Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:45:04

DO mnie przemawia takie drzewko pamiątkowe i chcę je mieć ;)

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:48:26

mnie się strasznie te lampiony nie podobają, gołębie już są fajniejsze, a jeszcze ciekawszy pomysł z tymi motylami - nie widziałam czegoś takiego na żadnym weselu :)
płatki róż - ale tylko ŻYWYCH, nie jakieś sztuczniaki też wyglądają pięknie, do tego pomieszane z bańkami :)

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:49:09

Do mnie też nie przemawiają takie atrakcje, są przesadzone.
Ale cóż, niektórzy uważają, że na weselu jedna atrakcja ma gonić drugą. Tylko po co?
A co do bańek: znajomi też mieli pomysł, aby bańkami uszczęśliwić młodą parę. I na wszystkich zdjęciach po wyjściu z kościoła widać czyjąć buzię dmuchającą bańki. Zdjęcia wyszły baaardzo niefajnie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-12 10:51 przez justangel.

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:58:53

Gołębie, motyle... nie przekonuje mnie to.

Bańki to fajny pomysł, ale takie ze specjalnej maszyny. Zdjęcia będą super ;) Fotobudka to też niezła gratka, fajnie pooglądać takie zdjęcia po latach, jeśli ma się zgraną rodzinkę i zechcą strzelić sobie jakieś śmieszne fotki :)

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 11:03:43

Lampiony są super, ale przy większej ilości faktycznie trzeba pytać o zgodę.
Motyle, gołąbki to jednak zwierzątka, które się męczą i to trochę zniechęca.
A bańki to super pomysł, nigdy takiego widowiska z bańkami nie widziałam.

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 11:07:51

Wg mnie to jest zupełnie tandetne... ale jak kto woli.

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 11:11:18

Cytat
Justysia_q
Wg mnie to jest zupełnie tandetne... ale jak kto woli.

zweryfikowana
Posty: 534
Ostrzeżenia: 3/5

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 11:21:11

Cytat
Justysia_q
Wg mnie to jest zupełnie tandetne... ale jak kto woli.

kwestia gustu ;)
według mnie każdy powinien przygotowywać ślub i wesele tak jak chcę, bo to jego dzień ;)
ja też nie zgadzam się z wieloma zwyczajami, tradycjami, itp. praktykowanymi na weselach ;)

przykład: "wyprowadziny", dorożki,suknie, które robią z pupy igloo, koła, garnitury ze srebrnymi kamizelkami, orkiestra pod kościołem, gry i zabawy weselne, "cudownych rodziców mam" i zbiorowe płacze na weselach, poduszki na obrączki, baloniki... wymieniałby jeszcze długo

Ale jak ktoś chcę to mu przecież nie zabronię :)

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 13:16:12

Cytat
justangel
Do mnie też nie przemawiają takie atrakcje, są przesadzone.
Ale cóż, niektórzy uważają, że na weselu jedna atrakcja ma gonić drugą. Tylko po co?
A co do bańek: znajomi też mieli pomysł, aby bańkami uszczęśliwić młodą parę. I na wszystkich zdjęciach po wyjściu z kościoła widać czyjąć buzię dmuchającą bańki. Zdjęcia wyszły baaardzo niefajnie...

poważnie źle im wyszły zdjęcia? ja miałam bańki dmuchały małe dziewczynki, wyglądają przesłodko na zdjęciach jak te bańki dmuchają i dodatkowo mamy dużo fajnych zdjęć właśnie w tych bańkach

może znajomi mieli fotografa, który nie umiał uchwycić tego na zdjęciach?

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 20:01:44

Cytat
oliga
Cytat
justangel
Do mnie też nie przemawiają takie atrakcje, są przesadzone.
Ale cóż, niektórzy uważają, że na weselu jedna atrakcja ma gonić drugą. Tylko po co?
A co do bańek: znajomi też mieli pomysł, aby bańkami uszczęśliwić młodą parę. I na wszystkich zdjęciach po wyjściu z kościoła widać czyjąć buzię dmuchającą bańki. Zdjęcia wyszły baaardzo niefajnie...

poważnie źle im wyszły zdjęcia? ja miałam bańki dmuchały małe dziewczynki, wyglądają przesłodko na zdjęciach jak te bańki dmuchają i dodatkowo mamy dużo fajnych zdjęć właśnie w tych bańkach

może znajomi mieli fotografa, który nie umiał uchwycić tego na zdjęciach?

Poważnie wyszły źle, bo osoby, które dmuchały te bańki, są prawie na każdej fotce, blisko młodej pary z wydętymi buziami.
Obawiam się, że to nie była wina fotografa, ale tych osób,które dmuchały bański i za bardzo wchodziły w kadr. No ale co zrobić? Pogonić takich potem czy jak?


Inna sprawa, że większośc tych weselnych atrakcji (karety, gołębie, sukienki jak dla księżniczki i wiele, wiele innych) kojarzą mi się z tandetnym cygańskim weselem. Sama nie lubię przesady, cenię prostotę i elegancję, ale co kto woli:) Wesele ma być dniem szczególnym przede wszystkim dla młodej pary, więc niech każdy robi tak aby jemu się podobało.

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 20:05:02

Cytat
ptasiek84
Cytat
riphappiness
no właśnie kościół, a dokładnie proboszcz. Nie wolno płatków, grosików, cukierków, rac nic...;/
ale banki mozna- :)


świetny pomysł :))))

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 20:06:18

Cytat
Porka
A co myślicie o puszczaniu lampionów?

jak wiadomo puszcza sie je po zmroku a to wiąże sie z tym że czesc gości jest wstawiona. U znajomych jak bylam jeden pijany wujek wchodził na druty z prądem po pijaku bo mu sie zawiesil lampion ;/

Atrakcje weselne

17 lut 2013 - 16:13:07

Chce się podpiąć pod wątek :)
Ze znajomymi chce przygotować coś na wesele przyjaciela - może macie jakieś pomysły?
- m.in. myślimy zrobić mu album ze zdjęciami (plus wpisy np. z naszych pamiętników, jakieś śmieszne historie)
- zastanawiamy się nad balonami z helem wypuszczanymi pod kościołem
- może uda nam się nagrać jakiś film - który mu wręczymy z życzeniami, może przyłapanymi nieznajomymi na ulicy z pytaniami co by życzyli Państwu x z okazji ślubu itp.
ogólnie szukamy jakiejś fajnej niespodzianki :)

Atrakcje weselne

23 kwi 2013 - 13:57:04

Cytat
chomiczek_
a mi się marzą "lampiony szczęścia" ;) ale puszczane dop po zmroku . . .

Też planowałam je kupić ale boję się, że spadną na jakieś drzewo czy coś co może się zapalić :(

Atrakcje weselne

23 kwi 2013 - 14:05:39

pokaz tańca z ogniem:) jeśli jesteś zainteresowana zapraszam na priv, zajmuję się takimi rzeczami.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mężatki i narzeczone - pomóżcie!