Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chrzestna - co chłopcu na chrzest?

22 gru 2012 - 13:26:31

to zależy od tego, czy się uczysz czy pracujesz ;)
Ja zostałam chrzestną, gdy miałam 18 lat i podarowałam w prezencie oryginalne adidaski.
Pięniądze dali moje rodzice, ale chrześniakowi daje się około 500 zł.
Pogadaj z rodzicami dziecka, możesz potrzebują jakieś krzesełko, bujane siedzisko, wózek, huśtawkę itp.
Jeśli chodzi o takie prezenty symboliczne to daje się łańcuszek, srebrą łyżeczkę z wygrawerownym imieniem, jakąs taką białą chustkę z haftem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-22 13:27 przez duchess93.

Chrzestna - co chłopcu na chrzest?

22 gru 2012 - 13:44:38

Chrzest jest ceremonią religijną, o wymiarze duchowym. A nie festiwalem próżności, sypanie kasą i wypasionymi prezentami. Dlatego uważam, że to nie prezenty powinny odgrywać główną rolę w tym wydarzeniu! Chyba, że są atrybutami religijnymi i nawiązują do powagi tego wydarzenia.

Chrzestna - co chłopcu na chrzest?

06 sty 2014 - 14:32:40

pieniadze to nie present dla dziecka a dla rodzicow :) a tak wogole chrzesni maja kupic wozek przesada nie sadzicie :)

Chrzestna - co chłopcu na chrzest?

06 sty 2014 - 14:38:44

ja dałam kase, biblie dla dzieci- do szkoły na lekcje religii sie przyda, kartke z życzeniami i lalkę śpiewającą ;) to dziewczynce oczywiście
a z przydatnych rzeczy dla małego dziecka, to: chodzik, krzesełko do karmienia, bujaczek, karuzela nad łózeczko, mata edukacyjna, pościel w jakieś kreskówki,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-06 14:40 przez atomowa.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Chrzestna - co chłopcu na chrzest?

13 lip 2021 - 12:27:15

Co warto jest podarować będąc chrzestną?

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Chrzestna - co chłopcu na chrzest?

13 lip 2021 - 14:20:03

Nie wiem czy Ci się spodoba ale jest świetna seria książek dotyczących wiary ale napisanych pod dzieci! Z calego serca polecam - seria Pampiludki - może brzmi dziwnie ale świetne książki np. Pampiludki i Krolestwo Niebieskie - całą książka jest o modlitwie Ojcze Nasz - każdy werset ma swoje opowiadanie.

Jeśli chcesz jednak aby było to coś związanego z wiarą, polecam zerknać sobie na ofertę Merito hurt, jest to spory sklep z dewocjonaliami. Znajdziesz tam eleganckie medaliki oraz różańce.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kupić prezenty ?