Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 08:52:33

zapytaj czy kupil juz nowa torbe, wejdz do pokoju i powiedZ " o nowa torba"

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 08:55:24

Wiesz co może nie zniszczona, bo on jest taki, że bardzo dba o rzeczy. Ale nie była jakąś powalająca. Zwyczajna granatowo-niebieska, nie żadna firmowa.
Ale jeśli nie torba to cholera co wymyślić? :/ Kompletnie nie mam innego pomysłu :/ Chłopak ma 22 lata. Ale ogólnie ma wszystko czego mógłby potrzebować, ostatnio sam sobie portfel kupił, więc odpada. Pasek mi się wydaje troche oklepany. Cholera no pomysłów brak :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-17 08:56 przez little_angel.

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 09:02:23

Przeciez jak bedzię miał dwie to świat sie nie zawali. My babki mamy tone torebek na zmianę, facetowi też się przyda jedna na zmiane- chociażby w razie wypadku gdyby tamta sie rozwaliła :D

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 09:03:59

Jak widzialas fajna naprawde torbe to bym kupila ;) tym bardziej ze jest mu widac przydatna ;)

ja mialam ten sam problem z prezentem moj chlopak wszystko ma co potrzebuje i jedynie co mi wpadlo do glowy to zeby kupic do pokrowce na siedzenia jakies wyczesane do auta :D tez fajny prezent :P

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 09:09:51

chyba jesteś bardzo nerwowa,
ale do rzeczy ja mam kilka pomysłów
- kufel do piwa mrożony,
- pilot do telewizora w kształcie piłki nożnej ( 2 w 1 )
ja dla swojego kupiłam kalkulator casio ( 299 zł ) i czapkę z adidasa ( 69 zł ) kalkulator miałam upatrzony inny, ale w ostatniej chwili wzięłam inny.
- zestaw fajerwerków
- whyski/brendy/coś innego
- książka
- komiks
- hantle

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 09:11:36

Może nie nerwowa ale dosyć się przejmuje, a zostało mi już niewiele czasu. To właściwie pierwszy prezent, więc chciałabym się postarać.

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 09:12:07

Ale problem...kup mu jakis fajny ciuch.

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 09:19:36

A jak nie trafie w gust albo z rozmiarem? To nie takie proste. Ciuchy są dość ryzykowne

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 09:30:03

Cytat
little_angel
Wiesz co może nie zniszczona, bo on jest taki, że bardzo dba o rzeczy. Ale nie była jakąś powalająca. Zwyczajna granatowo-niebieska, nie żadna firmowa.

Haha. Jakie to ważne czy firmowa czy nie ??
A skąd wiesz ,że nie firmowa?? Bo nie ma ogromnego napisu "ADIDAS"??
Ech..brak mi słów na takie proste myślenie.

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 09:38:47

Cytat
anbata
chyba jesteś bardzo nerwowa,
ale do rzeczy ja mam kilka pomysłów
- kufel do piwa mrożony,
- pilot do telewizora w kształcie piłki nożnej ( 2 w 1 )
ja dla swojego kupiłam kalkulator casio ( 299 zł ) i czapkę z adidasa ( 69 zł ) kalkulator miałam upatrzony inny, ale w ostatniej chwili wzięłam inny.
- zestaw fajerwerków
- whyski/brendy/coś innego
- książka
- komiks
- hantle

Yyy ona nerwowa? Przecież normalnie pyta. A te Twoje przykłady prezentów moim zdaniem beznadziejne.

Może kup mu tą torbę, nawet jak będzie miał 2 na zmianę to nic się nie stanie ;P

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 09:42:50

a nie możesz poprostu go zaptać ?

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 10:00:41

zapytaj, może chciałby coś dostać ;) jak odpowie "nic", to kup tą torbę, bo ona na pewno mu się przyda
Ja mojemu chłopakowi kupiłam do tej pory:
- płyty
- szalik, czapkę
- koszulkę(może ty kupo swojemu chłopakowi jakąś oryginalną koszulkę skoro chodzi na siłownie), w Housie też są fajne niebieski koszulki Supermana zapakowane w metalową puszkę lub kartonowe pudełko ;)
- bokserki
- słuchawki
- perfumy
- książkę
- misia też raz dostał, ale to na przeprosiny i widać, że do dziś jest z niego zadowolony ;)
- ramkę z naszym zdjęciem, ale ją podarowałam na walentynki

Cytat
Zywieczdroj
Cytat
little_angel
Wiesz co może nie zniszczona, bo on jest taki, że bardzo dba o rzeczy. Ale nie była jakąś powalająca. Zwyczajna granatowo-niebieska, nie żadna firmowa.

Haha. Jakie to ważne czy firmowa czy nie ??
A skąd wiesz ,że nie firmowa?? Bo nie ma ogromnego napisu "ADIDAS"??
Ech..brak mi słów na takie proste myślenie.


Zywieczdroj, a widziałaś kiedyś jakąkolwiek oryginalną torbę bez widocznego loga albo nazwy firmy??



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-17 10:04 przez duchess93.

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 10:15:47

Ja podrzucam pomysł dla taty albo chłopaka, którego pasją są motory, auta czy inne - ja tacie zamówiłam prenumeratę jego ulubionego magazynu motoryzacyjnego, koszt ok. 70 zł, a na pewno się ucieszy bardziej, niż ze swetra :)

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 10:16:11

ja w tym roku swojemu M kupiłam jego wymarzona wędkę robinsona ;/ :DDD Chyba się M popłacze ze szczescia jak ja zobaczy pod choinką :))

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 12:35:30

Dziewczyny,
macie już kupione prezenty dla swoich najbliższych?
Ja niestety tylko część ;/
Obiecałąma sobie, że w tym roku kupię wszystko wczesniej i nie będę latała po sklapach w ostatnim tygodniu przed świętami. Oczywiście nie wyszło jak zwykle. Co roku ta sama histria.
Latam w ostatniej chwilii i szukam co kupić?


A Wy co kupiłyście w tym roku?
Ja na razie mam prezent dla chrześniaka- czapka uszatka , taka miśkowa z H&M
Tacie- koszula w kratę
Teściowi- sweterek

Tyle....

Zostaje mi:
moja 2 letnia córeczka
mąż
mama
teściowa
siostra
brat
2 szwagry w tym jeden 12 letni i z nim mam największy problem :)
2 szwagierki


Mam nadzieję że zdąże do 24 grudnia :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-17 12:37 przez j_na.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brak pomysłów