Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 515
Ostrzeżenia: 1/5

Mężatki i narzeczone - pomóżcie!

12 lut 2013 - 15:07:33

Słuchajcie, jakiś miesiąc temu szukałam sukni ślubnej (wstępnie) na swój ślub i zapisywałam zdjęcia tych, które mi się podobały, niestety nie pomyślałam o spisaniu modeli. W sumie zostały dwa typy. Jeden już po zdjęciu rozszyfrowałam (Agnes 10750), ale na tą drugą to chyba nie wpadnę za chiny ludowe.

Może któraś z Was, która szuka lub szukała sukni na swój ślub kojarzy ten model, albo podobny do tego?



Z góry dzięki za pomoc :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-12 15:35 przez happy_or_sad.

Mężatki i narzeczone - pomóżcie!

12 lut 2013 - 15:09:52

niestety nie wiem co to za suknia, ale zastanawia mnie, co to jest na tym torcie? to różowe? ;)

Mężatki i narzeczone - pomóżcie!

12 lut 2013 - 15:10:18

Nie kojarzę...niestety. Ale to nie problem - idź do pracowni, pokaż zdjęcie i uszyją Ci taką samą :)

zweryfikowana
Posty: 515
Ostrzeżenia: 1/5

Mężatki i narzeczone - pomóżcie!

12 lut 2013 - 15:11:25

Wygląda jak małe baloniki, ale w sumie nie mam pojęcia co to jest :)

Aaaa i szukałam sukni na allegro więc już nie znajdę tej aukcji, bo na pewno jest w archiwum.

Mężatki i narzeczone - pomóżcie!

12 lut 2013 - 15:11:48

niestety nie pomogę , ale jest śliczna !:)

niezweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 2/5

Mężatki i narzeczone - pomóżcie!

12 lut 2013 - 15:12:01

byc moze ze to zaden model tylko panna sama szyla według projektu własnego

Mężatki i narzeczone - pomóżcie!

12 lut 2013 - 15:12:02

Niestety nie kojarzę, ale życzę powodzenia w poszukiwaniu ';*

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

Mężatki i narzeczone - pomóżcie!

12 lut 2013 - 15:13:03

Niestety nie widziałam nigdzie tej sukni

Mężatki i narzeczone - pomóżcie!

12 lut 2013 - 15:15:52

Cytat
oliga
niestety nie wiem co to za suknia, ale zastanawia mnie, co to jest na tym torcie? to różowe? ;)

dokładnie miałam o to samo pytać :D ciekawe czy to się je :D

Mężatki i narzeczone - pomóżcie!

12 lut 2013 - 15:16:25

Cytat
happy_or_sad
Wygląda jak małe baloniki, ale w sumie nie mam pojęcia co to jest :)

Aaaa i szukałam sukni na allegro więc już nie znajdę tej aukcji, bo na pewno jest w archiwum.

no to może poszukaj w zakończonych ? może jeszcze nie przenieśli jej do archiwum ? hm ? :)

Mężatki i narzeczone - pomóżcie!

12 lut 2013 - 15:18:30

Cytat
oliga
niestety nie wiem co to za suknia, ale zastanawia mnie, co to jest na tym torcie? to różowe? ;)


to są kule zrobione z karmelu.

zweryfikowana
Posty: 515
Ostrzeżenia: 1/5

Mężatki i narzeczone - pomóżcie!

12 lut 2013 - 15:18:54

Cytat
kamilkaa21
Cytat
happy_or_sad
Wygląda jak małe baloniki, ale w sumie nie mam pojęcia co to jest :)

Aaaa i szukałam sukni na allegro więc już nie znajdę tej aukcji, bo na pewno jest w archiwum.

no to może poszukaj w zakończonych ? może jeszcze nie przenieśli jej do archiwum ? hm ? :)

Tylko problem polega na tym, że nie pamiętam kiedy dokładnie jej szukałam... Na pewno w styczniu, ale kiedy dokładnie to nie wiem. No i kolejny problem to to, że po zdjęciu szuka się ciężko, a ja nie wpisywałam żadnych słów "klucz" tylko sukałam po kategorii. No nic, chyba przyjdzie mi brać Agnes, choć ta mi się bardziej podoba. Nie chcę jednak szyć, bo wyjdzie mi to dwa razy drożej niż zakup Agnes.

Mężatki i narzeczone - pomóżcie!

12 lut 2013 - 15:22:12

Cytat
happy_or_sad
Cytat
kamilkaa21
Cytat
happy_or_sad
Wygląda jak małe baloniki, ale w sumie nie mam pojęcia co to jest :)

Aaaa i szukałam sukni na allegro więc już nie znajdę tej aukcji, bo na pewno jest w archiwum.

no to może poszukaj w zakończonych ? może jeszcze nie przenieśli jej do archiwum ? hm ? :)

Tylko problem polega na tym, że nie pamiętam kiedy dokładnie jej szukałam... Na pewno w styczniu, ale kiedy dokładnie to nie wiem. No i kolejny problem to to, że po zdjęciu szuka się ciężko, a ja nie wpisywałam żadnych słów "klucz" tylko sukałam po kategorii. No nic, chyba przyjdzie mi brać Agnes, choć ta mi się bardziej podoba. Nie chcę jednak szyć, bo wyjdzie mi to dwa razy drożej niż zakup Agnes.

aha... takie buty, no ale wiesz zawsze mozna sprobowac poszukac, bo miesiac na aukcje to nie jest duzo :) wpisz moze SUKNIA ŚLUBNA - zaznacz SZUKAJ W ZAKONCZONYCH i wtedy juz z gorki bedzie, dajesz na kategorie na suknie slubne i szukaj :D hehe ja bym probowala :p

Mężatki i narzeczone - pomóżcie!

12 lut 2013 - 15:23:16

z suknią nie pomogę niestety... Nawet z fasonem bym się zastanawiała, czy to princessa? ale to różowe wygląda jak pęcherze pławne.... :>

Mężatki i narzeczone - pomóżcie!

12 lut 2013 - 15:24:47

Cytat
karolina221_2005
Cytat
oliga
niestety nie wiem co to za suknia, ale zastanawia mnie, co to jest na tym torcie? to różowe? ;)


to są kule zrobione z karmelu.

myślałam, że to jakaś plastikowa ozdoba, jakieś takie bańki plastikowe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NIESPODZIANKA URODZINOWA