Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Zapalenie pęcherza

4 minuty temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:20:58

Cytat
Edycik
dla mnie ani puszczanie gołębi ani motyli ani nic z tych rzeczy

my normalnie wyszliśmy z kościoła i tradycyjnie znajomi strzelali racami z płatkami róż i tyle - życzenia i na salę
tak samo:)
i wg mnie to wystarczy

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:21:42

Cytat
qvciorka
hehehe,nie osra z nerwów, bo to są ptaki "lotowe" ;) sensem ich życia jest polecieć i jak najszybciej dolecieć na określone miejsce, wbrew pozorom wcale nie są przez ten fakt umęczone

no mi się tez marzyły lampiony, ale mam restauracje w samiuteńskim centrum miasta, więc lipa :/
myślę ze jednak są trochę zestresowane siedząc w pudełku lub jakiejś małej klatce- w końcu państwo młodzi muszą je sami wyciągnąć- ja bym nie chciała wyciągać na silę jakiegoś zwierzaka z klatki i trzymać w rekach ...tylko dla własnej satysfakcji.

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:22:12

w tamtym oku jak byłam na weselu, bo gołąb osrał pannę młodą :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-12 10:22 przez nicolenkaa.

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:26:25

Lampiony są pięknym widowiskiem, pod warunkiem,że nie ma w pobliżu lasów, stajni drewnianych itp.
Ja na swoim weselu 3 miesiące temu, miałam takie atrakcje jak:
gołębie,fotobudka, filmik dla rodziców, górale wodzireje. Goście byli zachwyceni:)

Re: Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:27:04

Co sądzicie o takim dodatku do zaproszenia ??
Oczywiście ze zdjęciami naszymi ?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-12 10:29 przez riphappiness.

zweryfikowana
Posty: 534
Ostrzeżenia: 3/5

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:27:17

Cytat
nicolenkaa
w tamtym oku jak byłam na weselu, bo gołąb osrał pannę młodą :D

kurcze, przestańcie straszyć ;) ,u mnie w rodzinie ten zwyczaj praktykuję się od kilkudziesięciu lat i nigdy takiej akcji nie było :) a teraz to się zaczęłam spinać ;)

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:28:27

Cytat
nicolenkaa
w tamtym oku jak byłam na weselu, bo gołąb osrał pannę młodą :D

podobno jak gołąb ostra - to na szczęście hehe ;)

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:28:55

Cytat
kaczka113
Lampiony są pięknym widowiskiem, pod warunkiem,że nie ma w pobliżu lasów, stajni drewnianych itp.
Ja na swoim weselu 3 miesiące temu, miałam takie atrakcje jak:
gołębie,fotobudka, filmik dla rodziców, górale wodzireje. Goście byli zachwyceni:)

Fotobudka? Co to?:)

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:29:29

Cytat
qvciorka
Cytat
nicolenkaa
w tamtym oku jak byłam na weselu, bo gołąb osrał pannę młodą :D

kurcze, przestańcie straszyć ;) ,u mnie w rodzinie ten zwyczaj praktykuję się od kilkudziesięciu lat i nigdy takiej akcji nie było :) a teraz to się zaczęłam spinać ;)
no ale Ty pisałaś ze to są wasze gołębie? może je troszkę do tego przygotuj?

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:31:44

Osobiście nie chciałabym żadnych takich atrakcji. Ewentualnie te platki z róż czy bańki po wyjściu z kościoła. Chodze troche po weselach i z obserwacji wiem że im więcej jest tych atrakcji tym gorzej.

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:38:31

Mnie się nie podobają żadne "atrakcje weselne", jestem jeszcze w stanie zrozumieć płatki róż czy te bańki, ale puszczanie gołębi czy te lampiony- to nigdy mi się nie podobało.

zweryfikowana
Posty: 534
Ostrzeżenia: 3/5

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:40:15

Cytat
ptasiek84

no ale Ty pisałaś ze to są wasze gołębie? może je troszkę do tego przygotuj?

no w sumie, ojciec je wypuszcza w ten sposób dość często na treningi, więc chyba są przyzwyczajone i nie będą "schizować" ;)

byłam ostatnio na weselu, gdzie panna młoda miała tak "jajcarską" rodzinę, że przygotowali jej w tajemnicy kabaret ;) fajnie, że się postarali, moja "familija" jest tak drętwa, że brak słów; chciałam taką księgę gości w formie drzewka, że odbija się opuszkę palca i podpisuje, ale chyba zrezygnuję bo wątpię, żeby ktoś się poświęcił i tego palca odbił :<

Re: Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:42:25


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-12 10:43 przez riphappiness.

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:42:59

ja spiewam na weselach i organizuje rozne zabawy itp ;)
jesli ktoś chce to moge doradzic co do muzyki zabaw i wystroju.
na swoim koncie mam juz 5 lat doswiadczenia
pozdawiam ;*

Atrakcje weselne

12 lut 2013 - 10:45:02

U mnie firma oferuje np. anioły na szczudłach, które obsypują Parę Młodą płatkami róż bądź puszczają bańki mydlane. Fotobudki są teraz na czasie ale sporo kosztują- a tak budka na weselu jest tylko ok 2 godz. Co do lampionów trzeba uważać w jakim okresie ma się wesele- w czasie suszy, żniw czy sianokosów zabrania się takiej praktyki a zresztą trzeba także zgłosić taki pomysł straży pożarnej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mężatki i narzeczone - pomóżcie!