Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przebierany sylwester... w co?

21 gru 2012 - 22:24:37

Cześć dziewczyny (i może chłopaki). Mam do was prośbę, czy mogły byście mi podpowiedzieć jakiś strój na sylwestra, w tym roku, pierwszy raz w życiu będzie to dla mnie impreza przebierana. Nie mam pomysłu na przebranie, nie chciała bym, żeby było jakieś bardzo wymyślne i skomplikowane, ale żeby było widać kim jestem. Jak macie jakieś zdjęcia to proszę o wklejanie, mogą być jakieś inspiracje.

przebierany sylwester... w co?

21 gru 2012 - 22:26:32

Był już chyba taki wątek.

przebierany sylwester... w co?

21 gru 2012 - 22:32:37

ja jeśli tylko bym szła na taką imprezę sylwestrową to przebrałabym się albo za smerfetkę albo za "prostytutkę" ;p zazdroszczę takiej imprezy ! ;)

przebierany sylwester... w co?

21 gru 2012 - 22:32:38

dla chłopaka: kowboj, policjant, ksiądz(chociaż to oklepane), pirat
dla ciebie: kot, czarowncia, policjantka, pielęgniarka, piratka, kowbojka

przebierany sylwester... w co?

21 gru 2012 - 22:33:25

szukam, ale nie mogę znaleźć nic ciekawego, a wątków jest parę, ale nie ma odpowiedzi
no myślałam też o hipisce lub o cygance, bo mam takie długie sukienki. Fajnie by było jak byście miły pomysły, by użyć rzeczy z szafy, no a niestety za policjantkę czy pirata.... po prostu w takich ubraniach nie chodzę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-21 22:39 przez ulcia414.

przebierany sylwester... w co?

21 gru 2012 - 22:38:00

google ma dużo pomysłów :)

przebierany sylwester... w co?

21 gru 2012 - 22:39:25

Jeszcze na dniu chłopaka byłam na imprezie tematycznej i wszystkie dziewczyny musiały się przebrać za policjantki.
Też szukałam tutaj rad ;)

Miałam wysokiego kucyka, czerwone usta, męską koszulę z krótkim rękawem błękitną luźno związaną na brzuchu, czarną mini, grafitowe pończochy, czarne szpile. Z jednej strony pończoch za koronkę miałam wsadzony zabawkowy pistolet, przy kiecce przypięte kajdanki i na koszuli odznakę (wydrukowaną, papierową).
Mój facet oszalał :)

zweryfikowana
Posty: 450
Ostrzeżenia: 2/5

przebierany sylwester... w co?

21 gru 2012 - 22:41:51

Kobieta kot jest seksi ;D

przebierany sylwester... w co?

21 gru 2012 - 22:50:39

Jeszcze nie miałam okazji być na takiej imprezie,ale przebrałabym się za diablicę,albo pielęgniarkę;))) zazdroszczę;)

przebierany sylwester... w co?

21 gru 2012 - 23:06:08

tak po namysłach, chyba przebiorę się za bardziej współczesną wersję czerwonego kapturka, ubiorę czarną spódnicę przewiąże białym fartuszkiem, do tego białą bluzkę, czarne rajstopy lub zakolanówki, i albo znajdę w sh jakieś ponczo czerwone lub coś w tym stylu, albo najlepiej uszyje sama kaptur z pelerynką :) Dzięki dziewczyny bo w sumie wasze podpowiedzi naprowadziły mnie na ten pomysł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-21 23:06 przez ulcia414.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kupić prezenty ?