Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Coś wyjątkowego... Pomóżcie.

01 sty 2013 - 21:31:00

Cześć dziewczyny.

Widzę na tym forum, że macie różne oryginalne pomysły, a mi potrzeba jakiegoś zastrzyku pomysłowości, więc pomóżcie;)

Sprawa ma się tak: W maju(tak wiem, duzo czasu,ale prezentma być wyjątkowy, więc musze za wczasu coś wymyslić), idziemy z Moim na 50 urodziny jego mamy. Wiadomo, duża impreza, na sali, cała rodzina. Chcemy coś niezwykłego, wyjątkowego i osobistego.I tutaj pojawia się problem...
Ja wiem, że zaraz mi napiszecie, że jej nie znacie i że ciężko osobie nieznajomej prezent wymyślić, ale to ma być tylko pomysł.Prezent ma być oczywiście od Nas oboje. Tylko jego mama jest bardzo ciepła, czuła, wrażliwą osobą. Uwielbiam ją, dlatego pomysł na prezent przypadł na mnie, bo zwykle nie mam z tym problemów. W tym wypadku jest inaczej, bo moja teściowa jest bardzo cichą osobą, taka delikatną, i powiedziałabym, jak szara myszka. Kocha rodzine, pochodzi ze wsi, wiec opiekowanie się domem, rodziną, gotowanie, to jej pasja. W suemie nie ma zainteresowań. Zimą tv i seriale, latem działka i wypady do domu rodzinnego na wieś.Zwykle dosteje prezenty typu:żelazko, wiec teraz ma to być coś dla niej. Odpadają podstawowe rzeczy: biżuteria, bo nie nosi. Ciuchy, bo mało wychodzi i nie lubi jak ktoś jej to kupuje. Książki, płyty i perfumy też.. Ostatnio myślałam nawet o zafundowaniu jej wyjazdu to spa, ale jak delikatnie podpytałam, to widziałam, ze jakoś nie jest za tym za bardzo.. Widziecie dziewczyny mam klina, a czas ucieka. Pomocy;) Za każdy pomysł będę meeeega wdzięczna;*

Coś wyjątkowego... Pomóżcie.

01 sty 2013 - 21:35:00

Wycieczkę we dwoje do: Rzymu, Wadowic, Paryża, Petersburga, Wilna, Wenecji....

zweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 1/5

Coś wyjątkowego... Pomóżcie.

01 sty 2013 - 21:37:42

Cytat
alicja70
Wycieczkę we dwoje do: Rzymu, Wadowic, Paryża, Petersburga, Wilna, Wenecji....


jakas wycieczka nie zły pomysł.

teraz tyle jest tego. kazik, groupon

Coś wyjątkowego... Pomóżcie.

01 sty 2013 - 21:38:21

Też o tym pomyślałam,ale to raczej na rocznice, dla obojga teściów... Na urodziny nie wiem;)
Ale dziękuję ślicznie;)

Coś wyjątkowego... Pomóżcie.

01 sty 2013 - 21:38:49

Może kronika rodzinna, coś na wzór albumu, pięknie przygotowanego.
Zamów portret rodzinny u jakiegoś artysty. Stwórz drzewo genealogiczne.

Coś wyjątkowego... Pomóżcie.

01 sty 2013 - 21:42:55

Cytat
dzieciesyjonu
Może kronika rodzinna, coś na wzór albumu, pięknie przygotowanego.
Zamów portret rodzinny u jakiegoś artysty. Stwórz drzewo genealogiczne.

jej, ja już nawet myślałam o tym, żeby zamówić obraz, portret u malarza...
Tylko, że to sobie powieści na ścianie i bedzie podizwiać i...tyle.
Tak wiem, takie to bedzie głebokie i wzruszające, jednak jako dodatek,a nie jako głowny prezent;)

Coś wyjątkowego... Pomóżcie.

01 sty 2013 - 21:43:03

Jestem za albumem :) Powybierajcie po cichu jakieś zdjęcia, ładnie to opiszcie. Najfajniejsze są takie albumy, do których się wkleja zdjęcia, z postarzanymi kartami. Myślę, że mogłoby jej się coś takiego spodobać, no i to piękna pamiątka :)

Wycieczka to też świetny pomysł :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-01 21:44 przez kaaaami.

