Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak w temacie,przedstawcie swoje pomysły i propozycje na zabawy,które sa naprawde ciekawe.na necie sporo lecz jedno i to samo.dzieki za pomoc:)

blagam Cie....
jakie zabawy? takich wesel juz sie nie organizuje:) a juz na bank nie bylo tego na moim weselu. to jakis dramat moim zdaniem, ale podkreslam - to tylko moje zadanie - uznaje to za zenade. nie sztuka sie skuc i zrobic z siebie posmiewisko. ja tego nie znosze na weselach. ale jesli to Twoje wesele - najepsze zyczenia

wszystko zalezy od zespołu, to on powinien miec fajne pomysły... ja nie lubie wiejskich zabaw, wiec raczej nic takiego nie będzie.. wiadomo kaczuszki, jedzie pociąg z daleka, makarena i starczy ;p

mi się zawsze podobało nie wiem jak to się zwie... powidzmy ręce i nogi ;) Pary tanczą na parkiecie i w pewnym momencie muzyka staje, a wodzirej podaje części ciała, które jako jedyne mogą w parze w tym momencie dotykać podłogi ;) np. głowa i dwie nogi, wtedy ktoś kogoś musi przekręcić do góry nogami :P może głupie, ale mi się podoba ;) na youtubie kiedys oglądałam bardzo łądnie kamerowane ale teraz nie mogę znaleźć ;/

a mi sie podoba, jak para siedzi do siebie tylem, w rekach trzyma buty i wodzirej zadaje jakies pytanie dotyczące ich, ich wspolnego zycia i trzeba podniesc ręke, ze albo pan mlody albo panna mloda :d

zweryfikowana
Posty: 284
Ostrzeżenia: 1/5

a ja sie zawsze czułam zarzenowana oglądając te rzeczy łapanie bukietu panny młodej tak ale te zabawy to robienie z siebie pośmiewiska ale ja byłam baaaardzo dawno temu na weselu może teraz zabawy są jakoś mniej obciachowe ;D

Cytat
claudyn
mi się zawsze podobało nie wiem jak to się zwie... powidzmy ręce i nogi ;) Pary tanczą na parkiecie i w pewnym momencie muzyka staje, a wodzirej podaje części ciała, które jako jedyne mogą w parze w tym momencie dotykać podłogi ;) np. głowa i dwie nogi, wtedy ktoś kogoś musi przekręcić do góry nogami :P może głupie, ale mi się podoba ;) na youtubie kiedys oglądałam bardzo łądnie kamerowane ale teraz nie mogę znaleźć ;/
to napewno bede miała tu link mam



pytania obowiązkowo beda,bo co to za wesele jesli tylko sie tanczy bez zadnej rozrywki?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-10 21:27 przez ygtsd.

nie cierpię takich zabaw -.- niestety moi rodzice są "tradycjonalistami" i oni sobie nie wyobrażają by nie było jakiegoś zespołu i jakiś durnych gier i zabaw -.- dlatego ociągam się ze ślubem tyle ile się da.... jeśli by to tylko ode mnie zależało to już bym była dawno po ślubie ale bez durnego wesela , bo po co mi ta szopka? no ale nie przetłumaczę to rodzince -.- i do tego trzeba przecież wszystkich zaprosić bo będzie obraza majestatu...... aż mnie trzęsie na samą myśl..............

Dla mnie to super jest ;) wesele rządzi się swoimi prawami i tradycjami, można to zrobić na fajny sposób, aby coś się działo ;) ja też lubię jak para młoda siedzi tyłem do siebie i pokazują butami, albo cytrynę na język i trzeba śpiewać jakąś piosenkę itd sporo tego ;) trzeba umieć się śmiać z siebie ;) a potem za 20 lat włączy płytę i można się pośmiać, a nie tylko patrzeć kto jak tańczy ;) moje zdanie :)

ja rowniez wyjatkowo nienawidze takich zabaw, po prostu nienawidze! przez duze N. uwazam takie zabawy za zenade wioche brak klasy i gustu. zawsze mnie to zenuje, i zawsze jestem wtedy zdegustowana. Sama na moim weselu po prostu nie pozwolilabym na takie cos nigdy w zyciu. basia15... to Twoje wesele wiec jesli sobie nie zyczysz takich zabaw to postaw na swoim!! Nie chcesz chyba sie zle czuc na wlasnym weselu? Pulchersupernowa, zdziwilabys sie jak czesto jeszcze robi sie takie zabawy, i to nawet w duzych miastach...:/

Cytat
ygtsd
Cytat
claudyn
mi się zawsze podobało nie wiem jak to się zwie... powidzmy ręce i nogi ;) Pary tanczą na parkiecie i w pewnym momencie muzyka staje, a wodzirej podaje części ciała, które jako jedyne mogą w parze w tym momencie dotykać podłogi ;) np. głowa i dwie nogi, wtedy ktoś kogoś musi przekręcić do góry nogami :P może głupie, ale mi się podoba ;) na youtubie kiedys oglądałam bardzo łądnie kamerowane ale teraz nie mogę znaleźć ;/
to napewno bede miała tu link mam



pytania obowiązkowo beda,bo co to za wesele jesli tylko sie tanczy bez zadnej rozrywki?

He, nawet o dokąłdnie ten filmik mi chodziło! :)

Cytat
pulchersupernova
blagam Cie....
jakie zabawy? takich wesel juz sie nie organizuje:) a juz na bank nie bylo tego na moim weselu.
dziwne, jeszcze nie byłam na weselu żeby nie byłoo ocepin ani różnych zabaw.
No, ale jak to mowią 'co kraj to obyczaj'

Ja na swoim nie miałam żadnej i było super ;)
U mnie tylko koledzy zrobili mi niespodzianke i przebrani za baletnice odtańczyli Jezioro Łabędzie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-10 21:41 przez IzKaAd.

lubie jak na weselu panna młoda trzyma tabliczki(cos jak w tancu z gwiazdami) z napisem ON i JA a pan z napisem ONA i JA. i wodzirej zadaje pytania np kto pierwszy pocałował, kto powiedział kocham cię, kto nada imie dzieciakom :) zabawnie wychodzi :)

Cytat
zambezi
lubie jak na weselu panna młoda trzyma tabliczki(cos jak w tancu z gwiazdami) z napisem ON i JA a pan z napisem ONA i JA. i wodzirej zadaje pytania np kto pierwszy pocałował, kto powiedział kocham cię, kto nada imie dzieciakom :) zabawnie wychodzi :)

heee super :) wszystko byłoby na mnie :< :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki wybrać zespół na wesele? dziewczyny z podhala prosze o opinie..