Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na święta ZBIORCZY

19 wrz 2016 - 11:16:38

Dobry temat :) Już powoli trzeba się szykować do zakupów na święta. Ja wyznaję zasadę, że unikam nietrafionych pomysłów, dlatego np. dla mamy daje bon do sklepu z jej ulubionymi ciuchami, bielizną czy bon na zabiegi. Podobnie dla taty. W tym roku mam szalony pomysł żeby zrobić koszulki dla całej rodzinki z jakimś śmiesznym wzorem ;D w sam raz na wspólne wyjazdy. Na przykład coś takiego :D

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 8/5

Prezent na święta ZBIORCZY

28 gru 2016 - 13:31:59

Hej, i jak wasze prezenty świąteczne? CO dostałyście i co kupiłyście? Ja części rodziny sprezentowałam książki, bo prawie wszyscy jesteśmy molami książkowymi :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-04 21:37 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Prezent na święta ZBIORCZY

12 gru 2017 - 08:47:22

Fajny pomysł z tą koszulką. Jednak chciałabym zaznaczyć,że są strony, na których mozńa zamowić gotowe już wzory koszulek jeśli nie wiecie na co się konretnie zdecydować :)
Fajna opcja bo nie wiem jak Wy ale sama nie mam jakichś super zdolnosci plastycznych...

Prezent na święta ZBIORCZY

12 gru 2017 - 09:39:53

U mnie w tym roku królują vouchery- głównie na sesje fotograficzne, znalazlam ofertę cudownej fotogrsfki i sama rozważam zakup dla siebie :D

Prezent na święta ZBIORCZY

25 lis 2019 - 22:27:24

I znowu szukanie prezentów... jak zwykle nie mam pojęcia co kupić, siostrze myślałam żeby może jakieś lakiery hybrydowe zabrać, mamie może kremy?

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na święta ZBIORCZY

29 lis 2019 - 22:37:00

Cytat
jusiawarda
I znowu szukanie prezentów... jak zwykle nie mam pojęcia co kupić, siostrze myślałam żeby może jakieś lakiery hybrydowe zabrać, mamie może kremy?

Na stronie Semilac masz różne zestawy prezentowe, może tam znajdziesz coś na święta :)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Prezent na święta ZBIORCZY

06 lis 2020 - 09:04:10

Nienawidzę dostawać prezentów, ale z dawaniem nie mam problemu.
Staram się, żeby zawsze było to coś praktycznego, do zużycia.
Dla najbliższych wolę zrobić, np. kolację czy upiec ciasto.
Może nie jest to nic super wyjątkowego, ale dla mnie poświęcony czas i włożone serduszko ma większą wartość niż kolejny wazon czy inna pierdoła za stówę.
http://www.otoboleslawiec.pl/news.php?id=115351
W tym roku chciałabym podarować tylko swojemu facetowi coś nietypowego. Zastanawiam się nad lotem w tunelu aerodynamicznym. Może ktoś latał?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-27 12:17 przez marcy23.

Prezent na święta ZBIORCZY

06 lis 2020 - 13:34:39

W ubiegłym roku poszłam na latwizmę i w ostatniej chwili kupiłam wszystkim zestawy kosmetyków na notino, ale w tym roku chcę zrobić prezenty własnoręcznie :D :D :D Jakieś swieczki, mydełka, pilingi domowej roboty - wszystko z naturalnych składników :) próbował ktoś ?

Prezent na święta ZBIORCZY

27 lis 2020 - 15:28:38

Dziadkom w tym roku planuję zorganizować wieczór -niespodziankę z wnukami pełen wspomnień. Zdjęcia, gra wspomnień i jeszcze kilka innych propozycji ...

