Obecnie rozmawiamy o:

tabernakula sklep

13 minut temu

zakupy internetowe

38 minut temu

Budowa domu

42 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla cioci-50tka

04 mar 2013 - 13:40:19

Więc to zależy od tego co ciocia lubi:)Bo prezent urodzinowy to będzie typowo dla niej.
Biżuteria jest ponadczasowa i każda kobieta chyba się ucieszy jak dostanie coś ładnego.
Jeśli lubi kwiaty możesz jakiś ładny kwiat doniczkowy kupić (jakiś ciekawy, droższy kwiat, którego np sama by sobie nie kupiła).
Inne pomysły: portmonetka, bilet do teatru lub na koncert, dobre kosmetyki, jakaś droższa, ładna apaszka/szal.

Na rocznicę prezent dla dwojga, więc:
Wspólny weekend SPA jak już dziewczyny pisały
Jeśli wujostwo jest praktyczne, to może coś do domu:
Ładny komplet obiadowy, sztućce, kieliszki, pościel

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla cioci-50tka

04 mar 2013 - 14:29:34

czyli dla cioci bizuteria, ale wciaz nie mam pomyslu na wspolny prezent z okazji 30 rocznicy slubu. Barek sie Wam nie podoba:(

Prezent dla cioci-50tka

04 mar 2013 - 14:58:31

Z moich pomysłów na prezent wspólny wszystko odpada?
A ten weekend SPA, albo jakiś wyjazd wspólny?

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla cioci-50tka

04 mar 2013 - 15:03:49

Cytat
justangel
Z moich pomysłów na prezent wspólny wszystko odpada?
A ten weekend SPA, albo jakiś wyjazd wspólny?

ogladalam jakies oferty SPA itp i ciezko bedzie sie zmiescic w kwocie 600zl dla dwoch osob:( owszem, da rade ale bez noclegu.. a wiadomo, jak juz to z noclegiem wypada cos kupic:/

Prezent dla cioci-50tka

04 mar 2013 - 15:06:55

przeciez globus to klasyka - sama bym chciala dostac :D
ale wybralabym troszke inny model

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla cioci-50tka

04 mar 2013 - 15:09:57

Cytat
mag23
przeciez globus to klasyka - sama bym chciala dostac :D
ale wybralabym troszke inny model

globus wkleilam przykladowy- jakis wyszperany z all, chcialam tylko zobrazowac moj pomysl:)

Prezent dla cioci-50tka

04 mar 2013 - 15:15:57

mi się ten barek podoba, widziałam taki na żywo u wujka i robił wrażenie, ale zrobisz co zechcesz.

Prezent dla cioci-50tka

04 mar 2013 - 15:29:01

Moja mama ma niedługo 50 - te urodziny, ale ona woli np. perfumy dostać czy właśnie coś z biżuterii :) Myślę, że jakiś komplet srebrny czy złoty (zależy co lubi) będzie jak najbardziej ok :) A na rocznicę ślubu to coś dla dwojga - albo coś do domu, albo weekend gdzieś im zafundujcie :)
50 lat to nie starość! Bez przesady, moja mama wcale nie zachowuje się jak staruszka, wręcz przeciwnie :D

Prezent dla cioci-50tka

04 mar 2013 - 16:23:14

Cytat
malinowa23
Cytat
justangel
Z moich pomysłów na prezent wspólny wszystko odpada?
A ten weekend SPA, albo jakiś wyjazd wspólny?

ogladalam jakies oferty SPA itp i ciezko bedzie sie zmiescic w kwocie 600zl dla dwoch osob:( owszem, da rade ale bez noclegu.. a wiadomo, jak juz to z noclegiem wypada cos kupic:/

Wiesz co, przeglądaj oferty na gruponie itp, bo z tego co się orientuję to mozna tam było spokojnie za tą kwotę wykupić jakieś fajne rzeczy. Za tą cenę co mówiłaś dla dwóch osób powinnaś się zmieścić spokojnie kupując albo weekend dla dwóch osób w ciekawym miejscu z kolacją, albo One Day SPA (czyli cały dzień spędzony w SPA z zabiegami dla 2 osób).
Jeśli nie to, to zawsze możesz kupić coś do domu.

Prezent dla cioci-50tka

04 mar 2013 - 16:26:55

zobacz cos na stronie c-i-t-e-a-m

Prezent dla cioci-50tka

08 mar 2013 - 15:41:40

Cytat
casablanca
Może jakiś ładny zegar na te rodziny?:)
Zapewne ma zegar, ale można jej kupić np zegar cofający czas http://mrjoy.pl/do/item/ZEGCOF/Zegar-cofajacy-czas---Odmladzajacy-zegar To jest bajer! :D

Prezent dla cioci-50tka

29 cze 2013 - 00:47:47

Tak,ja też bym postawiła na jakąś bizuterię bo tego kobiety nigdy nie mają za duzo np
http://www.kuzniasrebra.pl/Kolczyki/Kolczyki_srebrne_25mm_Rubin_Syntetyczny_4g_20386.html

Prezent dla cioci-50tka

15 lis 2013 - 09:52:24

właśnie takie okazje wymagają specjalnych prezentów... ja bym celowała w jakąś fotoksiążkę ze zdjęciami cioci z całego jej życia! :) fajne przykłady takich rzeczy można znaleźć tutaj fotobistro.pl

Prezent dla cioci-50tka

28 lis 2013 - 15:00:44

Jeśli chodzi o kuźnię srebra to teraz są świąteczne promocje i codziennie jakiś piękny kamień można taniej kupić. Ja dla cioci kupiłabym naszyjnik :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

18tka