Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

Zapalenie pęcherza

19 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Atrakcje weselne

23 kwi 2013 - 14:09:02

ja bym wypuściła stado szczurów jak już by świadek zebrał koperty
na wesele dotarliby najbardziej wytrwali i odważni..

Atrakcje weselne

23 kwi 2013 - 14:14:20

Cytat
nicolenkaa
w tamtym oku jak byłam na weselu, bo gołąb osrał pannę młodą :D

HAHAHA też to znam:D Dla panny młodej średnia to radość była:D
A tak swoją drogą to mam nadzieję, że przed kościołem nie zostanę obsypana miedziakami, które musiałabym zaraz zbierać, dla mnie to żenada po prostu. Jeżeli czymś mieliby goście rzucać to tylko ryżem.
I tak się zastanawiam czy to się właściwie jakoś najpierw ustala z gośćmi czy sami wyskakują z inicjatywą? Bo jednak wolałabym żeby było po mojemu;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-23 14:19 przez Syja90.

Atrakcje weselne

23 kwi 2013 - 14:18:10

Cytat
chomiczek_
a mi się marzą "lampiony szczęścia" ;) ale puszczane dop po zmroku . . .



Tak, piękna rzecz.

Atrakcje weselne

23 kwi 2013 - 14:35:13

Ja mam ślub we wrześniu i już mi się tego wszystkiego odechciewa.

Atrakcje weselne

23 kwi 2013 - 14:40:32

Lampiony trzeba zgłosić do Straży Pożarnej, oni mogą ale nie muszą wydać zgody. Osobiście płatków róż nie polecam, byłam ostatnio na weselu, gdzie obrzucono nimi parę młodą, a później jak już je ludzie podeptali, to zrobiło się bardzo ślisko i nie jedna pani niemal wywinęła orła w szpilkach. Fotobudka to bardzo fajny pomysł o ile ma się dobrego fotografa, można do tego dać gościom np. małą tablicę i kredę, żeby coś fajnego napisali, np. jak tutaj:


Atrakcje weselne

23 kwi 2013 - 14:43:37

ja polecam barmanów u siebie miałam firmę eventbar - są genialni ;)


Atrakcje weselne

23 kwi 2013 - 14:50:59

Bańki mydlane puszczane z agregatu

Lampiony świetlne na wesele

Konfetti

Anioły na szczudłach

Fotobudka na ślub i wesele

Cytat
Syja90
Cytat
nicolenkaa
w tamtym oku jak byłam na weselu, bo gołąb osrał pannę młodą :D

HAHAHA też to znam:D Dla panny młodej średnia to radość była:D
A tak swoją drogą to mam nadzieję, że przed kościołem nie zostanę obsypana miedziakami, które musiałabym zaraz zbierać, dla mnie to żenada po prostu. Jeżeli czymś mieliby goście rzucać to tylko ryżem.
I tak się zastanawiam czy to się właściwie jakoś najpierw ustala z gośćmi czy sami wyskakują z inicjatywą? Bo jednak wolałabym żeby było po mojemu;)

kiedyś byłam na ślubie i ksiądz powiedział czy wiemy że ryżem nie powinno się sypać, ponieważ jest tak naprawdę symbolem biedy. Przecież ryż to pokarm, w Chinach za miskę ryżu bardzo ciężko się pracuje, ludzie biedni nie mają co jeść a my rzucając w młodych ryżem gardzimy jedzeniem i dyptamy po nim. Takie rzucanie ryżem to jak to mi jeden mądry człowiek powiedział to życzenie młodym biedy.

na zamienniki ryżu na ślubie

1 Confetti

2. Płatki róż

3. Życzenia
Życzenia wypisane na kolorowych karteczkach to także nowość. Każda karteczka może zawierać dobrą wróżbę (np. szczęście, dostatek, dzieci, podróże), a zadaniem Młodej Pary jest złapanie jak największej ilości karteczek, co- jak wiadomo- spełni wszystkie zapisane na nich życzenia :)

