Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KOMUNIA! prosze o porady

11 lut 2013 - 21:57:44

Dziewczyny prosze was o jakieś porady,w maju mój synek ma komunię i nie wiem kompletnie co mogę ubrac aby wyglądać jak człowiek:)kompletnie nie mam pomysłu,jest tyle ładnych sukienek ale jakoś sama nie wiem,chciałabym abyście podsunęły jakieś pomysły,chodzi mi o sukienkę,torebkę i biżuterię głownie,buty bedą albo czarne albo nude open toe,nosze rozmiar L i z racji tego,żę mam duzy biust nie umiem nic wykombinować ehhh tak nawiasem to nie chodze w sukienkach ale niestety mus to mus.Czekam na jakieś stylizacje i dziękuję z góry.

KOMUNIA! prosze o porady

11 lut 2013 - 22:00:59

Czy ja wiem czy mus. Jak nie lubisz sukienek i masz źle się w niej czuć to załóż spodnie. Jest tyyyyle możliwości na fajne stylizacje ze spodniami:)

KOMUNIA! prosze o porady

11 lut 2013 - 22:04:51

no własnie ale jakie spodnie???nie chodzi o to ze nie lubię sukienek,ale jakos tak nie noszę,a tu komunia i chciałam właśnie jakąś ładną kreacje ale pomysłu brak:(kompletnie.

KOMUNIA! prosze o porady

11 lut 2013 - 22:07:51

Do maja jeszcze trochę czasu, ale poprzeglądaj sobie strony internetowe różnych sieciówek, praktycznie we wszystkich są już wiosenno-letnie kolekcje, więc na pewno coś ciekawego znajdziesz ;)

Na większy biust na pewno sprawdzą się sukienki o podobnym kroju:




Ważne, żeby sukienka była dość elegancka, ale też i skromna, w końcu to Twój syn ma być w tym dniu najważniejszy i na pierwszym planie ;)

KOMUNIA! prosze o porady

11 lut 2013 - 22:08:10

proponuje sukienki typu princeski, one pasuje na wiele okazji i są uniwersalne i eleganckie. Moim zdaniem jeśli chodzisz na co dzień w spodniach to warto choć raz na jakiś czas ubrać sukienkę:)



KOMUNIA! prosze o porady

11 lut 2013 - 22:09:28

ledwo skończyły się stylizacje studniówkowe, a teraz co drugi wątek jest o weselu/komunii. różnica jednak polega na tym, że tamte dziewczyny przynajmniej miały pomysł na kreację - lepszy/gorszy, ale zawsze, a na wesele to się żadna nie potrafi ubrać -,-

KOMUNIA! prosze o porady

11 lut 2013 - 22:11:24

Cytat
mistrzynia
ledwo skończyły się stylizacje studniówkowe, a teraz co drugi wątek jest o weselu/komunii. różnica jednak polega na tym, że tamte dziewczyny przynajmniej miały pomysł na kreację - lepszy/gorszy, ale zawsze, a na wesele to się żadna nie potrafi ubrać -,-
po pierwsze to nie chodzi o wesele,a po drugie nie umiesz pomóc to nie pomagaj!

KOMUNIA! prosze o porady

11 lut 2013 - 22:21:45

na pewno nie może to być balowa suknia, nie może też być za krótka... nie wiemy ile masz lat, jaką figurę, więc ciężko dopasować coś konkretnego, na pewno nie możesz ubrać jakiejś babcinej garsonki, najlepiej przejrzyj w internecie sukienki i wybierz kilka, które Ci się spodobają, wtedy nam będzie łatwiej coś Ci doradzić :-)

KOMUNIA! prosze o porady

11 lut 2013 - 22:22:23

Staraj się nie kupować czarnej sukienki, ewentualnie jak lubisz ciemne kolory to wybierz na granat. Postaw na jakiś kolor: czerwień, fuksja, beż, pudrowy róż, mięta, pastele. Sukienka powinna być ołówkowa i najlepiej szukaj takiej, która podkreśli talię. Dobierz do tego jakąś marynarkę/żakiet.
Proponuję takie kroje:



KOMUNIA! prosze o porady

11 lut 2013 - 22:28:10

Ja również proponuję Ci spodnie, jeśli w nich dużo lepiej się czujesz. W połączeniu z ładną bluzeczką marynarką i szpilkami ;)

KOMUNIA! prosze o porady

11 lut 2013 - 22:28:38

Cytat
duchess93
Staraj się nie kupować czarnej sukienki, ewentualnie jak lubisz ciemne kolory to wybierz na granat. Postaw na jakiś kolor: czerwień, fuksja, beż, pudrowy róż, mięta, pastele. Sukienka powinna być ołówkowa i najlepiej szukaj takiej, która podkreśli talię. Dobierz do tego jakąś marynarkę/żakiet.
Proponuję takie krojezły/quote]
ta 1 śliczna i w moim guście:)a jaka biżuterie do takiej sukienki?wydaje mi się ze sam naszyjnik wystarczy chyba prawda?bo nie chce też przesadzić ale chce wyglądać skromnie i ładnie:)tak to jest jak się człowiek nie zna:)

KOMUNIA! prosze o porady

11 lut 2013 - 22:29:27

Załóż zwykłą sukienkę.

KOMUNIA! prosze o porady

11 lut 2013 - 22:38:26

Troche trudno doradzic bo nie znamy typu figury,a osobiscie ta biala i czerwona z dluzszym rekawem-super

KOMUNIA! prosze o porady

11 lut 2013 - 22:46:32

nie mam własnie swojego aktualnego zdjęcia,jedynie jak byłam w ciązy a takie się raczej nie nada:)nosze rozmiar l 169cm wzrostu,smukłe biodra i moim utrapieniem sa umięśnione ręce hehe z racji tego,że kiedyś duzo pływałam i tak mi zostało,czarne włoski i niebieskie oczy,mam 28 lat. A co sadzicie o tej tylko w kolorze np.nude,zieleń?

KOMUNIA! prosze o porady

11 lut 2013 - 22:50:55

Cytat
ANECZKA2420
[attachment 837011 sukienkarozkloszowanazpeknieciemczarna.jpg]
nie mam własnie swojego aktualnego zdjęcia,jedynie jak byłam w ciązy a takie się raczej nie nada:)nosze rozmiar l 169cm wzrostu,smukłe biodra i moim utrapieniem sa umięśnione ręce hehe z racji tego,że kiedyś duzo pływałam i tak mi zostało,czarne włoski i niebieskie oczy,mam 28 lat. A co sadzicie o tej tylko w kolorze np.nude,zieleń?


moim zdaniem jak najbardziej nadaje się:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Atrakcje weselne