Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

sklep detailingowy

6 minut temu

kosmetyki samochodowe

51 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent na święta ZBIORCZY

21 gru 2012 - 19:44:32

świetny pomysł!:)

Prezent na święta ZBIORCZY

21 gru 2012 - 19:48:36

Super pomysł:) Świąteczne:D Na pewno się ucieszą;)

Prezent na święta ZBIORCZY

22 sty 2013 - 19:44:33

nie na 66% , tylko na złotych wypzrdażach :):)

przyszedł orginalny :)

Prezent na święta ZBIORCZY

24 wrz 2013 - 15:19:56

Nie, nie wierze;D juzzzz?;D

Prezent na święta ZBIORCZY

17 paź 2013 - 12:22:15

zadowolona jestem z firmy Henderson maz nosi i nic z tym się nie dzieje po praniu!!!!

Prezent na święta ZBIORCZY

23 paź 2013 - 16:41:48

Ja już wiem jak załatwię kwestię prezentu dla chrześnicy :) ostatnio ciągle mi opowiadała o swojej upatrzonej lalce Monster High :) Poproszę jej mamę, żeby odwiedziły razem listdomikolaja.pl i żeby Ola wysłała taki "list do Mikołaja" z wybraną lalką i kłopot z głowy, a mi może przy okazji uda się coś wygrać w loterii:)

Prezent na święta ZBIORCZY

13 lis 2013 - 09:21:56

A Mój Mąż dostanie dysk zewnętrzny :D Bo ściąga dużo filmów mamy dużo zdjęć i gdzieś to trzeba przechować :) Mama dostanie od Nas Maszynke tą wielofunkcyjną z zelmera bo już od dawna mówi że musi sobie kupić druga Mama z racji ze jest za granicą i niestety nie zdoła wrocic na swieta zazyczyla sobie na swieta album z naszymi zdjeciami ze slubu ktory wzielismy w tym roku :) Tata dostanie kurtkę taką pomarańczową z pasami żeby go było widać bo jezdzi koparką i czasami w zimie wraca w nocy i fajnie zeby go bylo widac gdzies tam na ulicy :) Brat z żoną dostaną noże kuchenne bo ostatnio slyszalam ze musza zakupic po świetach a w tym roku sie przeprowadzili :) Bratanek dostanie czekoladki itd.. plus koparka mała to po Dziadziu wpadl w fach :D Mysle ze prezenty sa praktyczne ;)

Prezent na święta ZBIORCZY

17 lis 2013 - 20:57:10

W tym roku mam do obdarowania:
- Mama - podgrzewacz na herbate - narazie poszukuje idealnego
- Tata - światła LED do samochodu
- Partner - zastanawiam się nad narzędziami...
- Mój brat
- Bratowa
- Córka mojego brata - 5 lat - Budzik
- Syn mojego brata - 2 lata - ciuszek lub zabawka
- Babcia - książka do czytania
- Rodzice partnera
- Babcia partnera
- Siostra partnera z mężem
- Siostrzenica partnera - ciuszek lub zabawka

Lista jest długa, dla niektórych mam już pomysł. Ale brak ciągle pomysłu dla części. Może pomożecie, lub podpowiecie ??
Myślę, aby obdarować mojego brata i bratową jednym wspólnym prezentem- tylko jakim ?
Rodzicom partera oraz jego babci co roku dawałam taki kosz obfitości...W tym roku się zastanawiam, czy iść w to samo, czy coś innego i dla każdego po jakimś drobiazgu... Ogólnie nie jesteśmy rodziną, ale dobrze się dogadujemy.
W te święta będzie w Polsce siostra bojego partnera z mężem. Dla nich to już zupełnie nie wiem co zorganizować...On koneser dobrego wina, profesjonalny fotograf, znawca historii - wersja exclusive...Ona energiczna, kochająca ciuchy i dodatki projektantów, uwielbiająca biżuterię - też wersja exclusive....

Co proponujecie ? Jakieś podpowiedzi ?
Ogólnie nie chce wydać dużo kasy na prezenty- lubię obdarowywać, najlepiej jak to będzie coś niezobowiązującego, ale żeby ktoś się cieszył.. Kocham święta i stąd lubię wszystkich obdarowywać

Prezent na święta ZBIORCZY

05 gru 2013 - 19:41:52

ja już mam jedną torbę prezentów, teraz w drugą ładuje, mam obsesje na punkcie prezentów, nie lubię dostawać, ale kocham robić..

mam jedną skarbonkę, do której zbieram kasę otworzę ją jakoś ok 20go ;) plus wszystko co sprzedaje na szafie przeznaczam na prezenty :D
mamie muszę kupić gpsa, olej z czarnuszki chce i olej podwigowy :D
kosmetyków też trochę jej nakupowałam, dla faceta m.in. zieloną kawę mieloną, zapach do auta, olej w sprayu :D antyramę z naszymi fotkami, krem na blizny muszę znaleźć jakiś dobry (zna ktoś?) dla taty kapcie wysokie ciepłe i krzesło no i zestaw kosmetyków już mam :D

zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na święta ZBIORCZY

05 gru 2013 - 19:43:58

My sobie mówimy co chcemy i to dostajemy :)

Prezent na święta ZBIORCZY

19 gru 2013 - 23:51:00

Hej :)
Wszystkie prezenty świąteczne mam. Ale zaistniała dzisiaj trochę głupia sytuacja bo mój brat niechcący wygadał tacie, że dostanie ode mnie elektryczne młynki do pieprzu i soli (bardzo to chciał sobie kupić), oczywiscie ucieszył sie ze to dostanie, ale z racji tego ze nie ma niespodzianki chce mu coś dokupic do tego. Jak myślicie co to mogło by być. Od mamy dostanie koszulę i sweter, więc z takich ciuchów raczej nie (chyba ze koszulka). On bardzo lubi gotować i komputery.
Co wy kupujecie swoim tatusiom? Moze mnie to zainspiruje ;)

Prezent na święta ZBIORCZY

20 gru 2013 - 00:00:20

MY MAMY 7 LATENI STAŻ MAŁŻEŃSKI;P
i w tym roku mążdostanie zestaw gilette i może mały bonus ;p

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent na święta ZBIORCZY

16 lis 2014 - 19:50:56

ja rok temu kupilam chlopakowi (22l wtedy) portfel i gre (gra wstępna) był bardzo zadowolony wiem tez ze chl lubia dostawac
gry komputerowe
nawigacje
telefony komorkowe
sluchawki
zegarki

na urodziny moj chl sam wybrac sobie prezent byla to bluza i perfum hugo bossa xy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-16 19:52 przez kaja-majka.

Prezent na święta ZBIORCZY

21 lis 2014 - 13:13:46

mój w tym roku dostanie portfel skorzany,bo jego juz pare lat ma. Na allegro są portefele always wild bardzo fajne w tym stylu wlasnie bede kupowala ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kupić prezenty ?