4. Bańki mydlane



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-23 14:58 przez anioleeek22.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 7/5

Atrakcje weselne

10 wrz 2013 - 19:05:09

Jak dla mnie totalnym hitem jest taka fotobudka ;) Byłam ostatnio na weselu mojej bliskiej przyjaciółki która miała taką fotobudkę u siebie i niesamowicie zaskoczyła tym wszystkich gości ;) Z możliwości takich śmiesznych zdjęć skorzystali praktycznie wszyscy - zarówno starsi jak i młodsi ;)

zweryfikowana
Posty: 1.226
Ostrzeżenia: 1/5

Atrakcje weselne

14 sty 2014 - 13:28:47

Atrakcje weselne stają się coraz bardziej modne a pary młode szukają czegoś nietuzinkowego.
Moja pracownia artystyczna oferuje usługę Rysownia na żywo w trakcie wesela.

Zainteresowanie gości jest stu-procentowe a młoda para nie musi martwić się o podziękowania.
Zamiast słoiczków z miodkiem czy aniołków z gipsu pary otrzymują swoje śmieszne portreciki ;)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-14 13:29 przez karykaturzystka.

Atrakcje weselne

15 sty 2014 - 19:15:39

Ciekawe są wasze propozycje :)

Atrakcje weselne

12 lut 2014 - 10:07:05

Moja koleżanka miała wesele na Zamku Dobra i była... pantonima.
Przyznam szczerze, że jak usłyszałam, że coś takiego mają w planach to trochę sceptycznie byłam nastawiona. Ale ostatecznie całkiem nieźle to wypadło, tym bardziej, że była to głównie parodia młodej pary:D

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Atrakcje weselne

25 lis 2014 - 14:36:32

O takich atrakcjach na weselu jeszcze nie słyszałam. Chociaż jak ja teraz szukam jakiś fajnych inspiracji na wesele siostry to mnie bardzo spodobał się pomysł z fontanną czekolady. Może dlatego, że jak widzę takie kaskady płynącej czekolady jak ta

to aż ślinka mi cieknie. To mógłby byc fajny pomysł na atrakcje weselną. Widziałam nawet że tutaj http://czekoladeria.com.pl/ można wynająć taką fontannę wraz z obsługą i dodatkami. Goście powinni być zaskoczeni taką fajną atrakcją.

Atrakcje weselne

25 lis 2014 - 14:48:23

Cytat
riphappiness
Szukam inspiracji na wesele ;)
Chciałabym uniknąć tandetnych pokazów fajerwerków czy coś takiego

Jakieś pomysły ?

Co myślicie o tym aby zamiast wypuszczać gołąbki wypuścić mnóstwo kolorowych motyli ??

weź pod uwagę, że są takie osoby które boją się/brzydzą motyli.
druga sprawa wszystko rozumiem, że to ten "ten jedyny dzien" ale bez przesady
jeśli już te bańki z agregatu całkiem fajny pomysł

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

Atrakcje weselne

09 mar 2015 - 14:47:30

W gry i zabawy dzisiaj nie każdy chce się angażować ,ze względu na strój wyjściowy, sukienki itp. Coraz częściej robi się zamiast tego jakieś pokazy fajerwerków na zewnątrz budynku lub jakieś inne pokazy w środku, koleżanka mówiła kiedy że ta firma robi take rzeczy http://www.clickpyroart.pl/efekty-specjalne.html

Atrakcje weselne

28 lip 2015 - 12:20:36

Jeśli szukacie Państwo nietypowej atrakcji i jeszcze nie znanej,
a na bardzo wysokim atrystycznym poziomie
to polecam Ice Show Ostre Cięcie. Ostre-Cięcie.pl
Pokaz rzeźbienia w lodzie, bardzo dynamiczny, szybki, spektakularny trwający ok 13 minut. Ze Światłami, muzyką i pirotechniką.
Prawdziwe widowisko. Warto.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Orginalny prezent dla przyjaciółki -FILM Z PRZYJACIÓŁMI :)