Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent na święta ZBIORCZY

27 lis 2014 - 10:05:51

może jakiś wspólny wyjazd? jak myślisz o masażu to idealny będzie weekend w spa :) w spa nad wodospadem masz takie pakiety romantyczny wyjazd dla dwojga ;) i jakiś masażyk winko, piekna okolica ;) będzie zachwycony :)

Prezent na święta ZBIORCZY

02 gru 2014 - 14:14:07

mój facet w tym roku dostanie bluzę jaką kiedyś przypadkiem wyczaił gdzieś na necie i mu się podobała. Długo jej szukałam, ale znalazłam - bluza z nadrukiem "Mąż idealny" :D

Prezent na święta ZBIORCZY

02 gru 2014 - 21:28:51

Hej dziewczyny, a czy któraś z Was dawała kiedyś komuś na prezent Gwiazdę Betlejemską? To dobry pomysł?

Prezent na święta ZBIORCZY

03 gru 2014 - 11:53:30

ja jestem za praktycznymi prezentami, a na co komu taka gwiazda betlejemska?!

Prezent na święta ZBIORCZY

03 gru 2014 - 12:16:09

Ja również stawiam na praktyczne prezenty . Dlatego mojemu mężczyźnie kupiłam na święta Portfel skórzany oraz bluzę . :) .

Prezent na święta ZBIORCZY

03 gru 2014 - 17:39:22

Cytat
aga_roxi4
ja jestem za praktycznymi prezentami, a na co komu taka gwiazda betlejemska?!

O gwieździe betlejemskiej myślałam bardziej jako o dodatku do prezentu dla mamy...mi ta roślina się totalnie ze świętami i zimą kojarzy, dlatego chciałam podpytać ;)

Prezent na święta ZBIORCZY

03 gru 2014 - 17:49:45

Cytat
nowakasko
Cytat
aga_roxi4
ja jestem za praktycznymi prezentami, a na co komu taka gwiazda betlejemska?!

O gwieździe betlejemskiej myślałam bardziej jako o dodatku do prezentu dla mamy...mi ta roślina się totalnie ze świętami i zimą kojarzy, dlatego chciałam podpytać ;)

oczywiście, że może być, np. moja mama uwielbia kwiaty i na pewno ucieszyłaby się z takiej pokaźnej gwiazdy:))

Prezent na święta ZBIORCZY

08 gru 2014 - 14:32:22

Myślicie, że dla fana rowerów dobrym prezentem będzie zestaw narzędzi rowerowych? Nie mam pojęcia, co kupić facetowi :(

Prezent na święta ZBIORCZY

08 gru 2014 - 14:52:20

Cytat
krukolak
Myślicie, że dla fana rowerów dobrym prezentem będzie zestaw narzędzi rowerowych? Nie mam pojęcia, co kupić facetowi :(

tak, to dobry prezent, tylko kup porządne narzędzia, żeby posłużyły jakiś czas, a nie rozleciały się po pierwszym uzyciu. Odzież na rower, taka typowa sportowa to też dobry pomysł. Sporoo jeżdżę rowerem i za dodatkowe lampki, albo getry bym się nie pogniewała;)

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent na święta ZBIORCZY

26 mar 2015 - 17:18:23

My stawiamy na praktyczne prezenty, ja dodatkowo lubię jak są eleganckie. Na najbliższą okazję chcę kupić facetowi taki zestaw http://www.wapershop.pl/pl/p/JOYETECH-e-GO-CC-White/1402#.VRQwaeH0fE4 Po cichu liczę że ograniczy palenie aż w efekcie rzuci całkiem. Mam nadzieję że się ucieszy.

Prezent na święta ZBIORCZY

22 kwi 2015 - 10:23:06

Ja ostatnio kupiłam mojemu lubemu zegar na ścianę zegar ze stronki [moderacja -link] bo ciągle narzekał że taka pusta.
Według mnie najlepiej dowiedzieć się czego nasz man dokładnie potrzebuje, czasem bąknie o tym niby przypadkiem, czasem faktycznie przez przypadek się dowiemy ;) fajną opcja jest także, z tym że to już przy większych funduszach, jakieś wspólne wyjście, żeby prezent został na zawsze w pamięci. Nawet na paintball laserowy, jeśli lubi, do kina, gdziekolwiek, żeby zostało w główce :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-28 08:24 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent na święta ZBIORCZY

31 lip 2015 - 12:46:52

fajny pomysł

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent na święta ZBIORCZY

01 paź 2015 - 21:20:57

A ja wybrałam już <moderacja, spam>.w internecie. Dla taty spodobała mi się skórzana torba na ramię, a dla mamy piękny naszyjnik- wiadomo kobieta nigdy nie ma za dużo biżuterii :) Udało mi się znaleźć oryginalne wzory na stronce projektantów, więc zaraz po wypłacie będę zamawiała moje prezenty, bo nie lubię kupować później wszystkiego na ostatnią minutę. Poza tym wiadomo jak to wygląda z tymi zakupami na ostatni dzień- wszystko w sklepach przebrane a na zakupy w necie też nie ma już co liczyć bo kurier nie zdąży nam ich dowieźć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-03 22:17 przez moderator.

Prezent na święta ZBIORCZY

14 gru 2015 - 20:10:25

a co myślicie o prezencie typu głośnik bezprzewodowy? Widziałam ostatnio całkiem fajny parametrowo z panasonica i zastanawiam się czy by nie sprezentować mojemu chłopakowi :)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2015 - 11:46:52

Z tymi prezentami, to trzeba umiec trafic w gusta. Razem z moim facete,m zafundowalismy naszym mamom relaks w gabinecie medycyny estetycznej - pakiety po 150zł, a obejmuja ciekawe zabiegi i sie bardzo opłaca. W ogóle jest wiele innycb fajnych pakietow - więc zajrzycie, a może znajdziecie coś na prezent dla bliskich a nawet dla siebie :)
<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 14:57 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla przyjaciółki! PILNE!