Coś wyjątkowego... Pomóżcie.

01 sty 2013 - 21:44:37

Może dobra ksiazka kucharska?:) albo jakis panel do masażu-nakłada się taki na fotel i masuje hmm bedzie mogla sie zrelaksowac po ciezkim dniu :)

Coś wyjątkowego... Pomóżcie.

01 sty 2013 - 21:47:36

Wycieczkę do Szczecina.

Coś wyjątkowego... Pomóżcie.

01 sty 2013 - 21:48:22

Cytat
marysiamd
Może dobra ksiazka kucharska?:) albo jakis panel do masażu-nakłada się taki na fotel i masuje hmm bedzie mogla sie zrelaksowac po ciezkim dniu :)

Świetne!!!! Na to nie wpadłam;) Panel do masażu- dzięki;) Gdzie takie coś dostać?;)

Coś wyjątkowego... Pomóżcie.

01 sty 2013 - 21:50:00

a może obraz wyszywany przez was? zajmuje to dużo czasu ale świetny prezent

Coś wyjątkowego... Pomóżcie.

01 sty 2013 - 21:51:15

Przyszło mi to do głowy, bo ostatnio z chłopakiem natknelismy się na takie fotele z masującymi nakładkami w Media Markt :D i testowalismy chyba nawet 20 minut-to takie przyjemneee :) niestety nie pamietam ceny

Coś wyjątkowego... Pomóżcie.

01 sty 2013 - 21:51:44

Ja zawsze mam problem z wyborem prezentu, więc nie bardzo Ci pomogę ale postaram się. Pomysł z kroniką dla tak rodzinnej osoby to super sprawa, może jakaś ramka na zdjęcie z grawerem, lub coś w tym stylu? Swoją drogą teściowa nie należy do najstarszych osób i jakiś fajny gadżet może by ją ucieszył? Moja mama skończyła już 50 lat i z tego co zauważyłam cieszą ją takie gadżety jak wielka zapalniczka i tym podobne ( bo jest palaczką). Może podpytaj jeszcze teścia?

Coś wyjątkowego... Pomóżcie.

01 sty 2013 - 21:54:58

Cytat
marysiamd
Przyszło mi to do głowy, bo ostatnio z chłopakiem natknelismy się na takie fotele z masującymi nakładkami w Media Markt :D i testowalismy chyba nawet 20 minut-to takie przyjemneee :) niestety nie pamietam ceny



Niezłe! Zobaczymy;) Dzięki Śliczne;)

Jeszcze jakieś pomysły?;)
Cytat
adriannaszczypkowska
Ja zawsze mam problem z wyborem prezentu, więc nie bardzo Ci pomogę ale postaram się. Pomysł z kroniką dla tak rodzinnej osoby to super sprawa, może jakaś ramka na zdjęcie z grawerem, lub coś w tym stylu? Swoją drogą teściowa nie należy do najstarszych osób i jakiś fajny gadżet może by ją ucieszył? Moja mama skończyła już 50 lat i z tego co zauważyłam cieszą ją takie gadżety jak wielka zapalniczka i tym podobne ( bo jest palaczką). Może podpytaj jeszcze teścia?

No właśnie pytałam;)
Szwagierka i cała rodzina mają podobny problem;)
Tylko, że jak ktoś już w ubiegłe lato próbował podpytać, to jak to taka typowa skromna osoba: tweirdzi, że nic nie potrzebuje i ze wystarczy jej rodzina w komplecie i miła atmosfera;) Ale no to wiadomo, chcemy coś poza tym, coś o zapamięta...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-01 21:58 przez Gosiek00.

Coś wyjątkowego... Pomóżcie.

01 sty 2013 - 21:57:37

Skoro lubi gotować, to może szybkowar - solidny i z dobrej firmy, najlepiej 6 l - by nie musiała za długo stać nad kuchnią (zupa, bigos, ziemniaki w parę minut a bigos 1/2 h):)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-01 21:59 przez pola55.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

koszt studniówki