Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

przyjęcie weselne jak to wygląda??

03 sty 2013 - 15:58:46

cześć kobietki, z narzeczonym planujemy ślub sytuacja jest następujące: jeśli po slubie miało by być skromniejsze przyjęcie tylko dla najbliższych to pobralibyśmy sie już w tym roku czerwiec, a jeśli chcielibyśmy wesele z prawdziwego zdarzenia to musielibyśmy czekać do następnego roku (względy finansowe). Na początku zastanawiałam się nad tym, bo jakoś nie wyobrażałam sobie swojego ślubu...bez wesela, ale poszłam po rozum do głowy i razem stwierdziliśmy, że ślub jest najważniejszy a nie wesele i szkoda kasy na to wszytko...
ale do sedna chciałam Was zapytać czy byłyście na takim przyjęciu weselnym, jak to wygląda: czy takie przyjęcia się kameruje tak jak zwykłe wesele?czy jest muzyka, tańce, toasty, podziękowania dla rodziców? czy to taki o zwykły uroczysty obiad i do domu? i do której to trwa mniej więcej do 20ej do 24ej?
pozdrawiam Was
dziewczyny nikt?? :(
halo halo jest tam kto? liczę na wasze odpowiedzi...



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 18:08 przez pyriela.

przyjęcie weselne jak to wygląda??

03 sty 2013 - 18:44:06

to wszystko zależy od ciebie, jak nie chcesz wydawać dużo pieniędzy to zrezygniuj z
- kamerzysty - po co ci?
- dj/ orkiestra - wystarczy laptop i playlista
- dekoratorka, sama możesz zrobić bukiety i dekoracje na stół
- prezenty dla gości - to już przesada i tak
- tort nie musi być 10 piętrowy tylko jednopiętrowy,

Podziękować rodzicom możesz zawsze, jeżeli nie chcesz robić "teatrzyka" podziękujcie po toaście albo w trakcie.

Wszystko zależy od ciebie! Przecież możesz zrobić co zechcesz :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 18:45 przez j_ulka.

niezweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 2/5

przyjęcie weselne jak to wygląda??

03 sty 2013 - 18:44:28

mysle ze takie przyjecie powinno wygladac troszke inaczej niz wesele. czyli zapraszacie wszystkich na obiad, pozniej ciasto , tort kawka , herbatka no i jesli preferujecie to wódeczka. Magnetofon i płyty i tańczyc moga goscie nikt im nie zabroni. Mozecie nawet pierwszy taniec. Fajnie ze poszłas po rozum do głowy ja załuje ze tez nie poszłam bo zrobiłam duze wesele na 120osób kasy poszło od cholery i ogólnie sie nie opłacało. Ślub ma byc dla was a nie dla gosci.

przyjęcie weselne jak to wygląda??

03 sty 2013 - 18:48:43

dodziaa000
ja za to nie żałuję, choć na początku strasznie się wzbraniałam przed weselem i całym tym teatrem. Miałam małe wesele na 55osób, najpierw ceremonia (ślub cywilny w ogrodzie) potem obiad, toast, podziękowanie rodzicom - dosłownie parę zdań i daliśmy kwiatka, potem 1 taniec, po tańcu tort (nie o 12.00 jak zwykle to bywa) potem tańce, o 12 rzut bukietem tańce do rana :) Moim zdaniem to bardziej było przyjęcie, lub nawet impreza niż wesele :)

przyjęcie weselne jak to wygląda??

03 sty 2013 - 18:49:29

a ja uważam inaczej ... wesele (takie pierwsze) ma się raz w życiu więc nie powinno się niczego żałować . my właśnie wczoraj podliczyliśmy wszystko i wyszło nam bardzo mało jak na 200osób. ale to już zależy od Ciebie..

przyjęcie weselne jak to wygląda??

03 sty 2013 - 18:49:48

Oczywiście to jest kwestia indywidualna jak zorganizować takie przyjęcie, każdy będzie miał inną koncepcję. U mojej koleżanki był to obiad i ciacho, kawa, herbata itd, ok 20 był koniec, bo to było tylko przyjęcie a nie wesele. Nie mieli kamerzysty ani fotografa, z tymże oni i tak planują wesele i ślub kościelny w innym terminie, na razie był tylko cywilny, więc troszeczkę inna sytuacja.
Na Waszym miejscu też zrobiłabym tylko obiad, potem jakiś słodki poczęstunek, fotograf np tylko w kościele, ewentualnie sesja, ale na pewno wyjdzie dużo taniej niż pełny reportaż weselny.

przyjęcie weselne jak to wygląda??

