Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sylwester dla dzieci

17 gru 2012 - 15:20:04

Z przyjaciółmi organizujemy sylwestra. Będzie kilkanaście osób, w większości z małymi dziećmi (w wieku 5/7 lat)- myślimy nad atrakcjami dla maluchów, żeby się nie nudziły. Oczywiście dzieci będą miały osobny stolik z własnymi przekąskami i innym ciekawie wyglądającym jedzeniem. Wiem, że dzieci zapewne znajdą sobie same jakieś zajęcie i ciekawe zabawy, ale mimo wszytsko chcemy coś przygotować na wszelki wypadek, by nagkle dzieci nie zaczęły się nudzić :) Macie jakieś propozycje?

sylwester dla dzieci

17 gru 2012 - 15:23:57

Kiedyś robiłam grilla ze znajomymi i też było kilka maluchów. Rozstawiliśmy im plastikowe kręgle i minigolfa (produkcji mojej i mojego chłopaka ^^). Dzieciaki miały zajęcie na cały wieczór, urządzały sobie zawody.

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

sylwester dla dzieci

19 gru 2012 - 11:43:56

może jakaś mata do tańczenia?

sylwester dla dzieci

19 gru 2012 - 18:47:38

Cytat
gofer_z_gofrem
może jakaś mata do tańczenia?

mata do tańczenia zawsze spoko.

sylwester dla dzieci

21 gru 2012 - 21:31:40

Jeśli masz dziecko, to ono ma na pewno masę zabawek, którymi zainteresują się rówieśnicy
możesz włączyć muzykę i dzieciaki będą tańczyć i wariować - na pewno tak spędzą większość wieczoru ;)
gry planszowe i karty też mogą się przydać
w ostateczności można puścić im jakiś film - bajkę dla dzieci

sylwester dla dzieci

21 gru 2012 - 23:06:43

muzyka, gry planszoe, mozecie im kupic banki mydlane ( zawsze zajecie na dluuugi czas tylko np plamy na dywanie lub na podlodze sa ) jesli to dziewczynki to np kupcie im kosmetyki dla dzieci i niech sie maluja ,pzrebieraja. a najlepsze i tak beda 3-4 koce i kilka krzesel zeby zbudowac BAZĘ:D

sylwester dla dzieci

23 gru 2012 - 17:25:09

oj to tak samo jak umnie.
Umni dzieciaczki 7 i 8 latkowie.
Tylko,że nasze maluchy godziny nocne to śpią bo to takie śpicohy są :)
Ale tak,mamy film-bajka na laptopie bo w pokoju dziecinnym brak telewizora,do tego eurobiznes bo to kochają,one lubią same się bawić,rodzice im przeszkadzają.Ot nic na to nie poradzimy.
Muzyka,bo kuzynka mojego syna chodzi na tańce hip hop więc pokaz będzie przed północą-ma 7 lat a taniec w jej wykonaniu(poważnie mówię)jest kompletnie superowy:)
O i bym zapomniała oczywiście zabawa w dom.Biurko służy jako dom,na to prześcieradła,krzesła,koce poduszki.
No i oczywiscie szampan PICOLO ,mój synek to na to najbardziej czeka-kiedy wypije szampana!
Kolorowe kanapeczki,chipsy,paluszki,cola,soki
A my rodzice w dom się nie pobawimy :(

sylwester dla dzieci

30 gru 2012 - 11:25:42

gra twister załatwi sprawę :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla 9-latki