Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

43 minut temu

sprawdzony stomatolog

47 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Komunia 2013

03 sty 2013 - 18:39:06

Daje się to na co nas stać. W zeszłym roku byliśmy też na komunii chrześnicy męża i daliśmy 400 zł,też mieliśmy wydatki, małe dziecko,remont.

Komunia 2013

03 sty 2013 - 18:39:53

Cytat
j_ulka
no na p[ewno nie kupujcie laptopa, bez przesady, może jeszcze rodzice sobie kłada albo skuter dla dziecka zarzyczą.

Kup cos takiego żeby TYLKO dziecko mogło z tego kożystać. Ja bym kupiła dużą księgę baśni i napisała w niej dedykację, do tego jakiś grobiazg np mp4? teraz są w miarę tanie
Oj Ulka korzystaj ale przez rz

Komunia 2013

03 sty 2013 - 18:40:35

To jest jakaś paranoja, ja nawet na ślub nie dostałam tak drogich prezentów od chrzestnych (nie to żebym wymagała, tylko chodzi mi o porównanie, ja wcale nie czułam się urażona, wręcz przeciwnie). Dziewczyny podsunęły parę fajnych pomysłów, na pewno nie kupiłabym tego laptopa. Sądząc po zachowaniu rodziców tego dziecka, to tak czy siak Was obgadają, za to, że nie był to laptop, więc bym się nimi nie przejmowała.

Komunia 2013

03 sty 2013 - 18:45:51

Cytat
k1989a
biblia dla dziecka, biżuteria:łańcuszek, zloty zegarek, pierscionek, kolczyki, rower, aparat, ładny zestaw albumów, jakiś pieniądz - ja bym laptopa nie kupowała. Niech kupią go rodzice! Bezczelni są troche :-).

Bezczelni to mało powiedziane... Najchętniej w ogóle byśmy na tą szopkę nie szli.

To dziecko to niedługo gwiazdkę z nieba będzie miało, rozpieszczony bachor...

Już trwają jakieś głupie licytacje, szwagier kupuje tableta (!), chrzestna małej iBoxa z jakimś sprzętem (!), poszaleli ludzie...
Cytat
vixen89
To jest jakaś paranoja, ja nawet na ślub nie dostałam tak drogich prezentów od chrzestnych (nie to żebym wymagała, tylko chodzi mi o porównanie, ja wcale nie czułam się urażona, wręcz przeciwnie). Dziewczyny podsunęły parę fajnych pomysłów, na pewno nie kupiłabym tego laptopa. Sądząc po zachowaniu rodziców tego dziecka, to tak czy siak Was obgadają, za to, że nie był to laptop, więc bym się nimi nie przejmowała.

Dokładnie, my też tyle na ślub nie dostaliśmy.
Pewnie jeśli kupilibyśmy tego laptopa to i tak byłby za tani/za brzydki lub coś innego byłoby nie tak.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 18:48 przez Justinam.

Komunia 2013

03 sty 2013 - 18:46:34

Kup złoty łańcuszek albo dajcie pieniądze. A jak im się stary komputer zepsuł to niech nowy sami sobie kupią

Komunia 2013

03 sty 2013 - 18:47:09

Ja dostałam rower i zegarek (nie złoty, dzięki bogom..., tylko taki dziewczęcy, ale nie jakoś koszmarnie, dzięki czemu nosiłam go długo - dopóki się nie zepsuł). Byłam bardzo szczęśliwa. Jakiś mały wisiorek na łańcuszku może albo kolczyki, ale też coś drobnego. Wspomniana wyżej księga baśni też brzmi dobrze.

NIE dla: laptopów, quadów, motorów/skuterów, iPhone'ów, telewizorów i innych tego typu. To nie ma być prezent dla rodziców, to po pierwsze, a po drugie - osobiście dostaję szaleju, kiedy widzę ośmiolatka z najnowszym w/w smartfonem, który potrafi mnie obrzucić wiązanką w tramwaju.

Komunia 2013

03 sty 2013 - 18:49:38

Cytat
ParadiseJo
Uff a już myślałam że to wątek hot or not na komunię.

Ja dostałam rower i to był mój wymarzony prezent, a nie jakieś laptopy,tablety,smartfony... Dałabym kasę i z głowy.


tez dostalam rower i to bylo najlepsze co moglo byc. kupcie rower, moze rolki, cos co pozwoli milo spedzac czas;)

Komunia 2013

03 sty 2013 - 18:50:14

amelyja

:( babol ;( sory :)

Komunia 2013

03 sty 2013 - 18:52:51

Ja bym kupiła tableta teraz pełno ich jest i do 1 000 można spokojnie kupic :)

Ja też znam ten ból gdzie dziecko w rodzinie jest rozpieszczone i ma wszystko :/ Wielka szkoda dla dziecka :/ ale teraz niestety tylko takie rzeczy ludzie kupują dzieciom...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 18:57 przez kika_331.

Komunia 2013

03 sty 2013 - 18:52:55

ja miałam komunię na 60 osób w domu, hehe ;p chrzestni się nie zgadali i dostałam wda rowery, hahaha.

Nie kupuj laptopa. laptop przydaje się na studia, a już NA PEWNO nie jest w stanie zastąpić komputera stacjonarnego, bo dziewczyna nawet sobie na nim nie będzie mogła pograć. złota biżuteria to klasyka. ale niekoniecznie jakiś medalik tylko jakiś ładny komplet, który będzie nosiła latami.

Komunia 2013

03 sty 2013 - 18:54:11

to że akurat On jest chrzestnym to nei znaczy że ma kupować nie wiadomo jakie prezenty. Kupcie to na co was stać !! Może złoty łańcuszek ? Ja z komuni mam do tej pory. z chrzcin też.

Komunia 2013

03 sty 2013 - 18:54:46

po co takiemu małemu dzieciakowi laptop i tablet? :O kupcie rower i już.

Komunia 2013

03 sty 2013 - 18:56:58

a kasy nie dawajcie, bo kase zabiera zawsze Wróżka Komuszka ;p moja kasa poszła na kosiarkę, co prawda działa do dziś, ale dziecko nic z tego nie będzie miało ;p

Komunia 2013

03 sty 2013 - 18:57:31

Cytat
kika_331
Ja bym kupiła tableta teraz pełno ich jest i do 1 000 można spokojnie kupic :)

Tylko po co dzieciakowi tablet...
Poza tym to zbyt drogi prezent.

Komunia 2013

03 sty 2013 - 18:57:41

Właśnie śmiałam się ostatnio,bo sama mam dwóch maleńkich chrześniaków,że na komunie to będę musiała im kupić chyba samochód,a na 18-stkę dom, bo nie wypada. A tak serio to dobrze dziewczyny mówią, zegarek, biblia, łańcuszek, kolczyki czy rower - to są prezenty na komunię, a jak chce im się posiedzieć na komputerze to niech zafundują dziecku "prezent".

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolczyki- brać?