03 sty 2013 - 18:51:25

Cytat
dodziaa000
mysle ze takie przyjecie powinno wygladac troszke inaczej niz wesele. czyli zapraszacie wszystkich na obiad, pozniej ciasto , tort kawka , herbatka no i jesli preferujecie to wódeczka. Magnetofon i płyty i tańczyc moga goscie nikt im nie zabroni. Mozecie nawet pierwszy taniec. Fajnie ze poszłas po rozum do głowy ja załuje ze tez nie poszłam bo zrobiłam duze wesele na 120osób kasy poszło od cholery i ogólnie sie nie opłacało. Ślub ma byc dla was a nie dla gosci.
w sumie to mój narzeczony zaproponował takie przyjęcie zamiast wesela, 2 lata temu nagle zmarł jego tata i jego mama do tej pory nie może się pozbierać i zaproponował właśnie takie skromniejsze przyjęcie zamiast wywalonego wesela, na początku dla mnie było to szok: jak to nie będzie wesela!! a film z wesela a oczepiny? ale stwierdziłam, że byłaby to szopka, jego mama jeszcze się nie pozbierała całkiem i długo się nie pozbiera a tu takie wygłupy i podziękowanie dla rodziców i ta piosenka, więcej było by płaczu (żal, wzruszenie) niż szczerej zabawy...

przyjęcie weselne jak to wygląda??

03 sty 2013 - 18:51:50

orbitka321
mogę z ciekawości zapyta ile wyszło? :)

przyjęcie weselne jak to wygląda??

03 sty 2013 - 18:54:36

Cytat
j_ulka
to wszystko zależy od ciebie, jak nie chcesz wydawać dużo pieniędzy to zrezygniuj z
- kamerzysty - po co ci?
- dj/ orkiestra - wystarczy laptop i playlista
- dekoratorka, sama możesz zrobić bukiety i dekoracje na stół
- prezenty dla gości - to już przesada i tak
- tort nie musi być 10 piętrowy tylko jednopiętrowy,

Podziękować rodzicom możesz zawsze, jeżeli nie chcesz robić "teatrzyka" podziękujcie po toaście albo w trakcie.

Wszystko zależy od ciebie! Przecież możesz zrobić co zechcesz :)

idealnie określone! popieram. to Wasz dzień..zaplanujcie go jak chcecie :)

przyjęcie weselne jak to wygląda??

03 sty 2013 - 18:55:54

Cytat
j_ulka
orbitka321
mogę z ciekawości zapyta ile wyszło? :)
pewnie;) a wyszło nam w zaokrągleniu 20 tysięcy na 200 osób ;) mogę nawet napisać ile co wynosi;)

przyjęcie weselne jak to wygląda??

03 sty 2013 - 18:56:38

Cytat
orbitka321
Cytat
j_ulka
orbitka321
mogę z ciekawości zapyta ile wyszło? :)
pewnie;) a wyszło nam w zaokrągleniu 20 tysięcy na 200 osób ;) mogę nawet napisać ile co wynosi;)

;ooo z alkoholem? ;o

przyjęcie weselne jak to wygląda??

03 sty 2013 - 18:58:58

o kurdę mi wyszło więcej na 55 osób :)

zweryfikowana
Posty: 450
Ostrzeżenia: 2/5

przyjęcie weselne jak to wygląda??

03 sty 2013 - 18:58:59

Cytat
orbitka321
Cytat
j_ulka
orbitka321
mogę z ciekawości zapyta ile wyszło? :)
pewnie;) a wyszło nam w zaokrągleniu 20 tysięcy na 200 osób ;) mogę nawet napisać ile co wynosi;)

Napisz, bo mała kwotka jak na 200 osób;)

przyjęcie weselne jak to wygląda??

03 sty 2013 - 18:59:17

bylam niedawno na takim przyjeciu weselnym, skromnie w restauracji, bylo chyba z 25 osob, sama najblizsza rodzina, przyjecie do 1 w nocy, podziekowania dla rodzicow byly, toasty tez, nawet troche tancow, ogolnie fajnie i za male pieniadze

przyjęcie weselne jak to wygląda??

03 sty 2013 - 18:59:18

Cytat
j_ulka
orbitka321
mogę z ciekawości zapyta ile wyszło? :)
pewnie cena przegroczyła magiczną kwotę 30 tysięcy:) totalna głupota:)

Mój znajomy szarpną się z żoneczką na takie wesele i do dziś je spłacają w banku bo im się nawet połowa nie zwróciła.

Ja miałam ślub cywilny. Obiad , tort, kawa w restauracji. Jak będę brać kościelny to będzie dokładnie tak samo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Komunia 2013