Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

46 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Atrakcje weselne

12 sie 2015 - 16:26:45

U nas najlepiej wypadła atrakcja związana z konkursami poukrywanymi w ogrodzie ;P Przednia zabawę mięli zarówno dorośli jak i dizeci, których zadaniem było wyszukiwanie zagadek ;) Dobrze bardzo sprawdzoło się miejsce wesela, a mianowicie Pałac Kotulinskich na podbeskidziu ;) Wspaniała sala i super otoczenie w o około!

[moderacja - link/reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-21 06:55 przez moderator.

Atrakcje weselne

20 sie 2015 - 23:40:09

Banki! zajebisty pomysl...tez chce miec własnie na swoim slubie. A powiedzcie mi, te banki na zdjeciu były robione zwyklym urzadzniem do baniek takim dla dzieci za 2 zł,czy jakims duzym,albo czym?

Atrakcje weselne

21 sie 2015 - 00:44:37

...na weselu mojej przyjaciółki...rodzice wymyślili gołębie - i UWAGA: panna młoda była tak zestresowana ze wypuszczając tego biednego ptaka...udusiła go. MAKABRA.
Nie polecam motyli, gołębi, papug, gęsi i innych stworzeń....nie rób proszę ich kosztem weselnego show;/
Następny poroniony pomysł....LAMPIONY: nie zastanawiałyście się, co się potem z nimi dzieje?? setki zbieramy z lasów, jezior, to normalne śmieci wypuszczane radośnie heeeen....
Przepraszam za pesymizm, ale te pomysły są mocno niefajne.

Dla mojej siostry zaprosiliśmy zespół młodych artystów tańczących z ogniami, opowiedzieli historię miłości Państwa młodych (Polki i Francuza). Było wzruszające. Ale to oczywiście wieczorem....

Inni znajomi nagrali też podziękowania dla rodziców w formie filmu- zamiast przemowy. Z placu zabaw dziękując za udane dzieciństwo, z pająkiem w ręce(są zoologami) za rozwijanie pasji itp. Pomysłowo.

SLideshow ze zdjęciami jest oklepany ale można wymyślić coś org.w tym temacie....np: pod jakimi względami różnią się małżonkowie....ale i tak się kochają i zdecydowali być razem. Śmiesznie to wyszło, niestety nie mam możliwości udostępnić.

Dobranoc wszystkim''

Atrakcje weselne

21 sie 2015 - 04:01:48

wypusc szqarancze

Atrakcje weselne

03 wrz 2015 - 14:11:36

Cytat
kirke
...na weselu mojej przyjaciółki...rodzice wymyślili gołębie - i UWAGA: panna młoda była tak zestresowana ze wypuszczając tego biednego ptaka...udusiła go. MAKABRA.
Nie polecam motyli, gołębi, papug, gęsi i innych stworzeń....nie rób proszę ich kosztem weselnego show;/
Następny poroniony pomysł....LAMPIONY: nie zastanawiałyście się, co się potem z nimi dzieje?? setki zbieramy z lasów, jezior, to normalne śmieci wypuszczane radośnie heeeen....
Przepraszam za pesymizm, ale te pomysły są mocno niefajne.

Popieram. Raz nawet była akcja, że goście się poparzyli lampionami ;(

I nie wiem co to za tekst, że fajerwerki są tandetne?!? Jak będziecie podpalać jedną rakietę na 5 minut no to może, ale profesjonalne pokazy są przepiękne, tyle, że kosztowne nuci

Gosiek00 można pożyczyć maszynę do robienia baniek, mój znajomy miał, 150zł
Bańki to jest ryzyko jeżeli na weselu będą dzieci, byłam na weselu gdzie dzieci biegając za bańkami praktycznie deptali Pannę Młodą boję się

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Atrakcje weselne

03 sty 2019 - 08:48:48

Dziewczyny pozwole sobie nieco odświęzyc temat.... Mianowicie zastanawiam się aktualnie nad atrakcjami weselnymi dla mojej siostry,która w tym roku wychodzi za mąż. Mianowicie zastanawiamy się nad pokazem
Co o tym sądzicie?
Moze któras z Was miała fajerwerki na swoim weselu?
I ile Was to kosztowało?
Zastanawiam się jeszcze nad zamówieniem alkoholu na wesele http://www.alkoparty.pl/wina Czy ktoś moze zamawiał w tej hurtowni alkoholi? Jak opinie?




Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-08-11 13:28 przez pania344.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wesele - niespodzianka dla Państwa Młodych