gości. Może ktoś ostatnio trafił na coś ciekawego i "świeżego"

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Jaka to melodia.
Goście podzieleni na tych od młodej i od młodego. Pomiędzy nimi krzesło. Zespół/DJ zaczyna grać kawałek. Kto zna tytuł siada na krześle. PM zapisują punkty .
Ewentualnie figury w tańcu. Pary tańczą i gdy muzyka zatrzymuje się wodzirej mówi ile nóg, rąk czy np. plecy muszą zostać na parkiecie i pary tworzą figury. Para młoda ocenia kto najlepiej sobie radzi.

Zresztą w sieci masz wiele inspiracji na takie zabawy weselne, poczytaj sobie https://hanzapalac.pl/177/b,4/blog/zabawy_weselne_ktore_zaciekawia_kazdego_goscia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-10-30 08:36 przez jumkaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki wybrać zespół na wesele? dziewczyny z podhala prosze o opinie..