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Prezent na święta ZBIORCZY

07 gru 2020 - 12:27:00

Tak mnie naszło na refleksje, jak to teraz jest nam dobrze. Dawniej święta były wielka uroczystością, bo jadło się coś odświętnego właśnie, prezenty kupowało się z radością dla bliskich, bo wiadomo było, ze niemal każda rzecz się przyda, gdy na polkach pusto. Teraz mamy wszystkiego nadmiar, a dawanie prezentow stało się wielkim problemem. Mam to samo. Mam teściów, których stać na wszystko i nie potrzebują niczego, mam partnera, który sam nie wie, czego chce, ale wiem, ze jakiś prezent niespodziankę chce. Czasem kupuje prezenty na pół roku przed, jeśli trafi mi się coś, co uznam, ze obdarowanej osobie się spodoba. W tym roku tak nie było. Teść dostanie jego ulubione perfumy, bo mimo ze go stać, to nie ma czasu zahaczyć o perfumerie i ich sobie kupić, a teściowa dostanie kwiatka - zobaczyła u mnie jednego i bardzo jej się spodobał. Największy problem mam z partnerem, który dostał trzy miesiące temu nowy telefon i jeszcze go nie rozpakował, bo ciagle jest zajety. Zrezygnowana rzuciłam do koleżanki, ze on to tylko praca, piwo i sen. I nagle oświecenie! Piwo! Skoro lubi, to dlaczego by mu nie kupić właśnie piwa. Najpierw miałam mu kupić skrzynke jego ulubionego, a potem znalazłam sklep z masa różnych piw i właśnie kupie mu dwie skrzynki, każde piwo inne. Niech posmakuje coś innego i niech się prawdziwie ucieszy. A mnie przynajmniej nie dobije kolejna durnostojka, która trzeba gdzieś trzymać. Skrzynki i butelki mi skaucjuja. Jak tylko wypije, zwrócę i problem z głowy. Cieszę się z tego pomysłu jak dziecko.
Przy czym nadmienię, ze mój partner nie jest alkoholikiem. Po ciężkich dniach w pracy raz na tydzień wypije ze trzy butelki piwa. Osobie z problemem alkoholowym w życiu bym nie podarowała takiego prezentu.
Polecam promocje w 4home https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/4home

W sklepie obecnie są spore zniżki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-01-05 08:37 przez nataliii23.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent na święta ZBIORCZY

07 gru 2020 - 12:32:46

Polecam upiec ciasteczka, zapakowac w szary papier i przewiazac sznurkiem. Dobrym pomysłem jest też zrobienie własnoręcznie kartek, czy ozdób świątecznych. Jesli zalezy ci na bardziej wyszukanym prezencie, to moze wykupienie dostepu do jakiejs plafrormy typu netflix, hbo, spotify, legimi.

Niezłe promocje na również platforma IBUK. Można na niej kupic ebooki indywidualnie. Ale również maja opcję abonamentu :) Cos dla osoby, która dużo czyta. Zerknij sobie https://www.ibuk.pl/eksiazki.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-14 10:07 przez jumkaa.

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2020 - 19:09:42

Haha, coroczny problem ;) Ja już mam pomysły, ale jeszcze nie kupiłam, będę zamawiać w weekend - powinno dojść na czas. Ale nad jedną rzeczą się waham - znalazłam fajna stronkę z prezentami dla dziadków i ponieważ w styczniu jest Dzień Babci i Dziadka, to zastanawiam się co dać na święta, a co zostawić na styczeń. Myślę o albumach na zdjęcia z przeszłości dziadków i o grze planszowej, która też dotyczy wspomnień z przeszłości... co myślicie, co bardziej pasuje na którą okazję?

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2020 - 11:37:07

Masz już jakieś konkretne albumy na myśli? Możesz podesłać linki? I jaka to dokładnie gra? Kojarzy mi się "Pan tu nie stał" - czy to to? Bo tak to ciężko stwierdzić...

Prezent na święta ZBIORCZY

18 gru 2020 - 09:32:33

Cytat
Bejbe2020
Haha, coroczny problem ;) Ja już mam pomysły, ale jeszcze nie kupiłam, będę zamawiać w weekend - powinno dojść na czas. Ale nad jedną rzeczą się waham - znalazłam fajna stronkę z prezentami dla dziadków i ponieważ w styczniu jest Dzień Babci i Dziadka, to zastanawiam się co dać na święta, a co zostawić na styczeń. Myślę o albumach na zdjęcia z przeszłości dziadków i o grze planszowej, która też dotyczy wspomnień z przeszłości... co myślicie, co bardziej pasuje na którą okazję?

Grę kupiłabym na Święta- będziecie mieć okazję zagrać z rodziną i miło spędzić czas razem. A te albumy, jeżeli jest wersja dla dziadka i dla babci odpowiednio kupiłabym na Dzień Babci/ Dziadka.

Prezent na święta ZBIORCZY

18 gru 2020 - 14:14:06

Cytat
Klarkaaa
Masz już jakieś konkretne albumy na myśli? Możesz podesłać linki? I jaka to dokładnie gra? Kojarzy mi się "Pan tu nie stał" - czy to to? Bo tak to ciężko stwierdzić...

Miałam na myśli grę " Jak to wtedy było" https://moidziadkowie.pl/produkty/64-nowa-gra-jak-to-wtedy-bylo.html
wiem, że na rynku jest dostępnych kilka pozcycji, ta ma bardzo dobre opienie. Na tej stronie można zamówić też albumy dla dziadków, o których wspominałam w poście. Na pewno coś wybierzesz ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dzień chłopaka