Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent na święta ZBIORCZY

10 sty 2021 - 22:13:13

Aha, super, wielki dzięki za link! Widzę, że mają super rzeczy - te albumy "Opowiedz mi Babciu" i "Opowiedz mi Dziadku" też mi się podobają :)

Prezent na święta ZBIORCZY

12 sty 2021 - 12:23:12

Cytat
Klarkaaa
Aha, super, wielki dzięki za link! Widzę, że mają super rzeczy - te albumy "Opowiedz mi Babciu" i "Opowiedz mi Dziadku" też mi się podobają :)

Ja kupiłam u nich wersję najbardziej ogólną "Drzewo rodowe naszej rodziny" i jestem na etapie uzupełniania. Sporo pracy przede mną, ale radości mam mega dużo bo już jestem po dwóch spotkaniach z babcią, które ja bardzo cieszą a sporo jeszcze przed nami;-) Świetny produkt do dalszej pracy własnej!

Prezent na święta ZBIORCZY

19 sty 2021 - 18:04:35

Cytat
ZosiaBo

Ja kupiłam u nich wersję najbardziej ogólną "Drzewo rodowe naszej rodziny" i jestem na etapie uzupełniania. Sporo pracy przede mną, ale radości mam mega dużo bo już jestem po dwóch spotkaniach z babcią, które ja bardzo cieszą a sporo jeszcze przed nami;-) Świetny produkt do dalszej pracy własnej!

Świetny pomysł... chyba kupię ten album dla siebie, bo długo szukałam przystępnej formy drzewa genealogicznego i to jest to;-) Dotarłam już do 5 pokolenia wstecz i mam ochotę na więcej;-)

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent na święta ZBIORCZY

26 kwi 2021 - 11:40:07

Jeśli chodzi o zbiorcze prezenty do domu, to zdecydowanie polecam coś do domu. Będą mogli korzystać z tego wszyscy domownicy. Cała rodzina. Ja zazwyczaj wybieram coś z JYSK. Swoją drogą mają tam bardzo dobre warunki pracy i świetne pensje. Jest o tym mowa w zarobki i rozwój zawodowy. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Jest to lektura warta uwagi, warto ją przeczytać, lub choćby rzucić okiem.

Prezent na święta ZBIORCZY

20 sie 2021 - 11:46:46

Na święta cudownym prezentem dla kobiety będzie biżuteria :) https://esclusiva.pl/

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2021 - 09:35:34

Jeśli chodzi o moje tegoroczne pomysły na prezenty to postawiłam na coś mniej oklepanego. W końcu ileż można kupować skarpety, rękawiczki, kosmetyki itd… to wszystko już było. Z drugiej strony wiedziałam, że moja mama najbardziej ucieszy się z praktycznego podarunku. W ten sposób połączyłam coś praktycznego z czymś pięknym i dodatkowo takim, którego sama moja mama by sobie nie kupiła. Korzystając z tych porad: https://eyeminge.com/oprawki-do-okularow-idealny-prezent-swiateczny-dla-mamy-dziewczyny-siostry/ kupiłam jej eleganckie okulary :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Catering weselny w Krakowie