Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent na święta ZBIORCZY

14 gru 2012 - 14:32:49

W oczach się świrgoli już od tych "prezentowych" wątków luudzie litości.

Prezent może być :)

Prezent na święta ZBIORCZY

14 gru 2012 - 14:33:45

Cytat
nathaira
Fajne klucze, ile dałaś? :)

254,00 zł

są z COVALA, bardzo porządne :):):)[/quote]

Może się skuszę bo szukałam czegoś dla siebie w rozsądnej cenie :)
w każdym razie prezenty fajne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-14 14:36 przez nathaira.

zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na święta ZBIORCZY

14 gru 2012 - 14:36:55

gre na x boxa, bokserki, skarpetki, t shirt i bluzę z tym, że to na święta i urodziny bo ma 22.12:)

Prezent na święta ZBIORCZY

14 gru 2012 - 14:37:03

o! zestaw kluczy :D

Prezent na święta ZBIORCZY

14 gru 2012 - 14:38:29

Ja swojemu kupiłam litrowego jacka danielsa:)

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent na święta ZBIORCZY

14 gru 2012 - 14:41:08

fajny prezent:) na pewno sie ucieszy :) a ja kupilam swojemu olejki do masazu twarzy bo bardzo to lubi hehe ;D

Prezent na święta ZBIORCZY

14 gru 2012 - 14:42:09

portfel skórzany wittchen i mysz ferrari :D

Prezent na święta ZBIORCZY

14 gru 2012 - 14:43:41

Cytat
samm93
portfel skórzany wittchen i mysz ferrari :D

Gdzie kupiłaś portfel i ile dałaś?
Kolejnym prezentem, przy najbliższej okazji dla mojego będzie właśnie portfel.
Miał być na święta, ale kompletnie nie wiedziałam który wybrać...

Prezent na święta ZBIORCZY

14 gru 2012 - 21:58:58

Poszukuję prezentu dla mojego mężczyzny, słucha hip-hopu i lubi czytać. chciałam mu kupić książkę: "Paktofonika Przewodnik Krytyki Politycznej" Lubi ten zespół od dawna, jeszcze zanim zaczęli kręcić ten film. Książkę "Jesteś Bogiem" ma i przeczytał kilka razy. Problem polega na tym, że książka ta kosztowała ok. 25-30 zł i nie mogę jej już w tej cenie znaleźć, wszędzie niedostępna, na allegro jest kilka, jednak cena jest bardzo zawyżona :(
Proszę pomóżcie mi szukać, doradźcie gdzie mogłabym znaleźć.
Może któraś z Was ma ją w bardzo dobrym stanie?

Prezent na święta ZBIORCZY

14 gru 2012 - 22:05:36

Cytat
Nat_193
Poszukuję prezentu dla mojego mężczyzny, słucha hip-hopu i lubi czytać. chciałam mu kupić książkę: "Paktofonika Przewodnik Krytyki Politycznej" Lubi ten zespół od dawna, jeszcze zanim zaczęli kręcić ten film. Książkę "Jesteś Bogiem" ma i przeczytał kilka razy. Problem polega na tym, że książka ta kosztowała ok. 25-30 zł i nie mogę jej już w tej cenie znaleźć, wszędzie niedostępna, na allegro jest kilka, jednak cena jest bardzo zawyżona :(
Proszę pomóżcie mi szukać, doradźcie gdzie mogłabym znaleźć.
Może któraś z Was ma ją w bardzo dobrym stanie?

Zajrzyj na halę Auchan, bo w Białymstoku je tam ostatnio widziałam ;)

Prezent na święta ZBIORCZY

14 gru 2012 - 22:09:18

O wielkie dzięki! w Białymstoku jestem prawie codziennie :D Pamiętasz może w jakich cenach?

zweryfikowana
Posty: 686
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na święta ZBIORCZY

14 gru 2012 - 22:28:02

Ja w tym roku wcześniej zaczęłam zbierać na prezenty świąteczne i udało mi się sporo na chomikować więc mogę poszaleć :)
chłopak-klucz udarowy elektryczny i lampa ledowa(miłośnik motoryzacji)
Te prezenty na spółkę;p:
mama-deska do prasowania i body he
tata-lampa solux i sweter
brat-jeszcze nie wiemy ;p

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 13:22:48

Cytat
Nat_193
Poszukuję prezentu dla mojego mężczyzny, słucha hip-hopu i lubi czytać. chciałam mu kupić książkę: "Paktofonika Przewodnik Krytyki Politycznej" Lubi ten zespół od dawna, jeszcze zanim zaczęli kręcić ten film. Książkę "Jesteś Bogiem" ma i przeczytał kilka razy. Problem polega na tym, że książka ta kosztowała ok. 25-30 zł i nie mogę jej już w tej cenie znaleźć, wszędzie niedostępna, na allegro jest kilka, jednak cena jest bardzo zawyżona :(
Proszę pomóżcie mi szukać, doradźcie gdzie mogłabym znaleźć.
Może któraś z Was ma ją w bardzo dobrym stanie?

kurcze mam ten sam problem może kto wie gdzie mogę ją dostać w Poznaniu lub Bydgoszczy??

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 08:49:41

Spotykam się z chłopakiem od września no i zbliżają się święta i oczywiście wypada przygotować jakiś prezent. I sytuacja wyglada tak, że kompletnie nie miałam pomysłu i osttanio wkońcu wpadłam na jeden. Przypomniało mi się, że któregoś dnia mówił, że popsuła mu się torba sportowa, którą bierze na siłownie, czy łyżwy i przez to musiał jakąś starą brać. I pomysłałam, że to będzie świetny prezent. Już zdąrzyłam się porozglądać i wypatrzyć ładną z adidasa. Zastanawiałam się jeszcze nad rozmiarem więc pomyślałam, że zobacze jaką ma teraz i byłam u niego w sobotę i patrze i miał inną niż jak ostatnio mówił, że jego się popsuła. I nie wiem, czy naprawił tamtą, czy jeszcze jakąś inną w domu znalazł (raczej nie kupił nowej bo nic nie mówił). I teraz już kompletnie nie wiem, czy mimo wszystko kupić mu tą torbę, czy myśleć nad czymś innym. Jeśli tak to w takim razie o czym? Cholera nie mam pomysłu :(

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 08:52:32

a ładna ta torba, którą ma w domu? czy raczej już zniszczona? jak podniszczona to kup nową, a jak nie to wymyśl coś innego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obrączki po teściach