Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

srebrna biżuteria

34 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla 9-latki

17 gru 2012 - 17:13:49

Witam Drogie Panie :)

Zbliżają się urodziny mojej małej Księżniczki (córki kuzyna) i najwyższa pora kupić jej prezent :)
Przy czym nie widuje jej za często i nie wiem co by to mogło być...

Co jest teraz "na czasie u 9-latek"?

Dodam, że to z jednej strony typowa dziewczynka, lubiąca księżniczki, piosenkarki i zwierzątka, ale z drugiej ma 'pazur', bo np. jeździ quadem :)

Dodam, że odpadają takie rzeczy jak telefon czy aparat, bo już je ma. Poza tym chce się zamknąć powiedzmy w 50zł.
Jestem ciotką-studentką.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-17 17:14 przez dorothee.

Prezent dla 9-latki

17 gru 2012 - 17:16:07

Ja swojemu siostrzeńcowi kupiłam matę do tańca. Zapłaciłam za nią jakieś 40 zł już z przesyłką.

Prezent dla 9-latki

17 gru 2012 - 17:18:36

Moje młode kuzynostwo w wieku 6,7,8 szaleje na punkcie wszystkiego co z "Monster High", a tego jest mnóstwo, od lalek, maskotek, puzzli, po pamiętniki i inne gadżety :)

Prezent dla 9-latki

17 gru 2012 - 17:20:33

Może jakieś ładne,srebrne kolczyki albo bransoletkę? Wyszła ostatnio nowa seria laleczek z akcesoriami Monster High. Mi się osobiście też podobają,a mam 20 lat :D i chyba są w przyzwoitych cenach,pooglądaj sobie w Internecie :)

Prezent dla 9-latki

17 gru 2012 - 17:21:33

Cytat
Pampalina
Ja swojemu siostrzeńcowi kupiłam matę do tańca. Zapłaciłam za nią jakieś 40 zł już z przesyłką.

a co takiego? :)
mam nadzieję, że nie wychodzę na zacofaną :D
Cytat
candyyyyx
Może jakieś ładne,srebrne kolczyki albo bransoletkę? Wyszła ostatnio nowa seria laleczek z akcesoriami Monster High. Mi się osobiście też podobają,a mam 20 lat :D i chyba są w przyzwoitych cenach,pooglądaj sobie w Internecie :)

no właśnie to odpada, bo na Pierwszą Komunię kupiłam jej zegarek i nie chcę być monotematyczna..
Cytat
rzabucha
Moje młode kuzynostwo w wieku 6,7,8 szaleje na punkcie wszystkiego co z "Monster High", a tego jest mnóstwo, od lalek, maskotek, puzzli, po pamiętniki i inne gadżety :)

A coś słyszałam o tym ostatnio, muszę się czy to lubi :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-17 17:22 przez dorothee.

Prezent dla 9-latki

17 gru 2012 - 17:22:59

Przypomniało mi się jeszcze takie cacko,reklamowali na Disney Channel. Pamiętnik,który otwiera się na głos właścicielki :)

Prezent dla 9-latki

17 gru 2012 - 17:23:09

Ja także polecam się zorientować w temacie Monster High, moja 11-letnia bratanica za tym szaleje;) Poza tym fajnie by było spędzić ten dzień z ciocią, np. basen albo kino i pizza?:) Może niech weźmie ze sobą przyjaciółkę i idźcie we trzy?

Prezent dla 9-latki

17 gru 2012 - 17:23:35

Cytat
rzabucha
Moje młode kuzynostwo w wieku 6,7,8 szaleje na punkcie wszystkiego co z "Monster High", a tego jest mnóstwo, od lalek, maskotek, puzzli, po pamiętniki i inne gadżety :)

Moja siostrzenica ma 8 lat też zażyczyła właśnie sobie taką lalke "Monster High"

Prezent dla 9-latki

17 gru 2012 - 17:26:16

Cytat
candyyyyx
Przypomniało mi się jeszcze takie cacko,reklamowali na Disney Channel. Pamiętnik,który otwiera się na głos właścicielki :)

Fajna sprawa, ale to dostała w tamtym roku od Chrzestnego :D
Cytat
BeAwesome
Ja także polecam się zorientować w temacie Monster High, moja 11-letnia bratanica za tym szaleje;) Poza tym fajnie by było spędzić ten dzień z ciocią, np. basen albo kino i pizza?:) Może niech weźmie ze sobą przyjaciółkę i idźcie we trzy?

Świetny pomysł, ale ma urodziny Wigilię...
Przed ja nie mam czasu, potem mnóstwo roboty świątecznej, a znowu w święta nie będę jej zabierała rodzinie.
Napisałam sms do jej mamy, zobaczymy czy jest fanką monster high :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-17 17:30 przez dorothee.

Prezent dla 9-latki

17 gru 2012 - 17:30:05

może takie coś ?

z rossmana ok 18 zł błyszczyki i kup jakąś lalke :)

http://www.rossnet.pl/GalleryImages/Photos2/02-11-12/thumb31_9166688.jpg

Prezent dla 9-latki

17 gru 2012 - 17:31:37

Cytat
basia150609
może takie coś ?

z rossmana ok 18 zł błyszczyki i kup jakąś lalke :)

http://www.rossnet.pl/GalleryImages/Photos2/02-11-12/thumb31_9166688.jpg

FE - NO - ME - NAL - NE :D

sama bym takie chciała :D

dzięki :))

Prezent dla 9-latki

17 gru 2012 - 17:33:39

Dziewczyny,a co to takiego ? ten kot ? :D

Prezent dla 9-latki

17 gru 2012 - 17:34:07

też mi się to spodobało :D ale pewnie dziwnie by wyglądalo jakbym to używała :P

Cytat
candyyyyx
Dziewczyny,a co to takiego ? ten kot ? :D

błyszczyki :) wejdz na stronę rossnet to się dowiesz szczegóły :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-17 17:35 przez basia150609.

Prezent dla 9-latki

17 gru 2012 - 17:40:52

Cytat
basia150609
też mi się to spodobało :D ale pewnie dziwnie by wyglądalo jakbym to używała :P
Cytat
candyyyyx
Dziewczyny,a co to takiego ? ten kot ? :D

błyszczyki :) wejdz na stronę rossnet to się dowiesz szczegóły :P

Teraz spojrzałam na ten rysuneczek na dole i zajarzyłam o co chodzi :D Fajne to :D

A ja teraz sobie właśnie oglądam zdjęcia pokrowcówna telefon. Niektóre są meeega słodkie :D Byłam też wczoraj w Sephorze albo Douglasie,dokładnie nie wiem w jakiej perfumerii i moje serce zdobył żel pod prysznic w opakowaniu Hello Kitty. Taki duży kociak :D

Prezent dla 9-latki

10 lis 2013 - 16:07:02

Witam,
nie chce powielać tematu i mam pytanie, co mogę dać pod choinkę (wiem, wiem, jeszcze trochę czasu jest) 8-latce? Wiem, że za książkami nie przepada. Nie wiem czy wypowiedzi z tego wątku z zeszłego roku są jeszcze aktualne? Może teraz dzieci czym innym się interesują?

I jeszcze jedno pytanie - czy np. można dać 8-latce zestaw dla dziewczyn żel pod prysznic i perfumy (takie dla dzieci)?? Czy to przesada?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Strój na przebieranego Sylwka